Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Εγώ τίποτα δυστυχώς από you (7/10, Pro Max 256). Για να άλλαξε κατάσταση μάλλον είσαι κοντά στο να παραλάβεις. Ελπίζω δηλαδή.

Ποιο έχεις παραγγείλει αν επιτρέπεται και πότε;

6/10 παραγγελία το pro max 128 graphite.
Σήμερα το μεσημέρι άλλαξε η κατάσταση παραγγελίας . Όποτε λογικά κι εσένα είναι κοντά .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά , ενημερωτικά για Sierra Blue Pro Max 128gb , παραγγελία  8/10 , με πήρε μόλις τηλ ο Κώτσος να περάσω αύριο μετά τις 17:00 να παραλάβω από κατάστημα το τηλέφωνο (για το watch δεν είχαν καμία ενημέρωση δυστυχώς)

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω Τους πηρα τηλ μολις και μου ειπαν πως δεν εχουν απόθεμα ακομα , τους ρωτησα αν μπορούν να μου πουν ποτε θα ερθει η σειρα μου εφόσον ειναι με σειρα προτεραιότητας και επισης δεν ξέρανε να μου πουν , μου ειπε πως δεν χρειαζεται να ανησυχώ θα με καλέσουν εκείνοι ☹️😳

παραγγειλα 8/10 14:00 η ωρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Οσο αφορα το πλαισιο παιδια εχει κανεις καμια ενημερωση η δεν φερνει κομματια καθολου το πλαισιο😅

Το πλαίσιο πηρα τηλ δεν εχουν απόθεμα ειπε …… 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Pwpwpw είπε

Οσο αφορα το πλαισιο παιδια εχει κανεις καμια ενημερωση η δεν φερνει κομματια καθολου το πλαισιο😅

Καλησπέρα εμένα με κάλεσαν από Πλαίσιο για παραγγελία 08/10 pro max 128 Sierra blue και με ενημέρωσαν ότι θα παραλάβω αύριο. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, ironmans είπε

Καλησπέρα εμένα με κάλεσαν από Πλαίσιο για παραγγελία 08/10 pro max 128 Sierra blue και με ενημέρωσαν ότι θα παραλάβω αύριο. 

Αν και έχω αγορασει απο άλλου συσκευή έχω αφήσει την προπαραγγελια από πλαίσιο  ακόμη ανοιχτή, καμία ενημέρωση ακόμα 1 μήνα μετά.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόμοιος και παράγγειλα μια ώρα ακριβώς αφού άνοιξαν οι προπαραγγελίες, ακόμα καμία ενημέρωση, και άμα ρωτούσες σου απαντούσαν και σαν να τους ενοχλείς από πάνω. Απαράδεκτοι είναι το λιγότερο που μπορώ να πω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα μετα απο μεγάλη παρακολούθηση του θέματος και απο αλλα forum με ιδια θεματολογία παρατηρήθηκε πως οσοι εχουν δωσει προκαταβολή η εχουν ξεχρεώσει το ποσο αυτομάτως μπαίνουν σε δεύτερη μοίρα διότι δεν εχουν να πάρουν τιποτα πλέον απο μας οτι ηταν να πάρουν το πήρανε ειμαστε δεδομένοι ο σκοπος τους ειναι να πιάσουν καινούργιους πελάτες , σε ολες της τηλεφωνικές επικοινωνίες που ειχα με το πλαίσιο απαντούσαν αυτοματοποιημένα τα ιδια καθε φορα ενω σε παρακολούθηση διαφόρων φόρουμ πολλοί λέγανε πως τους καλεσε το πλαίσιο να βάλουν το πόσο και έπειτα  θα στείλουν αμέσως ενω σε οσους εχουν ξοφλήσει ουτε φωνή ουτε ακρόαση , ειμαι σιγουρος πως αυτο γινεται , επισης αν καποιος ακυρώσει αντί να καλέσουν εμας που εχουμε  ξοφλήσει το βάζουν Άμεσα διαθεσιμο με αποτελεσμα να το δώσουν στο κατάστημα να πιάσουν νέο πελατη , τους εχουμε μαθει πλεον …..

το μάθημα ειναι το εξής ποτε ξανα ουτε προκαταβολή 

Επεξ/σία από Antonisandros7
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Antonisandros7 είπε

Καλησπερα μετα απο μεγάλη παρακολούθηση του θέματος και απο αλλα forum με ιδια θεματολογία παρατηρήθηκε πως οσοι εχουν δωσει προκαταβολή η εχουν ξεχρεώσει το ποσο αυτομάτως μπαίνουν σε δεύτερη μοίρα διότι δεν εχουν να πάρουν τιποτα πλέον απο μας οτι ηταν να πάρουν το πήρανε ειμαστε δεδομένοι ο σκοπος τους ειναι να πιάσουν καινούργιους πελάτες , σε ολες της τηλεφωνικές επικοινωνίες που ειχα με το πλαίσιο απαντούσαν αυτοματοποιημένα τα ιδια καθε φορα ενω σε παρακολούθηση διαφόρων φόρουμ πολλοί λέγανε πως τους καλεσε το πλαίσιο να βάλουν το πόσο και έπειτα  θα στείλουν αμέσως ενω σε οσους εχουν ξοφλήσει ουτε φωνή ουτε ακρόαση , ειμαι σιγουρος πως αυτο γινεται , επισης αν καποιος ακυρώσει αντί να καλέσουν εμας που εχουμε  ξοφλήσει το βάζουν Άμεσα διαθεσιμο με αποτελεσμα να το δώσουν στο κατάστημα να πιάσουν νέο πελατη , τους εχουμε μαθει πλεον …..

το μάθημα ειναι το εξής ποτε ξανα ουτε προκαταβολή 

Δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο που λες, εχω προπαραγγειλει απο πλαισιο, δεν εχω δωσει ουτε ενα ευρω προκαταβολη και δεν εχω απολυτως καμια ενημερωση και οσες φορες πηρα τηλεφωνο να ρωτησω μου απαντουσαν τυποποιημενα οτι δεν εχουν ενημερωση για ημερομηνια παραδοσης.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε
22 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο που λες, εχω προπαραγγειλει απο πλαισιο, δεν εχω δωσει ουτε ενα ευρω προκαταβολη και δεν εχω απολυτως καμια ενημερωση και οσες φορες πηρα τηλεφωνο να ρωτησω μου απαντουσαν τυποποιημενα οτι δεν εχουν ενημερωση για ημερομηνια παραδοσης.

Τι να πω δεν ξερω , παντως κάποιοι τσίμπησαν τηλεφωνο απο το πουθενα απο ακυρωση , ενω επρεπε να καλέσουν εμάς που εχουμε προπαραγγειλει απο την πρώτη μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια απάντηση ακομα ,οταν ελεγα οτι απο Δεκέμβριο θα εχουμε τις συσκευές μας ειχα δικιο τελικα ( και αν απο Δεκέμβριο ) μην μας πανε απο τέλη Γενάρη - Φλεβάρη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλεσα πριν λίγο το Πλαίσιο. Ρωτάω παραγγελία απο 8/10 πρωι, 13 pro/128/graphite, κάποιο update μπορώ να έχω;

Μου είπε ότι "αναμένουμε οσονούπω κομμάτια".

Στην ερώτηση αν είναι ρεαλιστικό να περιμένω ότι παραγγελίες από 8/10 θα παραδοθουν με αυτά τα κομμάτια που περιμένουν μου απαντησε μονολεκτικα "ναι".

Στην ερώτηση πόσο σύντομα σημαίνει "οσονούπω", μου απάντησε ότι δεν γνωρίζει ακριβή ημ/νια αλλά σύντομα.

Κρατάω μία συγκρατημένη αισιοδοξία για αυτή την εβδομάδα...🤞
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, NoDiaC είπε

Κάλεσα πριν λίγο το Πλαίσιο. Ρωτάω παραγγελία απο 8/10 πρωι, 13 pro/128/graphite, κάποιο update μπορώ να έχω;

Μου είπε ότι "αναμένουμε οσονούπω κομμάτια".

Στην ερώτηση αν είναι ρεαλιστικό να περιμένω ότι παραγγελίες από 8/10 θα παραδοθουν με αυτά τα κομμάτια που περιμένουν μου απαντησε μονολεκτικα "ναι".

Στην ερώτηση πόσο σύντομα σημαίνει "οσονούπω", μου απάντησε ότι δεν γνωρίζει ακριβή ημ/νια αλλά σύντομα.

Κρατάω μία συγκρατημένη αισιοδοξία για αυτή την εβδομάδα...🤞
 

Καλα δεν ξερω τι φαση στο πλαισιο, ειναι αστειο να μην εχουνε εξυπηρετηθει ακομη ολες οι προπαραγγελιες που γινανε την πρωτη ημερα των προπαραγγελιων δηλαδη στις 8/10. 

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...