Προς το περιεχόμενο

Αγορά ξύλου ελιάς για θέρμανση, τιμές?


Raylan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που έχουμε φτάσει ρε γαμώτο. Αντί να έχουμε φτηνό ρεύμα , άπλετη ενέργεια, αγοράζουμε ξύλα και κάρβουνα και πέλλετ. Γαμησέτα. Πίσω πάλι στο 1300πχ.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, Dakonblackblade είπε

Που έχουμε φτάσει ρε γαμώτο. Αντί να έχουμε φτηνό ρεύμα , άπλετη ενέργεια, αγοράζουμε ξύλα και κάρβουνα και πέλλετ. Γαμησέτα. Πίσω πάλι στο 1300πχ.

Μια πολύ ότι νάνε περίοδος που ζούμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dakonblackblade είπε

Που έχουμε φτάσει ρε γαμώτο. Αντί να έχουμε φτηνό ρεύμα , άπλετη ενέργεια, αγοράζουμε ξύλα και κάρβουνα και πέλλετ. Γαμησέτα. Πίσω πάλι στο 1300πχ.

Δεν νομίζω να είχαν πέλλετ το 1.300 πχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
Στις 22/9/2021 στις 12:32 ΜΜ, meletis_m είπε

Υπάρχουν απο Κρήτη που φέρνουν νταλίκες και φεύγουν ξανά φορτωμένες με μπάλες άχυρο .

Τέλος αυγούστου πήρα 10 τόνους ελιά στα 130€/τόνο

Θα μπορούσα να έχω κάποιες πληροφορίες περισσότερο? Πως μπορώ να βρω κάποιον? Να υποθέσω οι νταλίκες που λέτε έρχονται προς Αθήνα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, sofiagian είπε

Θα μπορούσα να έχω κάποιες πληροφορίες περισσότερο? Πως μπορώ να βρω κάποιον? Να υποθέσω οι νταλίκες που λέτε έρχονται προς Αθήνα 

Θα κοιτάξω να δω εάν έχω ακόμη τηλέφωνα . Αθήνα δε ξέρω εάν έρχονται . Συνήθως ερχόντουσαν προς Βοιωτία και τη μεριά της Κωπαιδας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, meletis_m είπε

Θα κοιτάξω να δω εάν έχω ακόμη τηλέφωνα . Αθήνα δε ξέρω εάν έρχονται . Συνήθως ερχόντουσαν προς Βοιωτία και τη μεριά της Κωπαιδας. 

Ευχαριστώ πολύ. Επίσης αν ξέρει και κάποιος άλλος για Αθήνα καμία καλή τιμή με τον τόνο ή να τα φέρνουν Αθήνα από επαρχία ας στείλει καμία πληροφορία. Πρέπει να κανονίσουμε νωρίς φέτος γιατί όλα θα πάνε στον Θεό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...