Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ 02/11 ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΜΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΝΙ.ΜΑΣ ΕΝΗΜΈΡΩΣΑΝ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΉΣΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΤΑ ΠΡΆΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΙΝΟΎΝΤΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΝ ΔΕ ΕΙΧΑ ΑΠΟΦΟΡΟΛΟΓΗΣΗ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΟ Η ΑΠΟ ΣΚΡΟΥΤΖΟΜΑΓΑΖΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Cl5star είπε

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ 02/11 ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΜΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΝΙ.ΜΑΣ ΕΝΗΜΈΡΩΣΑΝ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΉΣΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΤΑ ΠΡΆΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΙΝΟΎΝΤΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΝ ΔΕ ΕΙΧΑ ΑΠΟΦΟΡΟΛΟΓΗΣΗ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΟ Η ΑΠΟ ΣΚΡΟΥΤΖΟΜΑΓΑΖΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ 

καλα και απο γερμανο μια απο τα ιδια ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει διαθέσιμο τώρα στον κωτσόβολο όπως γράφτηκε και αλλού.

Εσείς που βάλατε προπαραγγελία, έχετε προπληρώσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Ploma581 είπε

Καλησπέρα καλές γιορτές εγώ που παράγγειλα 22/11.Promax 256 graph με βλέπω για Πάσχα 

Graphite ειδικα στην καλυτερη σε βλεπω πασχα μαζι με μενα βεβαια που εχω παραγγειλει απο 10/10 προ μαξ 128 γραφ. και δεν εχω καμια ενημερωση για το ποτε και αν.

4 ώρες πριν, Cl5star είπε

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ 02/11 ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΜΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΝΙ.ΜΑΣ ΕΝΗΜΈΡΩΣΑΝ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΉΣΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΤΑ ΠΡΆΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΙΝΟΎΝΤΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΝ ΔΕ ΕΙΧΑ ΑΠΟΦΟΡΟΛΟΓΗΣΗ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΟ Η ΑΠΟ ΣΚΡΟΥΤΖΟΜΑΓΑΖΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ 

Ταυτιζομαι. Κι εγω λογω της αποφορολογησης δεν το εψαξα πουθενα αλλου ουτε μπορουσα να κανω παραγγελιες σε δισφορα μαγαζια. Λεω ενταξει ποσο καιρο να κανει να ερθει; Ενα μηνα δυο μηνες το πολυ. Και εχω μπει ηδη στον τριτο 😫

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, panmar02 είπε

Graphite ειδικα στην καλυτερη σε βλεπω πασχα μαζι με μενα βεβαια που εχω παραγγειλει απο 10/10 προ μαξ 128 γραφ. και δεν εχω καμια ενημερωση για το ποτε και αν.

Ταυτιζομαι. Κι εγω λογω της αποφορολογησης δεν το εψαξα πουθενα αλλου ουτε μπορουσα να κανω παραγγελιες σε δισφορα μαγαζια. Λεω ενταξει ποσο καιρο να κανει να ερθει; Ενα μηνα δυο μηνες το πολυ. Και εχω μπει ηδη στον τριτο 😫

Αν είναι δυνατόν και απο 10/10 Και ακόμα να περιμένεις ντροπή τους βασικά και με το graphite γιατί δε βγάζουν πιο πολλά μοντέλα έλεος όμως τι τα κρατάνε μυστικό  ,μας έχουν καταντήσει σαν χαζά να κοιτάμε αν ήρθαν παραλαβές πόσες είναι μήπως να πάμε να βοηθήσουμε να ξεφορτωσουν τα παιδιά, σειρά προτεραιότητας καλά δε το νομίζω να υπάρχει θα είχατε εξυπηρετηθεί τα παιδιά από το 10ο μήνα και να τους παίρνεις τηλέφωνο και να νιώθεις ότι φταις κιόλας που τους πρήζεις αλήθεια νομίζω είναι η τελευταία φορά που θα πάρω iphone σε τέτοια στιγμή από Φεβρουάριο και με τα όπως έκανα με το 11pro max

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Spyrosspyrou είπε

Βλέπω και έχει νεκρώσει το θέμα από παραλαβές . Με το 6σ 65% υγεία θα μείνουμε και τις γιορτές 

Ναι πραγματικα. Τις προηγουμενες μερες νομιζω υπηρχε μεγαλυτερη κινητικότητα. Εχουμε να δουμε μερες καποιον να παραλαμβανει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, panmar02 είπε

Ναι πραγματικα. Τις προηγουμενες μερες νομιζω υπηρχε μεγαλυτερη κινητικότητα. Εχουμε να δουμε μερες καποιον να παραλαμβανει. 

Kαποιοι θα παρελαβαν και καποιοι αλλοι ισως βαρεθηκαν να περιμενουν το πλαισιο 2μηνες+ και  ψωνισαν απο αλλου.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Kαποιοι θα παρελαβαν και καποιοι αλλοι ισως βαρεθηκαν να περιμενουν το πλαισιο 2μηνες+ και  ψωνισαν απο αλλου.

Σήμερα πάτησα 2 μήνες εγώ . Πάμε για τους τρεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Spyrosspyrou είπε

Σήμερα πάτησα 2 μήνες εγώ . Πάμε για τους τρεις 

Υπαρχουν συμφοριτες αν δεν κανω λαθος που εχουν πει οτι ειναι με προπαραγγελια με το πρωτο δεκαημερο του Οκτωμβρη και ειναι ακομη στην αναμονη, κοντευουν δηλαδη ηδη 2μιση μηνες οποτε καλα εισαι εσυ🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...