Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Pwpwpw είπε

Καλα δεν ξερω τι φαση στο πλαισιο, ειναι αστειο να μην εχουνε εξυπηρετηθει ακομη ολες οι προπαραγγελιες που γινανε την πρωτη ημερα των προπαραγγελιων δηλαδη στις 8/10. 

Αν αφήσω τις κακοπροαίρετες σκέψεις στην άκρη, υποθέτω πως χειρίστηκαν τις εκδηλώσεις ενδιαφέροντος πριν τις 8/10 ως προπαραγγελίες και παραδίδουν ακόμα αυτές. Αλλιώς δεν ξέρω τί να υποθέσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 846
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, NoDiaC είπε

Αν αφήσω τις κακοπροαίρετες σκέψεις στην άκρη, υποθέτω πως χειρίστηκαν τις εκδηλώσεις ενδιαφέροντος πριν τις 8/10 ως προπαραγγελίες και παραδίδουν ακόμα αυτές. Αλλιώς δεν ξέρω τί να υποθέσω....

Oχι φιλε, μου εκδηλωση ενδιαφεροντος ειχα κανει και εγω απο τους πρωτους,  η ημερομηνια προπαραγγελιας ειναι αυτη που μετραει, η εκδηλωση ενδιαφεροντος δεν λεει τιποτα και ουτε σου ερχεται συσκευη με το ενδιαφερον χωρις παραγγελια.

Δεν γινετε να χειριστουν τις εκδηλωσεις ενδιαφεροντος σαν προπαραγγελιες γιατι πολυ απλα δεν γινετε να σου σταλει συσκευη χωρις να εχεις  παραγγειλει

 

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Oχι φιλε, μου εκδηλωση ενδιαφεροντος ειχα κανει και εγω απο τους πρωτους,  η ημερομηνια προπαραγγελιας ειναι αυτη που μετραει, η εκδηλωση ενδιαφεροντος δεν λεει τιποτα και ουτε σου ερχεται συσκευη με το ενδιαφερον χωρις παραγγελια.

Δεν γινετε να χειριστουν τις εκδηλωσεις ενδιαφεροντος σαν προπαραγγελιες γιατι πολυ απλα δεν γινετε να σου σταλει συσκευη χωρις να εχεις  παραγγειλει

 

Δεν εννοουσα να στείλουν συσκευή χωρίς να έχει κάποιος παραγγείλει αλλά ότι ίσως να έδιναν νωρίτερα την δυνατότητα για προπαραγγελία σε αυτούς που εκδήλωσαν ενδιαφερον. Δεν είχα κανει εκδήλωση ενδιαφέροντος και υπέθεσα χωρίς να γνωρίζω, προφανώς δεν ισχύει αν λάβουμε υπόψιν και την δική σου εμπειρία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, NoDiaC είπε

Δεν εννοουσα να στείλουν συσκευή χωρίς να έχει κάποιος παραγγείλει αλλά ότι ίσως να έδιναν νωρίτερα την δυνατότητα για προπαραγγελία σε αυτούς που εκδήλωσαν ενδιαφερον. Δεν είχα κανει εκδήλωση ενδιαφέροντος και υπέθεσα χωρίς να γνωρίζω, προφανώς δεν ισχύει αν λάβουμε υπόψιν και την δική σου εμπειρία...

Σε εμενα τουλαχιστον, το μονο που εγινε με την εκδηλωση ενδιαφεροντος που ειχα κανει, ητανε να μου σταλει ενα αυτοματοποιημενο email με το που ανοιξανε στις 8/10 οι προπαραγγελιες που ουσιαστικα με ενημερωνε οτι το προιον ειναι διαθεσιμο πλεον για προπαραγγελια.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, NoDiaC είπε

Αν αφήσω τις κακοπροαίρετες σκέψεις στην άκρη, υποθέτω πως χειρίστηκαν τις εκδηλώσεις ενδιαφέροντος πριν τις 8/10 ως προπαραγγελίες και παραδίδουν ακόμα αυτές. Αλλιώς δεν ξέρω τί να υποθέσω....

Αποκλείετε, είχα κάνει και εκδήλωση ενδιαφέροντος πολύ νωρίς και με πήραν την Τετάρτη 13/08 (έγκαιρα ...) να κάνω προπαραγγελία ώστε να "πάρω και σείρα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Randomuser8 είπε

Εγώ έκανα προπαραγγελία για pro max 128 μαύρο στις 15/10 (τελευτεα μέρα 😕) και από τότε έχει περάσει ένας μήνας. 

και θα περάσουν και άλλοι με την infoquest...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω κάτι επειδή ποτέ δεν έχω προπαραγγειλει

θα πρέπει να πληρώσω έναντι όλο το ποσό ?? μια προκαταβολή 30% ?? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα στη παρεα , αυτο που συμβαίνει φετος με τις συσκευές Δεν εχει ξαναγίνει ( τοση καθυστερηση)δηλαδη εχει καταντήσει πόλυ κουραστικό , πλέον εμενα δεν απαντάνε στα email απο τοσα τηλ και τοσα μηνηματα που τους στέλνω καθε μερα σχεδόν , παντως νομιζω πως θα ηταν καλυτερα να το ειχαμε παραγγείλει απο Κωτσόβολο , βλεπω μια κίνηση εκει , στο πλαίσιο ειναι σε φαση παίρνουν δεκα συσκευές ανα δυο βδομαδες και το παίζουν αμπε μπα μπλομ

Επεξ/σία από Antonisandros7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε τι βλεπω …. Πως παντου το market του Facebook εχει γεμίσει αγγελίες με 13 pro max σφραγισμένα αλλα απο πλαίσιο αλλα απο Κώτσο με ενα μικρο καπελάκι της τάξεως των 40- 50 ευρω 
Στο Ελλαδιστάν οποιος εχει μέσον κανει τα παντα …. Μονο εκνευρισμό φέρνει η ολοι κατασταση και δεν ειναι οτι δεν μπορούμε χωρις κινητο απλα μας εκνευρίζει η κοροϊδία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα πριν λίγο από κατάστημα και μου ειπαν μεταξύ άλλων ότι απ όσο ξέρουν οι παραλαβές είναι 15 και 30 καθε μηνα. Αν ισχύει, πάει και ο Νοέμβριος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, NoDiaC είπε

Πέρασα πριν λίγο από κατάστημα και μου ειπαν μεταξύ άλλων ότι απ όσο ξέρουν οι παραλαβές είναι 15 και 30 καθε μηνα. Αν ισχύει, πάει και ο Νοέμβριος...

Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτό που σου είπαν γιατί στα μικρότερα, μίνι πχ, ο κώτσος είχε βγάλει απόθεμα διαθέσιμο στα καταστήματα 15/10 και από τότε δεν ξαναέβγαλε... οπότε τι παραλαβές κάνει... βέβαια εγώ έχω παραγγείλει από το εξωτερικό  και χωρίς να δώσω προκαταβολή καν μου έχουν δώσει ημερόμηνια 30.11 σε Ευρώπη για μίνι, αλλά με βάση το πότε έβαλα την παραγγελία, μπορούσαν να μου δώσουν και νωρίτερα.

8 ώρες πριν, giannapan96 είπε

Εγω απορω πως στην σελιδα στο facebook πουλανε 13 13pro k max αγορασμενα απο wind, public etc… τι γινεται τελος παντων ;;;;

 

8 ώρες πριν, Antonisandros7 είπε

Ξέρετε τι βλεπω …. Πως παντου το market του Facebook εχει γεμίσει αγγελίες με 13 pro max σφραγισμένα αλλα απο πλαίσιο αλλα απο Κώτσο με ενα μικρο καπελάκι της τάξεως των 40- 50 ευρω 
Στο Ελλαδιστάν οποιος εχει μέσον κανει τα παντα …. Μονο εκνευρισμό φέρνει η ολοι κατασταση και δεν ειναι οτι δεν μπορούμε χωρις κινητο απλα μας εκνευρίζει η κοροϊδία 

Τους τα πήραν όλα :P

https://www.facebook.com/marketplace/item/1003145070231888/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά απο αυτο που κανανε που μας γράψανε εκει που δεν πιανει μελάνι εγω οσο ζω  απο Κώτσο και απο πλαίσιο ουτε απο εξω δεν θα περασω .

τα δώσανε ολα μαζικά εχει πεσει κομπίνα η δουλεια ειναι μιλημένη και αφήνουν εμάς μονο με την επιθυμία 

σημερα τους πηρα τηλ και τους ρωτησα σε περίπτωση ακύρωσης τι γινεται ;; Μπας και αξιώθουν  να μου το στείλουν άμεσα εφόσον εχω προ παραγγείλει απο τη πρώτη μερα και η απάντηση τους ηταν πως επιστρέφουν τα λεφτα στην τράπεζα σε 7 εργάσιμες μερες , δεν ιδρώνει το αυτί τους καν

Επεξ/σία από Antonisandros7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...