Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 λεπτά πριν, Antonisandros7 είπε

Μετά απο αυτο που κανανε που μας γράψανε εκει που δεν πιανει μελάνι εγω οσο ζω  απο Κώτσο και απο πλαίσιο ουτε απο εξω δεν θα περασω .

τα δώσανε ολα μαζικά εχει πεσει κομπίνα η δουλεια ειναι μιλημένη και αφήνουν εμάς μονο με την επιθυμία 

σημερα τους πηρα τηλ και τους ρωτησα σε περίπτωση ακύρωσης τι γινεται ;; Μπας και αξιώθουν  να μου το στείλουν άμεσα εφόσον εχω προ παραγγείλει απο τη πρώτη μερα και η απάντηση τους ηταν πως επιστρέφουν τα λεφτα στην τράπεζα σε 7 εργάσιμες μερες , δεν ιδρώνει το αυτί τους καν

Βάλε και το you.gr στην «παρέα». Προπληρωμένη παραγγελία 07/10 μεσημέρι. 

Οι περισσότερες συσκευές φεύγουν σε άτομα που έχουν κονέ στα καταστήματα. Επιβεβαιωμένο από άτομα του κύκλου μου που το πήραν σχεδόν day one.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Βάλε και το you.gr στην «παρέα». Προπληρωμένη παραγγελία 07/10 μεσημέρι. 

Οι περισσότερες συσκευές φεύγουν σε άτομα που έχουν κονέ στα καταστήματα. Επιβεβαιωμένο από άτομα του κύκλου μου που το πήραν σχεδόν day one.

istorm - you.gr όπως και γενικά η αντιπροσωπεία της Apple στην Ελλάδα ανήκουν στον όμιλο infoquest - ACS και είναι απαράδεκτα απλά τόσο στις πωλήσεις όσο και στις μεταφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα iPhone 13 pro max στο marketplace δεν εχουν ξαναβγεί,τσεκάρετε το και δεν θα το πίστευετε , οι προπαραγγελίες μας…

το ειρωνικό ειναι  τωρα που εχει Black Friday να βάλουνε σε καμια προσφορά τη συσκευη κανα 200 αρι λιγότερο και εμεις το εχουμε χτυπήσει στην κανονική τιμη πριν 1 μιση μηνα …

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Antonisandros7 είπε

το ειρωνικό ειναι  τωρα που εχει Black Friday να βάλουνε σε καμια προσφορά τη συσκευη κανα 200 αρι λιγότερο και εμεις το εχουμε χτυπήσει στην κανονική τιμη πριν 1 μιση μηνα …

Σιγά μη βγάλουν το νέο iphone σε προσφορά για black friday. Παλιότερα μοντέλα θα κοιτάξουν να διώξουν. Για χαζούς τους έχεις; Εδώ δεν το έχουν φέρει κάν, και ο κόσμος έχει τρέξει για προπαραγγελίες. Τι ανάγκη έχουν να το βγάλουν σε έκπτωση;;;

Επιπρόσθετα, όσοι δεν έχετε παραλάβει, μπορείτε να ακυρώσετε την παραγγελία. Ακόμα και αν παραλάβει κανείς, έχει 14 μέρες να το επιστρέψει (χωρίς να το ανοίξει) λόγω αγοράς μέσω internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Antonisandros7 είπε

 

το ειρωνικό ειναι  τωρα που εχει Black Friday να βάλουνε σε καμια προσφορά τη συσκευη κανα 200 αρι λιγότερο και εμεις το εχουμε χτυπήσει στην κανονική τιμη πριν 1 μιση μηνα …

Εδω δεν προλαβαινει να εμφανιστει διαθεσιμο εξαφανιζεται εντος λεπτου, δεν υπαρχει περιπτωση ουτε 1 στο εκατομυριο να μπουνε σε προσφορα τα καινουργια iphone.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηρα τηλεφωνο στο πλαισιο μηπως μαθω κανενα νεοτερο, δεν εχουν ιδεα λενε...

Οι τυτοι ειναι για γελια, προπαραγγειλα πανω απο 1 μηνα πλεον και οχι απλα δεν εχουμε παραλαβει, αλλα δεν εχουμε ουτε καν μια στοιχειωδη ενημερωση, ενα estimated delivery ρε αδερφε, απλα παμε στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα ηταν ουσιαστικα η απαντηση που μου δωσανε, μολις εχοουμε το κομματι θα σας ενημερωσουμε λενε...Το ποτε θα εχουμε το κομματι αγνωστο βεβαια.

Εξυπηρετηση πελατων υπο του μηδεν, ουτε απ εξω απο καταστημα τους δεν προκυτε να περασω ξανα.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Pwpwpw είπε

Πηρα τηλεφωνο στο πλαισιο μηπως μαθω κανενα νεοτερο, δεν εχουν ιδεα λενε...

Οι τυτοι ειναι για γελια, προπαραγγειλα πανω απο 1 μηνα πλεον και οχι απλα δεν εχουμε παραλαβει, αλλα δεν εχουμε ουτε καν μια στοιχειωδη ενημερωση, ενα estimated delivery ρε αδερφε, απλα παμε στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα ηταν ουσιαστικα η απαντηση που μου δωσανε, μολις εχοουμε το κομματι θα σας ενημερωσουμε λενε...Το ποτε θα εχουμε το κομματι αγνωστο βεβαια.

Εξυπηρετηση πελατων υπο του μηδεν, ουτε απ εξω απο καταστημα τους δεν προκυτε να περασω ξανα.

Δυστυχώς και εγώ πλέον Πλαίσιο ποτέ. Έτοιμος είμαι να ακυρώσω και τη προπαραγγελία αλλά είμαι με παλιά συσκευή και δεν με παιρνει έτσι όπως έχουν εξελιχθεί τα πράγματα. Ευτυχώς δεν έχω προπληρώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επιτελους, μολις με πηραν τηλεφωνο αυριο θα εχω το κινητακι μου!

Iphone 13 pro max 256gb προπαραγγελια απο καταστημα πλαισιο στις 22/10

ΥΓ: υπομονη!!!!

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, giannapan96 είπε

Παιδια επιτελους, μολις με πηραν τηλεφωνο αυριο θα εχω το κινητακι μου!

Iphone 13 pro max 256gb προπαραγγελια απο καταστημα πλαισιο στις 22/10

ΥΓ: υπομονη!!!!

Συγνωμη αλλα 22/10 δεν ειναι προπαραγγελια ειναι παραγγελια, οι προπαραγγελιες κλεισανε στις 14/10 το βραδυ.

Υπαρχουν ατομα που εχουν προπαραγγειλει απο day one δηλαδη στις 8/10 και ακομη περιμενουνε και καποιοι με μεταγενεστερη ημερομηνια παραγγελιας (οπως καλη ωρα εσυ) παραλαμβανουνε, εγω ας πουμε με προπαραγγελια απο τις 13/10 ακομη περιμενω και δεν εχουν ιδεα για το ποτε θα μου ερθει.

Ωρες ωρες μου δινουν την εντυπωση οτι εχουν μια μεγαλη κληρωτιδα με ονοματα πελατων και τραβανε ονοματα στην τυχη για το που θα στειλουνε.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Συγνωμη αλλα 22/10 δεν ειναι προπαραγγελια ειναι παραγγελια, οι προπαραγγελιες κλεισανε στις 14/10 το βραδυ.

Υπαρχουν ατομα που εχουν προπαραγγειλει απο day one δηλαδη στις 8/10 και ακομη περιμενουνε και καποιοι με μεταγενεστερη ημερομηνια παραγγελιας (οπως καλη ωρα εσυ) παραλαμβανουνε, εγω ας πουμε με προπαραγγελια απο τις 13/10 ακομη περιμενω και δεν εχουν ιδεα για το ποτε θα μου ερθει.

Ωρες ωρες μου δινουν την εντυπωση οτι εχουν μια μεγαλη κληρωτιδα με ονοματα πελατων και τραβανε ονοματα στην τυχη για το που θα στειλουνε.

Εγώ είμαι απο 8/10 αλλά με απλο pro/128/grapphite. To αποδιδω σε προσφορά-ζήτηση/συσκευη... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/11/2021 στις 8:28 ΠΜ, Antonisandros7 είπε

Καλημερα στη παρεα , αυτο που συμβαίνει φετος με τις συσκευές Δεν εχει ξαναγίνει ( τοση καθυστερηση)δηλαδη εχει καταντήσει πόλυ κουραστικό , 

Και πέρυσι έτσι ακριβώς ήταν η κατάσταση. Είχαν καθυστερήσει να κυκλοφορήσουν επίσημα και στην ουσία πάλι για Νοέμβριο/Δεκέμβριο πήγαινε όποιος ήθελε να τα πάρει τον πρώτο καιρο.

Το πρόβλημα λοιπόν ξεκινάει από την ίδια την Apple που έβγαλε νωρίτερα τα Iphone χωρις επαρκές απόθεμα.

Εγώ αυτά βλέπω και μάλλον με βλέπω για κανένα απλό 13ρι να τελειώνει το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Συγνωμη αλλα 22/10 δεν ειναι προπαραγγελια ειναι παραγγελια, οι προπαραγγελιες κλεισανε στις 14/10 το βραδυ.

Υπαρχουν ατομα που εχουν προπαραγγειλει απο day one δηλαδη στις 8/10 και ακομη περιμενουνε και καποιοι με μεταγενεστερη ημερομηνια παραγγελιας (οπως καλη ωρα εσυ) παραλαμβανουνε, εγω ας πουμε με προπαραγγελια απο τις 13/10 ακομη περιμενω και δεν εχουν ιδεα για το ποτε θα μου ερθει.

Ωρες ωρες μου δινουν την εντυπωση οτι εχουν μια μεγαλη κληρωτιδα με ονοματα πελατων και τραβανε ονοματα στην τυχη για το που θα στειλουνε.

Ναι οκ συγνωμη εχεις δικιο παραγγελια!

τελος παντων δεν ειναι αυτο το θεμα.

τι να πω αληθεια υπομονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Vanity είπε

Τι εννοείτε ρε παιδιά παραγγελία vs προπαραγγελία; 

H επίσημη ημέρα κυκλοφορίας ηταν 15/10 (νομιζω). Αρα έως και 14/10 μιλάμε για προπαραγγελια. 15/10+, παραγγελία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις πήραν τηλ απο πλαίσιο πως η συσκευη ειναι διαθέσιμη προς αποστολή , επιτέλους 

Προπαραγγελια 8/10 

Ευχομαι να εξυπηρετηθείτε ολοι άμεσα , λογικα μηπως εξομαλύνθηκε καπως η κατασταση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...