Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 846
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, panmar02 είπε

Εγω ειμαι 65 μερες αν σε παρηγορει😢

Καλά αυτό είναι μια παρηγορια δεν μπορώ να πω,πρεπει να είσαι από τους λίγους οπότε έρχεται σιγούρα η σειρά σου 

Ωστόσο μπήκα σέ άλλη ενότητα για κωτσοβολο και εκεί τα πράγματα είναι πολύ τραγικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Stella4296 είπε

Καλά αυτό είναι μια παρηγορια δεν μπορώ να πω,πρεπει να είσαι από τους λίγους οπότε έρχεται σιγούρα η σειρά σου 

Αμφιβαλλω για αυτο δυστυχως. Μολις πηρα τηλεφωνο ΠΑΛΙ. Τα γνωστα «μεγαλος όγκος παραγγελιων, παραλαμβανουμε λιγα τεμαχια». Και το αστειο ειναι που μου λεει «η αναμονη μπορει να φτασει και τους δυο μηνες». Ε συγγνώμη λεω εχω περασει τους δυο μηνες και μπαινω στον τριτο, ποσο ακομα; Ε ναι μου λεει δεν το ειχα δει, θα στειλω ενα αιτημα στον υπευθυνο για τις παραγγελιες iphone (υπαρχει τετοιος δηλαδη) για να δουμε σε τι σειρα προτεραιοτητας ειστε. Ειπε οτι θα με παρει αυτος αυριο. Αμφιβαλλω οτι θα παρει καποιος τηλεφωνο. Και να παρει δηλαδη θα ακουσουμε την κασετα παλι με αλλη φωνη. Δεν εχουν ιδεα τι τους γινεται και παρολα αυτα δεχονται παραγγελιες κανονικοτατα. 

Επεξ/σία από panmar02
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, panmar02 είπε

Αμφιβαλλω για αυτο δυστυχως. Μολις πηρα τηλεφωνο ΠΑΛΙ. Τα γνωστα «μεγαλος όγκος παραγγελιων, παραλαμβανουμε λιγα τεμαχια». Και το αστειο ειναι που μου λεει «η αναμονη μπορει να φτασει και τους δυο μηνες». Ε συγγνώμη λεω εχω περασει τους δυο μηνες και μπαινω στον τριτο, ποσο ακομα; Ε ναι μου λεει δεν το ειχα δει, θα στειλω ενα αιτημα στον υπευθυνο για τις παραγγελιες iphone (υπαρχει τετοιος δηλαδη) για να δουμε σε τι σειρα προτεραιοτητας ειστε. Ειπε οτι θα με παρει αυτος αυριο. Αμφιβαλλω οτι θα παρει καποιος τηλεφωνο. Και να παρει δηλαδη θα ακουσουμε την κασετα παλι με αλλη φωνη. Δεν εχουν ιδεα τι τους γινεται και παρολα αυτα δεχονται παραγγελιες κανονικοτατα. 

Εγώ χθες που πήρα μου είπαν ενθαρρυντικά πράγματα,ότι κατάφεραν από τις χιλιάδες παραγγελίες που είχαν,νά φτάσουν σε διψηφιο αριθμό αναμονης για το μοντέλο που έχω παραγγείλει Εγώ τουλάχιστον, σήμερα ξανά πήρα και μόύ έλεγε ο υπάλληλος δεν ξέρω σε ποια σειρά είστε δενμπορω να το γνωρίζω αυτό,και τόύ είπα ότι χθες μου είπαν ότι είμαι σε διψηφιο νούμερο και έκανε τον κινέζο,σαφώς προσπαθούν να κάνουν τη δουλειά τους, αλλά όπως είπα και του υπαλλήλου σήμερα ο πελάτης πρέπει να γνωρίζει τη σειρά προτεταιοτητας του από τη στιγμή που δεν του δίνεται συγκεκριμένη ημερομηνία παραλαβής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορασα το 13 προ μαξ σιερα απο γερμανο την παρασκευη και χθες το ειχα.. ριξτε ποτε ποτε ματιες γιατι φερνει κομματια.. σιγα μην περιμενα το πλαισιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, Stella4296 είπε

Εγώ χθες που πήρα μου είπαν ενθαρρυντικά πράγματα,ότι κατάφεραν από τις χιλιάδες παραγγελίες που είχαν,νά φτάσουν σε διψηφιο αριθμό αναμονης για το μοντέλο που έχω παραγγείλει Εγώ τουλάχιστον, σήμερα ξανά πήρα και μόύ έλεγε ο υπάλληλος δεν ξέρω σε ποια σειρά είστε δενμπορω να το γνωρίζω αυτό,και τόύ είπα ότι χθες μου είπαν ότι είμαι σε διψηφιο νούμερο και έκανε τον κινέζο,σαφώς προσπαθούν να κάνουν τη δουλειά τους, αλλά όπως είπα και του υπαλλήλου σήμερα ο πελάτης πρέπει να γνωρίζει τη σειρά προτεταιοτητας του από τη στιγμή που δεν του δίνεται συγκεκριμένη ημερομηνία παραλαβής 

Ναι καθενας λεει τα δικα του. Αλλος λεει οτι θα παραλαβουμε συντομα για να μην ακουει γκρινιες, αλλος οτι δεν ξερει τιποτα, αλλος οτι δεν εχουν παραλαβες. Ειναι σε ποιον θα πεσεις. Καιο σε τι σειρα προτεραιοτητας ειμαστε πως αραγε θα μας βοηθησει αφου δεν ξερουμε τι κομματια παραλαμβανουν; Απορω πραγματικα δηλαδη σε τι σειρα προτεραιοτητας ειναι αυτοι που εχουν κανει παραγγελιες τελη Νοεμβρη και Δεκεμβρη. 

10 λεπτά πριν, margarita2 είπε

αγορασα το 13 προ μαξ σιερα απο γερμανο την παρασκευη και χθες το ειχα.. ριξτε ποτε ποτε ματιες γιατι φερνει κομματια.. σιγα μην περιμενα το πλαισιο

Ναι νομιζω μονο στο πλαισιο επικρατει αυτος ο χαμος. Τα υπολοιπα καταστηματα εχουν ξεμπλοκαρει καπως.  Το καλο με τον γερμανο ειναι οτι δεν σε αφηνει να κανει παραγγελια αν δεν εχει τη συσκευη. Το εμφανιζει εξαντλημενο. Σε αντιθεση με το πλαισιο που δεχεται αβερτα παραγγελιες. 

Επεξ/σία από panmar02
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Spyrosspyrou είπε

Οι παραγγελίες Οκτωβρίου θα δοθούν λέτε μες τις γιορτές η θα πάμε για Πάσχα ; 

Πασχα του 2022 ή του 2023 λες; Γιατι ειμαι πιο κοντα στην ιδεα να παραλαβουμε το 2023 με το πλαισιο που μπλεξαμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανάλογα σε ποια κασσέτα θα πέσεις. Εμένα, που ανέφερα το θέμα γιορτές, μου είπε ότι μπορεί πριν μπορεί και Γενάρη.

Στο τέλος της ημέρας είναι τελείως random. Ανάλογα με τον συνδυασμό μεγέθους-χρωματος-χωρητικότητας. Δεν μπορεί κανείς να σου πει με σιγουριά. Ακόμα και να ήξεραν οτι θα έχουν παραλαβή, απ'ότι φαίνεται δεν παραλαμβάνουν βάσει των αναγκών των παραγγελιών αλλά τελείως τυχαία και προφανώς με καμια προτεραιότητα. Για αυτο βλέπεις απο αρχες Οκτωβρίου ακόμα περιμένει κόσμος ενώ μερικοί έχουν παραλάβει ακόμα και με παραγγελία Νοεμβρίου. Εγώ προσωπικά το αφήνω στην μοίρα του και έχω αποδεχτεί ότι δεν θα γίνει φέτος unboxing.

25/10 pro 256 sb

 

Επεξ/σία από Grisos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Grisos είπε

Ανάλογα σε ποια κασσέτα θα πέσεις. Εμένα, που ανέφερα το θέμα γιορτές, μου είπε ότι μπορεί πριν μπορεί και Γενάρη.

Στο τέλος της ημέρας είναι τελείως random. Ανάλογα με τον συνδυασμό μεγέθους-χρωματος-χωρητικότητας. Δεν μπορεί κανείς να σου πει με σιγουριά. Ακόμα και να ήξεραν οτι θα έχουν παραλαβή, απ'ότι φαίνεται δεν παραλαμβάνουν βάσει των αναγκών των παραγγελιών αλλά τελείως τυχαία και προφανώς με καμια προτεραιότητα. Για αυτο βλέπεις απο αρχες Οκτωβρίου ακόμα περιμένει κόσμος ενώ μερικοί έχουν παραλάβει ακόμα και με παραγγελία Νοεμβρίου. Εγώ προσωπικά το αφήνω στην μοίρα του και έχω αποδεχτεί ότι δεν θα γίνει φέτος unboxing.

25/10 pro 256 sb

 

Καλα αυτο ειναι πλεον δεδομενο. Unboxing μαλλον για φλεβαρη μας βλεπω στην καλυτερη (με προπαραγγελια 10/10 προ μαξ γραφιτη 128). Αυτο που με εκνευριζει εμενα δεν ειναι το οτι δεν εχω τη συσκευη, οκ δεν ειναι ειδος πρωτης αναγκης, αλλα αυτη η αδιαφορια και η αγνοια που σου βγαζουν στο πλαισιο σου ταραζει τα νευρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεωρώ γέλιο να είναι τόσο περιορισμένο στις μεγάλες αλυσίδες και σε κάτι μικρά ιντερνερικα καταστήματα να υπάρχουν άπειρα σε τιμή +200ευρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...