Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 846
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, pitapple είπε

Παιδια πείτε μου πλιςςς. Βρηκα το μοντέλο που θελω σε σκρουτζομαγαζο

το παιρνω αμεσα κ ακυρώνω πλαίσιο η παιζει θεμα μαϊμού;

Πιο μαγαζί ; Εγώ που θέλω με αποφορολογηση δεν ψάχνω Σκρουτζ γιατί μου λένε 30 εργασιμεσ μέρες μόνο και μόνο για έλεγχο παραστατικών . Σαν να μου λένε μην το πάρεις από εδώ η παρτο με ΦΠΑ 

Επεξ/σία από Spyrosspyrou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, pitapple είπε

Παιδια πείτε μου πλιςςς. Βρηκα το μοντέλο που θελω σε σκρουτζομαγαζο

το παιρνω αμεσα κ ακυρώνω πλαίσιο η παιζει θεμα μαϊμού;

Αν είναι μαγαζί με αξιολογήσεις κλπ,μην φοβασαι

23 λεπτά πριν, Spyrosspyrou είπε

Δεν έγραφες για ώρες και λέω θα παράλαβε και δεν μες το πε 

Θα παραλάβω και δεν θα το πιστεύω, αφού πήρα και τους ξεχεσα σήμερα,τους λέω αν δεν παραλάβω πάλι αυτή τη βδομάδα,την άλλη έχω κλείσει 2 μήνες οπου να ναι θα γεννήσω, και έκαναν τους κινέζους 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Spyrosspyrou είπε

Πιο μαγαζί ; Εγώ που θέλω με αποφορολογηση δεν ψάχνω Σκρουτζ γιατί μου λένε 30 εργασιμεσ μέρες μόνο και μόνο για έλεγχο παραστατικών . Σαν να μου λένε μην το πάρεις από εδώ η παρτο με ΦΠΑ 

Drele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστείτε να γινόταν ο χαμός που γίνεται στον κωτσοβολος που όλη την ώρα τα τσιμπάνε από το site η από το κατάστημα εξαιτίας ακυρώσεων ,τουλάχιστον στο πλαίσιο δεν εμφανίζειποτέ διαθέσιμο στο site 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, pitapple είπε

Drele

Ριξε και εδω μια ματια το εχει σε αρκετα μαγαζια διαθεσιμο.

https://www.bestprice.gr/item/2156987548/apple-iphone-13-pro-max-128gb.html?qid=9TehqD0Va6y_18b40&seq=1&qo=iphone+13+pro+max

Και τα 256gb μοντελα

https://www.bestprice.gr/item/2156987549/apple-iphone-13-pro-max-256gb.html

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Pwpwpw είπε

Ριξε και εδω μια ματια το εχει σε αρκετα μαγαζια διαθεσιμο.

https://www.bestprice.gr/item/2156987548/apple-iphone-13-pro-max-128gb.html?qid=9TehqD0Va6y_18b40&seq=1&qo=iphone+13+pro+max

Και τα 256gb μοντελα

https://www.bestprice.gr/item/2156987549/apple-iphone-13-pro-max-256gb.html

Πως γίνεται κανένα από τα μαγαζιά του best price να μην βρίσκονται στο skroutz. Επίσης εντύπωση κάνει που τα έχουν πολύ πιο φθηνά από τα ελληνικά MSRP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Grisos είπε

Πως γίνεται κανένα από τα μαγαζιά του best price να μην βρίσκονται στο skroutz. Επίσης εντύπωση κάνει που τα έχουν πολύ πιο φθηνά από τα ελληνικά MSRP.

Μάλλον αυτεσ οι τιμές είναι με αποφορολογηση και θα ζητάνε ένα σωρό χαρτιά και θα θέλουν 50 μέρες να τα ελέγξουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Grisos είπε

Πως γίνεται κανένα από τα μαγαζιά του best price να μην βρίσκονται στο skroutz. Επίσης εντύπωση κάνει που τα έχουν πολύ πιο φθηνά από τα ελληνικά MSRP.

Δεν έχω ιδέα, πάντως από κάποια καταστήματα του best price  έχω ψωνίσει αρκετές φορές και δεν αντιμετώπισα ποτέ κανένα πρόβλημα οκα κύλησαν ρολόι. Το 13 max από κατάστημα εκεί το πηρα και την επόμενη ήταν σπίτι μου, μπούχτισα με την αναμονή του πλαισίου.

1 λεπτό πριν, Spyrosspyrou είπε

Μάλλον αυτεσ οι τιμές είναι με αποφορολογηση και θα ζητάνε ένα σωρό χαρτιά και θα θέλουν 50 μέρες να τα ελέγξουν 

Όχι τιμές λιανικής είναι αυτά που βλεπεισ είναι με απόδειξη όχι τιμολόγιο.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Stella4296 είπε

Φανταστείτε να γινόταν ο χαμός που γίνεται στον κωτσοβολος που όλη την ώρα τα τσιμπάνε από το site η από το κατάστημα εξαιτίας ακυρώσεων ,τουλάχιστον στο πλαίσιο δεν εμφανίζειποτέ διαθέσιμο στο site 

Εμας απορω που πανε οι ακυρωσεις παντως. Γιατι δεν υπαρχει καμια κινητικοτητα τελευταια. Καθε μερα ελπιζουμε κρυφα και τζίφος. 🥺

Στο πλαισιο δεν εμφανιζεται διαθεσΙμο ομως ουτε στη αποθηκη οπως το βλεπω 😂

Επεξ/σία από panmar02
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, panmar02 είπε

Εμας απορω που πανε οι ακυρωσεις παντως. Γιατι δεν υπαρχει καμια κινητικοτητα τελευταια. Καθε μερα ελπιζουμε κρυφα και τζίφος. 🥺

Στο πλαισιο δεν εμφανιζεται διαθεσΙμο ομως ουτε στη αποθηκη οπως το βλεπω 😂

Ο φίλος μου παραλαμβάνει αύριο 13PM 256 SILVER από 30/10 μια μέρα πριν τον ενημερώσουν του είπαν ότι θα το πάρει πριν τις γιορτές μόνο αμα έχει μαζεμένες ακυρώσεις γιατί για να φτάσει η σειρά του έχει αρκετή ουρά,και τσουπ την επόμενη τον πηρανε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...