Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, cincgr είπε

Αμα ειναι να δωσω εστω και 1€ παραπανω προτιμω να το παρω απο σκρουτζ που θα το εχω και σημερα που λεει ο λογος. Αλλα ναι ισως και το amazon να ειναι μια λυση για καποιους.

Μα βγαίνει πιο φθηνό από Amazon, γύρω στα 50 ευρώ το 256αρι και 20 ευρώ το 128αρι. Αλλά ναι από δω ξέρεις οτι θα το έχεις την επόμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 846
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά σήμερα που ξανά μίλησα μου είπαν ότι οι παραγγελίες ήταν χιλιάδες,και πως έχουν καταφέρει στις πιο πολλές εκδοσεις να είναι διψηφιο ο αριθμός των ανθρώπων που περιμένουν,που σημαίνει ότι τον έχουμε φάει τον γαιδαρο 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Stella4296 είπε

Παιδιά σήμερα που ξανά μίλησα μου είπαν ότι οι παραγγελίες ήταν χιλιάδες,και πως έχουν καταφέρει στις πιο πολλές εκδοσεις να είναι διψηφιο ο αριθμός των ανθρώπων που περιμένουν,που σημαίνει ότι τον έχουμε φάει τον γαιδαρο 

Εύχομαι να παραλάβουμε πριν το νέο έτος έστω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, cincgr είπε

Εύχομαι να παραλάβουμε πριν το νέο έτος έστω. 

Πρέπει και λίγο η apple να ξεκουνισει Αφού βλέπει ότι εδώ γίνεται πανικός, δεν μπορεί σε τόσες χώρες στην έυρωπη να είναι Ετοιμοπαράδοτο,και εδώ να τα στέλνει με το σταγονόμετρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cincgr είπε

Παιδιά Χριστουγεννιατικο θαύμα. Μόλις με πήρανε, Πέμπτη παραλαμβάνω. Εύχομαι γρήγορα και στα δικά σας!

Ε δεν το πιστεύω, άντε μπραβο! Θύμισε μου ημερομηνία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Stella4296 είπε

Ε δεν το πιστεύω, άντε μπραβο! Θύμισε μου ημερομηνία 

12 ώρες πριν, cincgr είπε

Παιδιά Χριστουγεννιατικο θαύμα. Μόλις με πήρανε, Πέμπτη παραλαμβάνω. Εύχομαι γρήγορα και στα δικά σας!

Χαχα εμας το βλεπω για πασχαλιατικο θαυμα 😂 με γεια! 

Επεξ/σία από panmar02
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους . Από φίλο ιδιοκτήτη Γερμανού και φίλο με κατάστημα κινητών μαθαίνω πως δεν δίνουν αλλά προ μαξ για τις γιορτές . Ξέρεις κανείς αν ισχύει το ίδιο και για τις μεγάλες αλυσίδες που περιμένουμε εμείς ; Εγώ περιμένω από πλαίσιο προ μαξ sb 128 με παραγγελία 20/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Spyrosspyrou είπε

Καλημέρα σε όλους . Από φίλο ιδιοκτήτη Γερμανού και φίλο με κατάστημα κινητών μαθαίνω πως δεν δίνουν αλλά προ μαξ για τις γιορτές . Ξέρεις κανείς αν ισχύει το ίδιο και για τις μεγάλες αλυσίδες που περιμένουμε εμείς ; Εγώ περιμένω από πλαίσιο προ μαξ sb 128 με παραγγελία 20/10

Δλδ δίνουν pro,αλλά όχι pro max..?🤔Δεν υπάρχει λογική σε αυτό..Δεν πιστεύω να συμβεί κάτι τέτοιο,δλδ να χάσουν την ευκαιρία να πουλήσουν,ειδικά μέσα στις γιορτές.Μου φαίνεται πολύ δύσκολο ως απίθανο να συμβεί κάτι τέτοιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, semi-kat είπε

Δλδ δίνουν pro,αλλά όχι pro max..?🤔Δεν υπάρχει λογική σε αυτό..Δεν πιστεύω να συμβεί κάτι τέτοιο,δλδ να χάσουν την ευκαιρία να πουλήσουν,ειδικά μέσα στις γιορτές.Μου φαίνεται πολύ δύσκολο ως απίθανο να συμβεί κάτι τέτοιο

Μάλλον το διατύπωσα λαθος. Γενικά την προ σειρά εννοούσα προ και προ μαξ . Έτσι μου είπαν . Μακάρι να μην ισχύει γιατί κοντεύω κι εγώ δίμηνο χωρίς τηλέφωνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Spyrosspyrou είπε

Μάλλον το διατύπωσα λαθος. Γενικά την προ σειρά εννοούσα προ και προ μαξ . Έτσι μου είπαν . Μακάρι να μην ισχύει γιατί κοντεύω κι εγώ δίμηνο χωρίς τηλέφωνο 

Απλα προσπαθουν ισως να προωθησουν τα 13αρια τα απλα που εχουν πιο πολυ αποθεμα και διαθεσιμοτητα. Και φιλη μου βρηκε το 13αρι το απλο ευκολα. Οποτε θελουν να βγαλουν απο αυτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Spyrosspyrou είπε

Μάλλον το διατύπωσα λαθος. Γενικά την προ σειρά εννοούσα προ και προ μαξ . Έτσι μου είπαν . Μακάρι να μην ισχύει γιατί κοντεύω κι εγώ δίμηνο χωρίς τηλέφωνο 

Α ok.Όπως κ αν έχει πιστεύω ότι δεν ισχύει,τουλάχιστον σε σχέση με τις μεγάλες αλυσίδες.Υπάρχουν ακόμα αρκετά άτομα με παραγγελίες από την σειρά pro/pro max τα οποία δεν έχουν παραλάβει συσκευές :( Plus οι νέοι πελάτες που τσιμπάνε συσκευές...

3 λεπτά πριν, panmar02 είπε

Απλα προσπαθουν ισως να προωθησουν τα 13αρια τα απλα που εχουν πιο πολυ αποθεμα και διαθεσιμοτητα. Και φιλη μου βρηκε το 13αρι το απλο ευκολα. Οποτε θελουν να βγαλουν απο αυτα. 

Ναι.Ειδικά από την στιγμή που υπάρχει ήδη απόθεμα εδώ και αρκετό καιρό,όπως είπες.Όμως δεν πιστεύω να κάνουν τέτοια μλκ με την pro σειρά,δεν συμφέρει ούτε τους ίδιους κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης κάποιος που εχει αποφασίσει για Pro θεωρώ ότι το κάνει συνειδητά και δύσκολα θα πει "α δεν το εχετε δωστε μου το απλό". Ακόμα και εκείνος που αγοράζει απλά για να έχει μήλο, στο απλό θα πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...