Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Antonisandros7 είπε

Μολις πήραν τηλ απο πλαίσιο πως η συσκευη ειναι διαθέσιμη προς αποστολή , επιτέλους 

Προπαραγγελια 8/10 

Ευχομαι να εξυπηρετηθείτε ολοι άμεσα , λογικα μηπως εξομαλύνθηκε καπως η κατασταση 

Άντε με το καλό φίλε! Πες μας εάν θες και έκδοση/χρώμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Άντε με το καλό φίλε! Πες μας εάν θες και έκδοση/χρώμα 

Pro max 128 sierra blue 

ελπιζω να το βάλουν σε καλη συσκευασία στην αποστολή γιατι εχω δει μερικούς courier πως τα πετάνε και με πιανει η ψυχη μου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα παραλαβανε κομματια, μακαρι να αρχισει να τσουλαει το πραγμα σιγα σιγα επιτελους.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε εχω μια χαζη απορια… ειχα το iphone 7 και το ipad series 8 με φορτιστη ταχειας και θελω να φορτισω το iphone 13 pro max και εννοειται πως δεν αγορασα τον καινουργιο ανταπτπορα κατι που θα κανω…μπορω να το φορτισω με τους παλιους η οχι ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, giannapan96 είπε

Ρε εχω μια χαζη απορια… ειχα το iphone 7 και το ipad series 8 με φορτιστη ταχειας και θελω να φορτισω το iphone 13 pro max και εννοειται πως δεν αγορασα τον καινουργιο ανταπτπορα κατι που θα κανω…μπορω να το φορτισω με τους παλιους η οχι ; 

Γιατί να μην μπορείς;; εγώ φορτίζω με αυτόν του iPhone 7... Αργά και σταθερά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά ήρθε η ώρα να παραλάβω και εγώ. iPhone 13 Pro (Sierra Blue). Μου τηλεφώνησαν σήμερα, πλήρωσα και θα μου το στείλουν 23 του μηνός. Είχα παραγγείλει 9/10. Με το καλό σε όλους

Επεξ/σία από Alphak
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ! Παραγγελια 04/11 απο Πλαίσιο,Iphone 13 Pro Max 256gb Graghite.Να ελπίζω οτι θα το έχω τα Χριστούγενννα ; Τι λέτε ; Βλέπω κάτι παραλαβές που κανουν με παραγγελία 20/10 και ελπιζω καπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Paris97 είπε

Καλησπέρα ! Παραγγελια 04/11 απο Πλαίσιο,Iphone 13 Pro Max 256gb Graghite.Να ελπίζω οτι θα το έχω τα Χριστούγενννα ; Τι λέτε ; Βλέπω κάτι παραλαβές που κανουν με παραγγελία 20/10 και ελπιζω καπως.

Που ακριβως ειδες παραλαβες απο παραγγελιες 20/10?

Εχω προπαραγγελια απο 13/10 απο πλαισιο, δεν εχω παραλαβει και ουτε εχω την παραμικρη ενημερωση και ειμαι ηδη σχεδον εναμιση μηνα αναμονη.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/11/2021 στις 2:39 ΜΜ, giannapan96 είπε

Παιδια επιτελους, μολις με πηραν τηλεφωνο αυριο θα εχω το κινητακι μου!

Iphone 13 pro max 256gb προπαραγγελια απο καταστημα πλαισιο στις 22/10

ΥΓ: υπομονη!!!!

Ορίστε και μαλιστα Οχι 20/10 αλλα 22/10,χωρια σε πολλα αλλα φόρουμ βλεπω παραλαβές με τετοιες ημερομηνιες που εχουν παραγγελιες.Τεσπα εγω ηθελα μια αποψη για το πως το βλεπετε με παραγγελια 04/11. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Paris97 είπε

Ορίστε και μαλιστα Οχι 20/10 αλλα 22/10,χωρια σε πολλα αλλα φόρουμ βλεπω παραλαβές με τετοιες ημερομηνιες που εχουν παραγγελιες.Τεσπα εγω ηθελα μια αποψη για το πως το βλεπετε με παραγγελια 04/11. 

Φιλε σοβαρα τωρα πιστευεις οτι ειναι κανεις σε θεση να δωσει απαντηση σε αυτο που ρωτας? Εδω παιρνουμε τηλεφωνο στο Plaisio να μαθουμε και δεν γνωριζουν ουτε οι ιδιοι οι υπαλληλοι, πιστευεις οτι  ειναι σε θεση ο οποιοδηποτε insomniac εδω μεσα να απαντησει αυτο που ρωτας την στιγμη που ουτε το ιδιο το πλαισιο δεν γνωριζει?

Απο οσο καταλαβαινω παιζει μεγαλο ρολο το χρωμα που παραγγειλες καθως και η χωρητικοτητα μνημης που επελεξες για το ποτε θα εχουν το αντιστοιχο κομματι να σου στειλουν.

Ξανα λεω οτι ειμαι με προπαραγγελια απο 13/10 απο πλαισιο και δεν εχω παραλαβει ακομη, ουτε ενημερωση εχω για το ποτε θα παραλαβω, δεν γνωριζουν μου λενε στο τηλεφωνο οσες φορες πηρα. Εχε υπομονη και οταν ειναι να παραλαβεις θα σε παρουνε τηλεφωνο απο πλαισιο, το ποτε θα ειναι αυτη η στιγμη κανεισ δεν μπορει να το ξερει.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chiiiillare βρε μπρο μια ερωτηση καναμε για μια εκτιμηση,κουβεντα να γινεται δηλαδη,ανοιχτο forum ειναι.Ευχαριστω για τον χρονο σου οντως το χρωματακι παιζει ρολό οσους βλεπω με παραγγελια silver π.χ. που δεν εχει και τοσο ζήτηση σε σχεση με τα υπολοιπα χρωματα εξυπηρετείτε  πιο γρηγορα και πολλοι επισης εχουν παραγγείλει το 256gb.Μακαρι να παραλάβουμε ολοι το συντομοτερο ;) Τσαγια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, Paris97 είπε

Chiiiillare βρε μπρο μια ερωτηση καναμε για μια εκτιμηση,κουβεντα να γινεται δηλαδη,ανοιχτο forum ειναι.Ευχαριστω για τον χρονο σου οντως το χρωματακι παιζει ρολό οσους βλεπω με παραγγελια silver π.χ. που δεν εχει και τοσο ζήτηση σε σχεση με τα υπολοιπα χρωματα εξυπηρετείτε  πιο γρηγορα και πολλοι επισης εχουν παραγγείλει το 256gb.Μακαρι να παραλάβουμε ολοι το συντομοτερο ;) Τσαγια

Ποιο chiiiilll δεν γινετε να ειμαι, δεν ξερω απο που καταλαβες το αντιθετο🤣

Απλως προσπαθησα να σου εξηγησω οτι ειναι αδυνατο να περιμενεις να παρεις απαντηση σε αυτο που ρωτας, ουτε εκτιμηση μπορει να γινει, αλλος λες παρελαβε με παραγγελια απο 22/10 και εγω απο 13/10 τιποτα ακομη,   εαν υπαρχει κανεις με μαντικες ικανοτητες εδω  ας πει και για την η δικη μου παραγγελια απο 13/10 ποτε θα ερθει🤣

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε παρεξήγησα ! Θα ρωτήσουμε κανεναν που εχει κανα 3ο ξάδερφο που ο κουνιαδος του εχει εναν φιλο που ο κολλητος του δουλευει στο πλαισιο,να μας πει ποτε θα εχει παραλαβή 😂 τρεεελα μιλαμε αλλα ενταξει ειμαι ηδη ψημένος απο τις καθυστερήσεις που ειχα με το PS5.Αστα να πανε υπομονη ειδικα αυτοι που εχουν πουλησει την συσκευη τους και περιμενουν,εγω αυτους σκεφτομαι … Καλο μας κουραγιο ! 

Επεξ/σία από Paris97
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...