Προς το περιεχόμενο

Το YouTube απαγορεύει όλο το περιεχόμενο που σχετίζεται με το αντιεμβολιαστικό κίνημα


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στήν Κρήτη και στήν Μάνη θα ρθούν οι Πολιτσμάνοι,να κυνηγήσουν τα θεριά .....

Το Ytube πάλι πρωτοπορεί ως προς την ελεύθερη διακίνηση πληροφορίας και ιδεών,σαφώς και υπάρχει ελευθερία λόγου και έκφρασης σε όλα τα μεγάλα κοινωνικά μέσα τι λέμε τώρα ! και μην ξεχνάτε πως Ολοι αυτοί που έχουν αυτά τα Μέσα τα μεγάλα κανάλια τις φαρμακευτικές κλπ εταιρίες είναι οι ίδιοι που κινούν τα νήματα παγκόσμια οικονομικά και πολιτικά και είναι πάρα πολύ καλοί άνθρωποι και τους εμπιστευόμαστε απόλυτα,γιατί Εχουν αποδείξει ανα τα χρόνια ποικιλοτρόπως,πως ενδιαφέρονται πάντα για το καλό μας ! 🐑

Επεξ/σία από ELMastas
  • Like 2
  • Thanks 2
  • Confused 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

3 ώρες πριν, WolvesInTheThroneRoom είπε

E ναι δεν ξεραμε να αφηνουμε τον καθενα που διαβασε 5 αρθρα στο secret wars να θετει σε κινδυνο τη δημοσια υγεια

Ξεκινάς από τα κώλο κανάλια τοτε. Η δημόσια υγεία δε βλάπτεται από κανέναν που διάβασε το secret wars, δε θέλει ιδιαίτερη νοημοσύνη να καταλαβει κάνεις το δούλεμα που πάει σύννεφο και όλοι κάνουν τους πλασιέ της κάθε pfizer. Τους έπιασε ο πόνος μωρέ για την υγεία μας, μπες σε νοσοκομείο και τα ξαναλέμε για δημοκρατία που θες εσύ να επιβάλεις. Μάθε πρώτα που ζεις για αρχή.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, cdti13 είπε

Κάτι μας είπες.. ότι αυτοί δεν λένε ότι τους λένε. Εγώ δεν ισχυρίζομαι τίποτα, εσύ το έκανες. Αυτό που ξέρω το κρατάω για τον εαυτό μου.

 

Τι εννοεις τους λενε? Δε τους λεει κανεις τιποτα , τα ζουνε απο κοντα. Πες και σε εμας αυτο που ξερεις μυστη μου και δε ξερει κανενας αλλος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nickol-us είπε

Μίλησα για τα εμβόλια; Αναφέρθηκα καθαρά στο πόσο σωστό είναι να φιμώνεται κάποια πλευρά... ακόμη και το ακραίο είναι καλό να υπάρχει ως παράδειγμα προς αποφυγή, διαφορετικά θα γίνει οτι και με τη Λερναία Ύδρα, δίνεις δύναμη και λόγους να πιστεύουν οτι έχουν δίκιο...

 

Όσο για τα εμβόλια η θέση μου είναι ξεκάθαρη. Παρέχουν ΜΟΝΟ ατομική προστασία και είναι κυρίως χρήσιμα σε αυτούς που κινδυνεύουν άμεσα από τον covid. Τα μέχρι σήμερα δεδομένα, δείχνουν αυτοί να είναι όσοι έχουν υποκείμενα νοσήματα και έχουν ηλικία >60.

Αν θες δημοσιεύσεις για τα παραπάνω δες στην Ημερήσια έκθεση επιτήρησης του ΕΟΔΥ ποιοί βρίσκονται στις ΜΕΘ αλλά και ποιοί αποβιώνουν

https://eody.gov.gr/wp-content/uploads/2021/09/covid-gr-daily-report-20210930.pdf

Όσο το οτι το εμβόλιο είναι καθαρά για ατομική προστασία, ειδικά μετά την μετάλλαξη Δ

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/science/science-briefs/fully-vaccinated-people.html

Φτάνου οι αναφορές ή χρειάζεσαι κι άλλες;

Και αλλες

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8287551/#CR8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alxnt είπε

Ναι, θυμάμαι που λέγανε οτι οι εμβολιασμένοι δεν το κολλάνε ούτε και το μεταδίδουν.
Μιλάμε για αξιοπιστία.

Κανενας μαχημος δεν το ειπε αυτο. Τωρα αν θεωρεις 2-3 καρικατουρες που βγαινουν στα καναλια μαχημους και σοβαρους παω πασο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, lazlos είπε

Εσυ που το ξερεις? 

η δικη σου αποψη δηλαδη ειναι καλυτερη και ισχυροτερη απο των αλλων?

Αυτα μας φαγανε.... να μας χωρισουν σε 2 στρατοπεδα. 

Πριν προλαβεις και πεις κατι ...ειμαι εμβολιασμενος αλλα σεβομαι την αποψη και τη γνωμη του αλλου χωρις να προσπαθησω να του την αλλαξω. 

 

Σεβασμος στον καθενα

Δεν ειναι θεμα αποψης ειναι θεμα αποδειξεων.

 

1 ώρα πριν, 8elwADSL είπε

Δεν πρόκειται να εξαφανιστεί ο ιός ακόμα και αν  εμβολιαστουμε όλοι.

Υπάρχουν παραδείγματα χωρών με υψηλό ποσοστό εμβολιασμων που ο ιός θερίζει.

Μορφωσε μας και πες μια χωρα.

Επεξ/σία από flexpick
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, NTC Labs said:

Πες και σε εμας αυτο που ξερεις μυστη μου και δε ξερει κανενας αλλος

Ναι αλλά μετά θα το ξέρουμε όλοι και πως θα κάνουν αυτοί τη διαφορά; 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, flexpick είπε

Δεν ειναι θεμα αποψης ειναι θεμα αποδειξεων.

 

Μορφωσε μας και πες μια χωρα.

Υπάρχει καλύτερο και γνωστότερο παράδειγμα απο το Ισραήλ ? Που έχουν και σοβαρό Κράτος και καταγράφουν τα περιστατικά οχι όπως εδω που είναι τα πάντα μέσα στήν ρεμούλα και την κομπίνα και την προπαγάνδα και δεν καταγράφεται ούτε το 1% απο κίτρινες κάρτες.Εχουν απο τα μεγαλύτερα ποσοστά εμβολιασμένων σε πληθυσμό και είναι περίπου σε πληθυσμό σαν την Ελλάδα.Εχει βουήξει ο τόπος εδω και καιρό σπάνε ρεκόρ κρουσμάτων και θανάτων το ένα μετά το άλλο συγκριτικά και είναι πρακτικά σχεδόν όλοι που είναι στα νοσοκομεία εμβολιασμένοι,οπότε ας αναρωτηθούμε και λίγο τι μας γίνεται τα υποτιθέμενα τείχη ανοησίας που επιμένουν να λένε οτι κτίζουν,που πάμε τελικά και ποιά χώρα έχουμε ως παράδειγμα για να μιμηθούμε ?

Υ.Γ άντε σας μόρφωσαμε πάλι βραδιάτικα 😏

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ξέφυγε στον αέρα λέγοντας πως στις ΜΕΘ το ποσοστό 60-70% είναι ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟΙ και απλά μετά δε ξέρανε τι να πουν και πως να τα μπαλώσουν και βγήκε μετά ένα από τα παπαγαλάκια να πει τα γνωστά "οι αρνητές" κτλπ. Το γνωστό πρωτόκολλο του θανάτου, ότι έμπαινε κάποιος για άλλο λόγο σε ένα νοσοκομείο για τον έβγαζαν δήθεν "κοβιντ" και παράνομη παρακράτηση δεν το λέει κανείς. Εγώ τον Μάιο που μας πέρασε πήγα γιατί με ενοχλούσε το έντερο χαμηλά μου βάλανε θερμόμετρο ενώ ήμουν ήδη ιδρωμένος, δείχνει 37,1 και με ρωτάει η γιατρός εκεί "έχετε κάνει εμβόλιο;" της απαντώ όχι συνεχίζει "υπάρχει περίπτωση να έχετε κορωναιο;" και της απαντάω άμα θες να σου βάλω την μπατονέτα εκεί που ξέρεις η να σε φτύσω να το διαπιστώσεις πολύ ευχαρίστως, και της φωνάζω λέγοντας με ενοχλεί το έντερο. Δε μίλησε απλά μου έκαναν μια γενική αίματος νερό πολύ και πέρασε. 

Το εν λόγω βίντεο που τους ξέφυγε στον άερα:

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, 8elwADSL είπε

Υπάρχει το παράδειγμα του Ισραήλ με υψηλότερο ποσοστό εμβολιασμου από ότι εμείς αλλά τα κρούσματα παραμένουν υψηλά.

Επειδη κανετε και πονηριες

Ισραηλ Μ.Ο θανατων 7 ημερων: 20

Ελλαδα Μ.Ο θανατων 7 ημερων :31

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ELMastas είπε

Υπάρχει καλύτερο και γνωστότερο παράδειγμα απο το Ισραήλ ? Που έχουν και σοβαρό Κράτος και καταγράφουν τα περιστατικά οχι όπως εδω που είναι τα πάντα μέσα στήν ρεμούλα και την κομπίνα και την προπαγάνδα και δεν καταγράφεται ούτε το 1% απο κίτρινες κάρτες.Εχουν απο τα μεγαλύτερα ποσοστά εμβολιασμένων σε πληθυσμό και είναι περίπου σε πληθυσμό σαν την Ελλάδα.Εχει βουήξει ο τόπος εδω και καιρό σπάνε ρεκόρ κρουσμάτων και θανάτων το ένα μετά το άλλο συγκριτικά και είναι πρακτικά σχεδόν όλοι που είναι στα νοσοκομεία εμβολιασμένοι,οπότε ας αναρωτηθούμε και λίγο τι μας γίνεται τα υποτιθέμενα τείχη "ανοησίας" που επιμένουν να λένε οτι κτίζουν,που πάμε τελικά και ποιά χώρα έχουμε ως παράδειγμα,για να μιμηθούμε ?

Υ.Γ άντε σας μόρφωσαμε πάλι βραδιάτικα 😏

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ELMastas είπε

Υπάρχει καλύτερο και γνωστότερο παράδειγμα απο το Ισραήλ ? Που έχουν και σοβαρό Κράτος και καταγράφουν τα περιστατικά οχι όπως εδω που είναι τα πάντα μέσα στήν ρεμούλα και την κομπίνα και την προπαγάνδα και δεν καταγράφεται ούτε το 1% απο κίτρινες κάρτες.Εχουν απο τα μεγαλύτερα ποσοστά εμβολιασμένων σε πληθυσμό και είναι περίπου σε πληθυσμό σαν την Ελλάδα.Εχει βουήξει ο τόπος εδω και καιρό σπάνε ρεκόρ κρουσμάτων και θανάτων το ένα μετά το άλλο συγκριτικά και είναι πρακτικά σχεδόν όλοι που είναι στα νοσοκομεία εμβολιασμένοι,οπότε ας αναρωτηθούμε και λίγο τι μας γίνεται τα υποτιθέμενα τείχη ανοησίας που επιμένουν να λένε οτι κτίζουν,που πάμε τελικά και ποιά χώρα έχουμε ως παράδειγμα για να μιμηθούμε ?

Υ.Γ άντε σας μόρφωσαμε πάλι βραδιάτικα 😏

Επειδη κανετε και πονηριες

Ισραηλ Μ.Ο θανατων 7 ημερων: 20

Ελλαδα Μ.Ο θανατων 7 ημερων :31

Εισαι οκ τωρα;

2 λεπτά πριν, AGENT47ist είπε

Τους ξέφυγε στον αέρα λέγοντας πως στις ΜΕΘ το ποσοστό 60-70% είναι ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟΙ και απλά μετά δε ξέρανε τι να πουν και πως να τα μπαλώσουν και βγήκε μετά ένα από τα παπαγαλάκια να πει τα γνωστά "οι αρνητές" κτλπ. Το γνωστό πρωτόκολλο του θανάτου, ότι έμπαινε κάποιος για άλλο λόγο σε ένα νοσοκομείο για τον έβγαζαν δήθεν "κοβιντ" και παράνομη παρακράτηση δεν το λέει κανείς. Εγώ τον Μάιο που μας πέρασε πήγα γιατί με ενοχλούσε το έντερο χαμηλά μου βάλανε θερμόμετρο ενώ ήμουν ήδη ιδρωμένος, δείχνει 37,1 και με ρωτάει η γιατρός εκεί "έχετε κάνει εμβόλιο;" της απαντώ όχι συνεχίζει "υπάρχει περίπτωση να έχετε κορωναιο;" και της απαντάω άμα θες να σου βάλω την μπατονέτα εκεί που ξέρεις η να σε φτύσω να το διαπιστώσεις πολύ ευχαρίστως, και της φωνάζω λέγοντας με ενοχλεί το έντερο. Δε μίλησε απλά μου έκαναν μια γενική αίματος νερό πολύ και πέρασε. 

Το εν λόγω βίντεο που τους ξέφυγε στον άερα:

 

6/10 στην ιστορια την εχω ξαναδιαβασει και σε ξενα φορουμ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, flexpick είπε

Επειδη κανετε και πονηριες

Ισραηλ Μ.Ο θανατων 7 ημερων: 20

Ελλαδα Μ.Ο θανατων 7 ημερων :31

Εισαι οκ τωρα;

6/10 στην ιστορια την εχω ξαναδιαβασει και σε ξενα φορουμ

Άντε για την ιστορία δεν σου λέω, πες μας ότι τους ξέφυγε στον αέρα το ποσοστό στις ΜΕΘ 60-70% είναι ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟΙ και μετά πήγαν να το μπαλώσουν με τα γνωστά; μιας και είσαι υποστηρικτής τους, θα μας πεις πόσα εκατομμύρια πήραν τα ΜΜΕ; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...