Προς το περιεχόμενο

Cosmote Neo: Νέα υπηρεσία «ψηφιακής κινητής» που συνδυάζει χαρακτηριστικά προγραμμάτων συμβολαίου με καρτοκινητής


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, Macosj είπε

Ρε παιδιά, πείτε και σε εμάς πως παίρνουμε κάρτα Ιταλίας να έχουμε απεριόριστα data, και θα πετάξουμε cosmote και vod δεν έχει νόημα. Με 30 ευρώ λέει 10 Gb, YouTube να ανοίξεις έχουν φύγει αυτά 

Θέλει ταυτότητα για νούμερο. Αλλά ας πούμε δεν είναι αυτό το πρόβλημα.

Το πρόβλημα είναι, τι γίνεται όταν περάσουν 3 μήνες εκτός Ιταλίας; Θεωρητικά κόβεται το δωρεάν roaming. Μετά λογικά πάει 5 ευρώ/ gb (max cap βάσει E.U.).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 hours ago, newlynx said:

Μιλάμε για επανάσταση... ας δούμε και Αγγλία γιατί εδώ μας έχουν για σανοφάγους.
Με σημερινή ισοτιμία 10 λίρες είναι 11.79 €, 15 λίρες είναι 17,68 € και 20 λίρες είναι 23,57 €
image.png.1649ed3b05f7bebca8c1c18c061658ed.png

Και σήμα χειρότερο απο της wind:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Stoliver είπε

Βάλε να δεις την Voxi (Vodafone) και SMARTY (3)... στην Ελλάδα ακόμα να δώσουν απεριόριστες κλήσεις και μηνύματα που στο εξωτερικό είναι σχεδόν πάντα δεδομένο. 

και πως βαζουμε Voxi αφου λεει πωςΠαρακαλώ σημειώστε ότι δεν παραδίδουμε στα Νησιά της Μάγχης ή στο εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι είδα δίνει 100GB δώρο με την ενεργοποίηση πες 10GB +8Gb το μήνα μέσο όρο 18gb +  400 λεπτά  +60 sms 26 ευρώ εγώ έχω cosmote one και δίνει δώρο 1000 λεπτά μεταξύ κινητών/σταθερών one και 1gb για επτά ημέρες άρα (19 gb για τους κατόχους one 18  για τους μη )  τώρα δίνω 45 ευρώ το μήνα και έχω απεριόριστα λεπτά και 20gb το μήνα (15 του προγράμματος και 5 δώρο το one ) τα λεπτα τα μανατζαρω πες αυτά τα gb ποτέ δεν είναι αρκετά ... Τι λέτε αξίζει ? Λέει ότι το ακυρώνεις οπότε θες αλλά αν το ακυρώσεις σε τι πρόγραμμα μπαίνεις ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω το καλυτερο πακετο ειναι μονο με data και ενα νουμερο για εισερχομενες.
Για εξερχομενες υπαρχει πακετο στο viber με απεριοριστα κινητα-σταθερα 5-6€ αναλογα την προσφορα που θα βγαλει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, xDante είπε

Λέει ότι το ακυρώνεις οπότε θες αλλά αν το ακυρώσεις σε τι πρόγραμμα μπαίνεις ... 

Αν το ακυρώσεις δέχεσαι μόνο εισερχόμενες και μετά μπαίνει φραγή. Στους 13 μήνες χάνεται η σύνδεση, όπως σε ένα καρτοκινητό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλες και όλους.

Το Cosmote Neo παίζει σε esim;

Είδα κάμποσα μηνύματα που αναφέρουν κάρτες εξωτερικού που παίζουν στην Ελλάδα και δίνουν πολλά data σε καλή τιμή. Αν κάποια ευγενική ψυχή θέλει να μοιραστεί κάτι συγκεκριμένο μαζί μας θα ήταν ιδιαιτέρως ευπρόσδεκτο. Ειδικά αν παίζει με esim.

Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από gidi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα πάντως μου ήρθε η αλλαγή αλλά προφανώς και τα πακέτα δε συμφέρουν. Άσε που δεν ξέρω τι γίνεται με το ενεργό συμβόλαιο, πάει να ισχύει η δέσμευση? Εμταλως απαράδεκτοι τον τελευταίο καιρό στην cosmote. Παλέυα 2 μήνες να ενημερωθώ για τα πάγια όλης της διαρκείας του συμβολαίου που αλλάζουν λόγω αλλαγής προσφοράς. Άσε που έληξαν πρόωρα τα GΒ της προσφορας και φυσικά μετά από 20 επικοινωνίες δεν πήρα απάντηση. Φυσικά και δεν τους κάνω τη χάρη. Επιεικως απαράδεκτοι και η έμμεση απάντηση τους είναι έτσι είναι και άμα σ αρέσει!!!

8 ώρες πριν, xDante είπε

Απ' ότι είδα δίνει 100GB δώρο με την ενεργοποίηση πες 10GB +8Gb το μήνα μέσο όρο 18gb +  400 λεπτά  +60 sms 26 ευρώ εγώ έχω cosmote one και δίνει δώρο 1000 λεπτά μεταξύ κινητών/σταθερών one και 1gb για επτά ημέρες άρα (19 gb για τους κατόχους one 18  για τους μη )  τώρα δίνω 45 ευρώ το μήνα και έχω απεριόριστα λεπτά και 20gb το μήνα (15 του προγράμματος και 5 δώρο το one ) τα λεπτα τα μανατζαρω πες αυτά τα gb ποτέ δεν είναι αρκετά ... Τι λέτε αξίζει ? Λέει ότι το ακυρώνεις οπότε θες αλλά αν το ακυρώσεις σε τι πρόγραμμα μπαίνεις ... 

Δοκίμασε και γράψε εντυπώσεις. Λογικα επανεργεσαι στο προηγουμενο πακετο αλλα δεν ξερω τι παιζει με τις δεσμευσεις συμβολαιου. Εμένα πάντως με 600 προς όλους απεριόριστα cosmote 600sms και 6.5gb στα 19€ μάλλον δε με συμφερει

Επεξ/σία από giokspy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, panos- είπε

 

-καρτοκινητό με ανανέωση 12€: (όχι φοιτητικό γιατί δεν είναι όλοι φοιτητές) 1,6GB για ένα μήνα και 500ΜΒ για social για 2 μέρες και 300’/SMS προς όλους (με ελάχιστη χρέωση 3’) και 300’ προς Whatsup. 

 

με το diy της whatsup με 10€ παίρνω : 200' προς όλους, 1 GB internet + 1200ΜΒ δώρο, 5 GB για social και 5 GB για streaming (Youtube κτλ).

 

17 ώρες πριν, sokinfragoul είπε

Έτοιμος για τα πρωτα 1000 σχόλια των πρωτων 1000 που θα θελαν με μια καρτα των 10ε θελουν 500gb

Στο εξωτερικό υπάρχει αυτό. Βλέποντας εκπομπές vlog travellers όπου πάνε παίρνουν sim όπου με λίγα ευρώ έχουν απεριόριστο ίντερνετ. Γιατί σου φαίνεται παράξενο??? Δεν ζούμε στο 2001. 

16 ώρες πριν, DesCobra είπε

Ας δούμε πως τη βγάζουμε και μεις από το 2010 κάνοντας μια online ανανέωση των 10ε μηνιαίως στην Ελλάδα. 

Screenshot_20211012-172218_What's Up.jpg

Τα βλέπω.😁

1634106703612.jpg

Επεξ/σία από dtk-386
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...