Προς το περιεχόμενο

Cosmote Neo: Νέα υπηρεσία «ψηφιακής κινητής» που συνδυάζει χαρακτηριστικά προγραμμάτων συμβολαίου με καρτοκινητής


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην χώρα που παίρνεις για τον εμβολιασμό μπόνους 50 gb τι ψάχνεις να βρεις... Voda Αγγλίας καρτοκινητό απεριόριστα ομιλία sms και 20 gb με 20 λίρες. Και εδώ λέμε για 300 & 500 με 25 και 30€... 

Ντροπή

Ορίστε και το πακέτο

https://freesim.vodafone.co.uk/check-out-bundle?bundle=20bundle

 

 

Επεξ/σία από sgatzo
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, newlynx είπε

Μιλάμε για επανάσταση... ας δούμε και Αγγλία γιατί εδώ μας έχουν για σανοφάγους.
Με σημερινή ισοτιμία 10 λίρες είναι 11.79 €, 15 λίρες είναι 17,68 € και 20 λίρες είναι 23,57 €
image.png.1649ed3b05f7bebca8c1c18c061658ed.png

Μιλάμε για πολύ σανοφαγία αδερφέ και μας φαίνεται και νόόόόόστιμη.Μη λες μόνο για τις χαμηλές χρεώσεις τους, πες και για τους μισθούς που για να τους δούμε εμείς χρειαζόμαστε το τηλεσκόπιο HUBBLE.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπομπ κλέφτες

-Κάποιος που ξέρει να μας δώσει τα φώτα του ν΄ αγοράσουμε χρόνο και δεδομένα από Ευρώπη παρακαλώ!

Επεξ/σία από userino
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά για γέλια η "προσφορά". Εδώ και 2 χρόνια έχω σταματήσει να ασχολούμαι και να παρακολουθώ τι γίνεται στην κινητή τηλεφωνία στην Ελλάδα. Έχω βρει την υγεία μου με κάρτα εξωτερικού με παροχές που θα κάνουμε 10 χρόνια για να δούμε εδώ. Ενα θετικό που έχουν πολλοί ευρωπαϊκοι παροχοι είναι ότι δεν κόβουν το roaming ακόμα και αν δουλεύει πολύ καιρό εκτός της χώρας τους και δεν ασχολούνται πλέον. Όταν έξω βρίσκεις ακόμα και το ποιο οικονομικό πακέτο σε καρτοκινητο να δίνει απεριόριστα λεπτά και sms παντού είναι γελοίο να συζητάμε εδώ για 200-400' με 20-30€. 

Πακέτο με απεριόριστα λεπτά sms και 30gb με 10€ και η sim πατάει πάνω στο δίκτυο της cosmote με τις καλύτερες ταχύτητες όταν στο what's up παίρνεις 2 ολόκληρα gb με 8.5€. Ευχαριστούμε πολύ την Ευρωπαϊκή Ένωση😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, likos_de είπε

Πραγματικά για γέλια η "προσφορά". Εδώ και 2 χρόνια έχω σταματήσει να ασχολούμαι και να παρακολουθώ τι γίνεται στην κινητή τηλεφωνία στην Ελλάδα. Έχω βρει την υγεία μου με κάρτα εξωτερικού με παροχές που θα κάνουμε 10 χρόνια για να δούμε εδώ. Ενα θετικό που έχουν πολλοί ευρωπαϊκοι παροχοι είναι ότι δεν κόβουν το roaming ακόμα και αν δουλεύει πολύ καιρό εκτός της χώρας τους και δεν ασχολούνται πλέον. Όταν έξω βρίσκεις ακόμα και το ποιο οικονομικό πακέτο σε καρτοκινητο να δίνει απεριόριστα λεπτά και sms παντού είναι γελοίο να συζητάμε εδώ για 200-400' με 20-30€. 

Πακέτο με απεριόριστα λεπτά sms και 30gb με 10€ και η sim πατάει πάνω στο δίκτυο της cosmote με τις καλύτερες ταχύτητες όταν στο what's up παίρνεις 2 ολόκληρα gb με 8.5€. Ευχαριστούμε πολύ την Ευρωπαϊκή Ένωση😁

Παροχος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εταιρία με καθαρά επιθετική τιμολογιακή πρακτική με την πρώτη ευκαιρία όλα τα ακριβαίνουν και σου δίνουν αέρα κοπανιστό για να δικαιολογίσουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε κ σε μας ρε παιδια αυτα τα πακετακια του εξωτερικου...Τζαμπα εχουμε τα δικαρτα κινητα?

Αν κ εχω το προνομιακο της κοσμοτε 1500 κλησεις κ 2.7γιγα με το ριλοαντ το ιντερνετ δε με φτανει ...πρεπει να το κανω οικονομια αλλιως βαζω κ 2η καρτα 

Πιστευω οτι κ το ιντερνετ καταναλωνεται ποιο γρηγορα απο οτι ποιο παλια δεν ξερω αν μπορουν να κανουν κατι τετοιο αλλα παλια ποτε δεν κοιταζα αν με φτασουν τα γιγαμπαιτ...κ δεν βλεπω βιντεο οταν ειμαι εξω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, sokinfragoul είπε

Έτοιμος για τα πρωτα 1000 σχόλια των πρωτων 1000 που θα θελαν με μια καρτα των 10ε θελουν 500gb

Πόσο μπροστά είσαι φίλε μου! Μια ζωή θέλουμε στη φτήνια τα πάντα, αλλά πάμε και δίνουμε το χιλιάρι με κλειστά μάτια για το νέο iphone

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panos- είπε

Οι τιμές είναι σημαντικά χαμηλότερες από τα προγράμματα με δέσμευση, για κάποιον που του αρκούν τα 400’ και δεν θέλει απεριόριστα προς κινητά cosmote + 300’ προς όλους. 

Με το Neo παίρνεις με 20€ 5GB + 400’. Οι άλλες επιλογές στη Cosmote είναι: 

-συμβόλαιο με 24€: 1GB + Απεριόριστα προς Cosmote + 300’/SMS προς όλους και δέσμευση 24 μηνών

-καρτοκινητό με ανανέωση 12€: (όχι φοιτητικό γιατί δεν είναι όλοι φοιτητές) 1,6GB για ένα μήνα και 500ΜΒ για social για 2 μέρες και 300’/SMS προς όλους (με ελάχιστη χρέωση 3’) και 300’ προς Whatsup. 

Αν ανέβουμε στα 20€ για να συγκρίνουμε, παίρνουμε 4GB για ένα μήνα και 1GB για social για 2 μέρες και 600’/SMS προς όλους και 600’ προς Whatsup, πάλι με 3’ ελάχιστη χρέωση. 

Ή, παίρνουμε 5,2GB για ένα μήνα και 500MB Social για 2 μέρες και 300’/SMS προς όλους και 300’ προς Whatsup με ελάχιστη 3’.

γίνεται αντιληπτό ότι για κάποιον που δεν θέλει να αλλάξει δίκτυο και θέλει να κάνει μικρές κλησεις αλλά θέλει και δεδομένα, το Neo τον συμφέρει περισσότερο από ένα whatsup, πόσο μάλλον από ένα συμβόλαιο. 

ουαο. δηλαδη υπαρχουν και ακριβοτερα προγραμματα?! δηλαδη τα αγοράζει κοσμος?!?

 

με 2 καρτες κοσμοτε, μια κοσμοκαρτα και ενα συμβολαιο (μονο γιγα, δεν παιρνει τηλεφωνα) εχω 400 προς ολους, 400 κοσμοτε, λιγα sms, 8γιγα ιντερνετ συνδιαστικα και απο τις 2 καρτες και ολα αυτα με 19 ευρω.... ΑΠΟ ΤΟ 2012!

Επεξ/σία από basilis_k6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...