Προς το περιεχόμενο

Ρομποτική Σκούπα Xiaomi VIOMI SE στα 169 ευρώ με χρήση κουπονιού [ΤΕΛΟΣ]


g_kor06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο αλλος πρεπει να ειμαι εγω λογικα 😛 Δοκιμασε με εναν νεο λογαριασμο και θα στο περασει οπως εκανα και εγω. Δεν ξερω γιατι κολλαει σε μερικους απο εμας.

Επεξ/σία από miltgiorg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, atimo είπε

απορία:το πλαινο βουρτακι(αστεριας) έχει καθόλου τσογο περα δωθε η είναι σταθερό στο άξονα του;

Σε εμένα είναι αρκετά σταθερό.

Μία άλλη απορία... Όταν γεμίζει ο κάδος, στέλνει μήνυμα; Εγώ πάντως το αδειαζω κάθε 2-3 σκουπισματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, atimo είπε

απορία:το πλαινο βουρτακι(αστεριας) έχει καθόλου τσογο περα δωθε η είναι σταθερό στο άξονα του;

σας φαίνεται φυσιολογικό.δεν θυμάμαι αν ήταν έτσι απο την πρώτη μέρα.εχουν εγγύηση;αν ναι πόσο;και την αναλαμβάνει κάποιος αντιπροσωπος στην Ελλάδα; ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, atimo είπε

σας φαίνεται φυσιολογικό.δεν θυμάμαι αν ήταν έτσι απο την πρώτη μέρα.εχουν εγγύηση;αν ναι πόσο;και την αναλαμβάνει κάποιος αντιπροσωπος στην Ελλάδα; ευχαριστώ

Έτσι παίζει και στη δικιά μου. Πρέπει να είναι ο "τζόγος" που έχει το μοτεράκι για το συγκεκριμένο βουρτσάκι.

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vjshadow είπε

Σε εμένα είναι αρκετά σταθερό.

Μία άλλη απορία... Όταν γεμίζει ο κάδος, στέλνει μήνυμα; Εγώ πάντως το αδειαζω κάθε 2-3 σκουπισματα.

Εμένα άρχισε να φτύνει σκόνες κατά τη διάρκεια του σκουπισματος και κατάλαβα ότι γέμισε. Δεν πρόσεξα κάποια ένδειξη ή ειδοποίηση 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, christos4 είπε

Εμένα άρχισε να φτύνει σκόνες κατά τη διάρκεια του σκουπισματος και κατάλαβα ότι γέμισε. Δεν πρόσεξα κάποια ένδειξη ή ειδοποίηση 

τον εχω γεμισει 5 φορες, καμια ειδοποιηση. βασικα αν εχει θα στελνει οταν μπουκωνει τελειως γιατι την εχω αφησει να γεμισει ασχημα και δεν ειδα κατι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...