Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μίλησα ξανά σήμερα, και μου πε η κοπέλα ότι εξυπηρετούνται οι παραγγελίες 20/10 και μετά και οτι "πιθανό" να το χω πριν τις γιορτές. Εγώ κρατάω το πρώτο σκέλος τουλάχιστον.

 

25/10 pro 256 sb

Επεξ/σία από Grisos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Grisos είπε

Μίλησα ξανά σήμερα, και μου πε η κοπέλα ότι εξυπηρετούνται οι παραγγελίες 20/10 και μετά και οτι "πιθανό" να το χω πριν τις γιορτές. Εγώ κρατάω το πρώτο σκέλος τουλάχιστον.

 

25/10 pro 256 sb

Εγω και αλλοι που θυμαμαι εδω να εχουν μιλησει με παραγγελια γυρω στις 10/10 και ακομα δεν εχουμε εξυπηρετηθει. Μαλλον μας εχουν διαγραψει απο τον καταλογο 😂

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, panmar02 είπε

Εγω και αλλοι που θυμαμαι εδω να εχουν μιλησει με παραγγελια γυρω στις 10/10 και ακομα δεν εχουμε εξυπηρετηθει. Μαλλον μας εχουν διαγραψει απο τον καταλογο 😂

20 έχω παραγγείλει και δεν έχω καμία ενημέρωση προ μαξ 128 sb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μίλησα με πλαίσιο παραγγελία 9/10 pro max  graph η παραγγελίες έχουν φτάσει μέχρι 8/10 και έχουν τεράστια ζήτηση τα 2 χρώματα sb και graph καλο Πάσχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, gio2739 είπε

Μόλις μίλησα με πλαίσιο παραγγελία 9/10 pro max  graph η παραγγελίες έχουν φτάσει μέχρι 8/10 και έχουν τεράστια ζήτηση τα 2 χρώματα sb και graph καλο Πάσχα 

Χαχα φοβεροι αυτοι στο πλαισιο. 8/10 ανοιξαν οι προπαραγγελιες και εχουν καταφερει 70 μερες μετα να ικανοποιησουν μονο τις παραγγελιες που εγιναν 8/10; Αναφερομαι στο προ μαξ γραφιτη 128 που νομιζω εχεις παραγγειλει κι εσυ. Σου ειπαν αν παραλαμβανουν εστω ελαχιστα κομματια; Γιατι αν δεν παραλαμβανουν καθολου το συγκεκριμενο, δεν ξερω ποιο πασχα να περιμενω το κινητο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Pwpwpw είπε

Το μονο αρνητικο ειναι το βαρος, μαζι με θηκη που ολοι βαζουμε κοντευει τα 300 γραμμαρια , νιωθεις οτι κουβαλας μια πετρα στην τσεπη, το εχω  ενα μηνα και δεν το εχω συνηθισει ακομη αυτο το πραγμα.

Ισχύει.Ειδικά με την θήκη που έχω βάλει(το κλείνει όλο,στην ουσία έχω τζαμί επάνω σε άλλο τζαμί)είναι αρκετά βαρύ🙁Δν ξέρω πότε επιτέλους θα το συνηθίσω.Είναι το μόνο πράγμα που μπορώ να πω ότι με"χαλάει"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Stella4296 είπε

Το ότι  παραλαμβάνουν καθε μέρα είναι μια ελπίδα 

Εγω εχω χασει καθε ελπιδα πλεον. Αφου στο δικο μου τουλαχιστον μοντελο δεν εχουν φτασει ουτε στις 9/10 70 μερες μετα το ανοιγμα των παραγγελιων τι να περιμενω απο αυτους; Και πως ειμαστε σιγουροι οτι παραλαμβανουν καθε μερα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, panmar02 είπε

Εγω εχω χασει καθε ελπιδα πλεον. Αφου στο δικο μου τουλαχιστον μοντελο δεν εχουν φτασει ουτε στις 9/10 70 μερες μετα το ανοιγμα των παραγγελιων τι να περιμενω απο αυτους; Και πως ειμαστε σιγουροι οτι παραλαμβανουν καθε μερα; 

Μου το είπαν σήμερα από την κεντρική αποθήκη του πλαισίου, η ποσότητες είναι πιο μεγάλες που παραλαμβάνουν τώρα πια,και έχουν εξυπηρετήσει μεγάλο όγκο παραγγελιών γιατί όλοι έτρεξαν και προπαραγγειλαν 7-8-9 του μήνα, είχαν χιλιάδες παραγγελίες ,εσυ απλα περιμένεις από μέρα σε μέρα,είσαι αρκετά κοντά, και να είσαι σίγουρος θα υπάρξουν και αρκετες ακυρώσεις

Επεξ/σία από Stella4296
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panmar02 είπε

Χαχα φοβεροι αυτοι στο πλαισιο. 8/10 ανοιξαν οι προπαραγγελιες και εχουν καταφερει 70 μερες μετα να ικανοποιησουν μονο τις παραγγελιες που εγιναν 8/10; Αναφερομαι στο προ μαξ γραφιτη 128 που νομιζω εχεις παραγγειλει κι εσυ. Σου ειπαν αν παραλαμβανουν εστω ελαχιστα κομματια; Γιατι αν δεν παραλαμβανουν καθολου το συγκεκριμενο, δεν ξερω ποιο πασχα να περιμενω το κινητο. 

Όχι το μόνο που είπε ότι τα δίνουν κανονικά κατά παραγγελία και δεν ξέρει ποτέ θα παραλάβουν νέα παραγγελία ζήτησα να μιλήσω με κάποιον υπεύθυνο αλλά λέει θα με καλέσει αυτός.λογικά θα με καλέσει την νέα χρόνια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Stella4296 είπε

Μου το είπαν σήμερα από την κεντρική αποθήκη του πλαισίου, η ποσότητες είναι πιο μεγάλες που παραλαμβάνουν τώρα πια,και έχουν εξυπηρετήσει μεγάλο όγκο παραγγελιών γιατί όλοι έτρεξαν και προπαραγγειλαν 7-8-9 του μήνα, είχαν χιλιάδες παραγγελίες ,εσυ απλα περιμένεις από μέρα σε μέρα,είσαι αρκετά κοντά, και να είσαι σίγουρος θα υπάρξουν και αρκετες ακυρώσεις

Δεν ξερω αν πιστευω πλεον αυτα που λενε στο πλαισιο. Μακαρι να ισχυει και να εχουν οντως παραλαβες. Σε μενα λενε οτι εχει προβλημα το χρωμα (γραφιτης) και παιζει δηλαδη να παραλαμβανουν ελαχιστα εως και καθολου τεμαχια. Αυτο εχω καταλαβει. 😢

Μόλις τώρα, gio2739 είπε

Όχι το μόνο που είπε ότι τα δίνουν κανονικά κατά παραγγελία και δεν ξέρει ποτέ θα παραλάβουν νέα παραγγελία ζήτησα να μιλήσω με κάποιον υπεύθυνο αλλά λέει θα με καλέσει αυτός.λογικά θα με καλέσει την νέα χρόνια 

Χαχαχα καλως ηρθες στο κλαμπ. Απο προχθες τον περιμενω αυτον τον υπευθυνο να του τα σουρω. Μαλλον βρηκαν καινουρια κασετα γιατι η αλλη μας κουρασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pitapple είπε

ωχ τώρα διάβασα  το θρεντ...σοκ.....δλδ εγώ που παράγγειλα 21/11 να μην βγάλω κιχ ε?!

Με αυτά που έχουμε δει, πιο πιθανό ειναι να κάνεις εσύ unboxing φέτος παρά εμείς. Η εντροπία στα ύψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...