Προς το περιεχόμενο

Google: Δοκιμές με YouTube Premium Lite για βίντεο χωρίς διαφημίσεις με €6,99 το μήνα


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορά με Vpn, 1,5€ μου βγαίνει το μήνα, τα αξίζει με 1000... Τώρα για 7 ή 12 δε θα εδινα με την καμία.. 

11 ώρες πριν, becoming_I είπε

VPN + Revolut + Argentina

 

 

Thank me later.

Argentina πόσο πάει γιατί παίζω με Ινδία... Όχι ότι θα μπω σε διαδικασία να το αλλάξω, απλά just for the info. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Silverage είπε

Όπως νομίζεις.

Ρε συ τώρα ας τα αφήσουμε αυτά. Γράφεις οοοοοο,τι ακριβώς γράφουν εκατοντάδες όμοιοί σου. Δεν ειναι το ποσό, είναι ο εθισμός στο τσάμπα και η αιτιολόγησή του με κάθε κόστος τρόπο (συγγνώμη, είπα απαγορευμένη λέξη).

Επεξ/σία από apos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ότι εδώ μέσα υποστηρίζει η πλειοψηφία το πως θα κάνει λαμογια για να μην δει διαφήμιση που είναι ο βασικός και για πολλούς ο μοναδικός τρόπος εσόδων του you tube μπορεί να με τρελάνει ... είστε εσείς που κράζετε την Ελλάδα που είναι  " ελλαδισταν " αλλά στην υποστήριξη τον πνευματικών δικαιωμάτων είσαστε λαμόγια .... είναι στο αίμα του Έλληνα φαίνεται ...πως θα γίνει πιο μάγκας ... πως θα γλιτώσει κάτι που βαριέται ή δεν γουστάρει ... είστε αηδιαστικοί ... σας αξίζει ένα Ελλαδισταν γιατί εσείς το κρατάτε έτσι .

Επεξ/σία από ntarlas
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια χρήστης YouTube vanced και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο... Άσε που τρέχει και στο παρασκήνιο σαν Playlist οπότε και να σβήσει η οθόνη πάλι ακούς μουσική. Υπάρχουν πολλά κορόιδα πάντως που θα κάνουν την συνδρομή 😅

  • Like 1
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, invisiblesurfer said:

Αυτό πόση διαφορά έχει από τους hackers που απαιτούν χρήματα για να ξεκλειδώσουν έναν υπολογιστή;

Σου παραχωρούν τη δυνατότητα να βλέπεις το περιεχόμενο που υπάρχει στην πλατφόρμα τους, με αντάλλαγμα είτε κάποιο χρηματικό ποσό, είτε την προβολή διαφημίσεων. Που κολλάει ο hacker που εισβάλλει στο δικό σου pc και ζητάει λεφτά για τα δικά σου δεδομένα;

18 minutes ago, ntarlas said:

Το ότι εδώ μέσα υποστηρίζει η πλειοψηφία το πως θα κάνει λαμογια για να μην δει διαφήμιση που είναι ο βασικός και για πολλούς ο μοναδικός τρόπος εσόδων του you tube μπορεί να με τρελάνει ... είστε εσείς που κράζετε την Ελλάδα που είναι  " ελλαδισταν " αλλά στην υποστήριξη τον πνευματικών δικαιωμάτων είσαστε λαμόγια .... είναι στο αίμα του Έλληνα φαίνεται ...πως θα γίνει πιο μάγκας ... πως θα γλιτώσει κάτι που βαριέται ή δεν γουστάρει ... είστε αηδιαστικοί ... σας αξίζει ένα Ελλαδισταν γιατί εσείς το κρατάτε έτσι .

Λάρωσε

11 hours ago, Macosj said:

Αυτές δνε είναι δουλειές, αντίθετα αποσπούν νέα άτομα από την πραγματική δουλειά

Πες τα χρυσόστομε. Αντί να πάνε σε κανα χωράφι να δουλέψουν τα τεμπελόσκυλα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, KyloRen είπε

Υπάρχουν πολλά κορόιδα πάντως που θα κάνουν την συνδρομή 😅

Πες τότε στον εργοδότη σου "είσαι πολύ κοροϊδο που με πληρώνεις μισθό"

για να δούμε, έχεις τα κότσια να το κάνεις :) εδώ είμαι εγώ.. περιμένω ;)

  • Like 5
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι το youtube family, θέλει πολύ δουλειά το YT music για να σταματήσει κάποιος να έχει spotify
Για τους τσιγκούνηδες υπάρχουν λύσεις που δεν παύει να είναι σπαστικές.

25 λεπτά πριν, Thresh είπε

Με logged in main account gmail ?

Δουλεύει με login, αλλά δεν απαλλάσσεσαι πλήρως από διαφημίσεις.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, boubaras είπε

Ισχυει

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω την λογική μας σαν Έλληνες. Μένω στο εξωτερικό και εννοειται βλεπω τρελά Youtube αλλά σπαζομαι να δίνω τόσα λεφτά για το premium γι αυτο και έπαιξα μπαλα  με Αργεντινή. Στο εξωτερικό δεν νοείται άνθρωπος να το κάνει αυτό. Ή λογική είναι χρησιμοποιώ κάτι, πληρώνω την συνδρομή μου και όλα καλά. Δεν τους περνάει καν από το μυαλό να μην πληρώσουν. Τουλάχιστον για την πλειοψηφία μιλάω...

Εδώ είναι από το statista για το μακρινό 2018: https://www.statista.com/statistics/351862/adblocking-usage/

Και από τότε οι τάσεις χρήσης adblocker είναι αυξητικές παγκοσμίως. https://backlinko.com/ad-blockers-users#ad-blocker-user-penetration-us

Μπορεί να είμαστε από αυτούς που κάνουν την περισσότερη χρήση που και αυτό ελέγχεται αλλά σίγουρα υπάρχουν πολλοί και στο εξωτερικό που μια χαρά το έχουν ως λογική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, konandrio said:

Δουλεύει με login, αλλά δεν απαλλάσσεσαι πλήρως από διαφημίσεις.

Κι υπάρχουν αρκετές πιθανότητες να φάει ban το account...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Thresh είπε

Κι υπάρχουν αρκετές πιθανότητες να φάει ban το account...

Άμα το παρακάνεις με download είναι στάνταρ, δοκιμασμένο και όχι μόνο με vanced.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

YouTube advertising revenue grew tremendously as well, nearly doubling to $7 billion, compared to $3.8 billion last year. That’s $1 billion more than YouTube pulled in last quarter, too. The company also says its YouTube Shorts have been a huge success, hitting 15 billion global daily views (up from 6.5 billion in March).

source: https://www.theverge.com/2021/7/27/22596592/google-q2-2021-record-revenue-profit-youtube-ad-cloud-search

πόσα από αυτά είπαμε είναι για πνευματικά δικαιώματα; πόσα κανάλια κλείσανε γιατί δεν ήταν σύμφωνα με τους όρους της εκάστοτε διοίκησης; πόσα κανάλια, ήθελαν διαφημίσεις και τους έκοψαν, γιατί έκαναν κριτική σε κάποιον άλλο; 

όχι δεν με λες τζαμπατζή. απλά σκέφτομαι ότι η πλατφόρμα ανακοινώθηκε, δωρεάν. και χωρίς καμιά παρέμβαση στο περιεχόμενο. ΤΟΤΕ. τώρα, πιο πολύ περιμένω να φορτώσουν οι 8 διαφημίσεις παρά το περιεχόμενο. τώρα κάνω αναζήτηση και μου βγαίνουν διαφημίσεις από εταιρείες που δεν έχω ασχοληθεί ποτέ μου.

βρε διάβαζα το capital.gr και 2 βδομάδες έσκαγαν διαφημίσεις από το etoro στο youtube.... και μου διαβάζουν τα αρχεία και μου στέλνουν διαφημίσεις και θα τους πληρώνω κιόλας; να πληρώνει ο διαφημιστής βάση αλγόριθμου για να προβάλλει κάτι οκ. να πληρώνει ο χρήστης για να ΜΗΝ βλέπει διαφήμιση;

ρε, στην νόβα θα πληρώνατε 20 ευρώ το μήνα παραπάνω, αν δεν είχε διαφημίσεις πουθενά;

προσωπικά, έχω δει τόση διαφήμιση από efood που δεν θα ψώνιζα ποτέ ακόμα και αν το φέρνανε τσάμπα..

  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχουν πάει σε άλλο επίπεδο πια. Βάζω παιδικά στο μωρό απο την τηλεόραση και σταματάει για να πετάξει τραγούδι ολόκληρο κάτι καμένων wanna be star. Κακό !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Trigger Happy είπε

βρε διάβαζα το capital.gr και 2 βδομάδες έσκαγαν διαφημίσεις από το etoro στο youtube.... και μου διαβάζουν τα αρχεία και μου στέλνουν διαφημίσεις και θα τους πληρώνω κιόλας; να πληρώνει ο διαφημιστής βάση αλγόριθμου για να προβάλλει κάτι οκ. να πληρώνει ο χρήστης για να ΜΗΝ βλέπει διαφήμιση;

ρε, στην νόβα θα πληρώνατε 20 ευρώ το μήνα παραπάνω, αν δεν είχε διαφημίσεις πουθενά;

προσωπικά, έχω δει τόση διαφήμιση από efood που δεν θα ψώνιζα ποτέ ακόμα και αν το φέρνανε τσάμπα..

Οι διαφημίσεις του etoro, μπορεί να μην αφορούν εσένα/εμένα, αλλά κατά τα ψέματα, είναι διασκεδαστικές. Σε αντίθεση με κάτι άλλες, που έχουν τέρμα τα Db, έχουν ενοχλητική μουσική η είναι ένα προϊόν άχρηστο για έναν Χ θεατή, πχ εγώ δεν θα χρειαζόμουν ποτέ Wix και άλλες πλατφόρμες γιατί ήδη έχω έναν in-house web developer που πληρώνω για να προσαρμόζει στις ανάγκες μου ένα website. Θα έπρεπε να είχε σύστημα προτιμήσεων, πχ θέλω προϊόντα ομορφιάς και διακοπές, δεν θέλω όμως να βλέπω υπηρεσίες web. Οπότε θα έβγαιναν κερδισμένες και οι 2 πλευρές.

Στο β' θέμα που έθεσες, πίστεψέ με, υπάρχει κόσμος που άνετα θα το έκανε χωρίς 2η σκέψη και πολλά λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, konandrio είπε

Άμα το παρακάνεις με download είναι στάνταρ, δοκιμασμένο και όχι μόνο με vanced.

Όταν λες download εννοείς να κατεβάζεις απευθείας στη συσκευή από youtube;

Επεξ/σία από godslayerxp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...