Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, DChas10 είπε

Αδερφέ 17/11 και ακόμα ξύνονται 

Αυτό μήπως είναι με της περιοχές; Μια φίλη που είχε παραγγείλει τελος Οκτώβριου το πήρε πριν από 15 μέρες, πήρε να το ακυρώσει και μετά από δύο μέρες την πήραν τηλέφωνο ότι έχουν την παραγγελία της και έτσι το πήρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Marios2341 είπε

Αυτό μήπως είναι με της περιοχές; Μια φίλη που είχε παραγγείλει τελος Οκτώβριου το πήρε πριν από 15 μέρες, πήρε να το ακυρώσει και μετά από δύο μέρες την πήραν τηλέφωνο ότι έχουν την παραγγελία της και έτσι το πήρε

Εγώ Θεσσαλονίκη είμαι, θα πάω αύριο από ένα κατάστημα να δω τι παίζει 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DChas10 είπε

Εγώ Θεσσαλονίκη είμαι, θα πάω αύριο από ένα κατάστημα να δω τι παίζει 

 

Και εκείνη από Δράμα το πήρε, δες και ενημέρωσε με σε παρακαλώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Faxmi είπε

Ο λόγος που το κάνουν; Τι κερδίζουν; 

χρήματα

22 λεπτά πριν, Marios2341 είπε

Και εκείνη από Δράμα το πήρε, δες και ενημέρωσε με σε παρακαλώ 

Ε δεν είχε ζήτηση στο συγκεκριμένο κατάστημα. Αν έχεις βάλει παραλαβή από καταστημα, λογικά το στέλνουν από τα κεντρικά εκεί για να το παραλάβεις, απλά οι πωλητές του καταστήματος προσπαθούν να το σπρώξουν σε κανέναν άλλο χωρίς προπαραγγελία για να τσιμπήσουν μπόνους και τελικά η παραγγελία σου μπαίνει σε αναμονή. Παραλαβές οι αντιπροσωπεία έχει στα μέσα του μήνα και στο τέλος του μήνα και όχι κάθε εβδομάδα, για να μειώσει το κόστος μεταφορικών και να βγάλει περισσότερο χρήμα, μαζί βέβαια με τις προκαταβολές που έχουν τσιμπήσει. Τώρα οι προκαταβολές σε καταστήματα όπως κωτσόβολος μπορεί να γίνονται πληντύρια ή ψύγεια για να φέρουν στοκ όσο σπρώχνουν τεμάχια σε γνωστούς ή απλούς περαστικούς. Έτσι και ο υπάλληλος παίρνει το όποιο μπόνους πώλησης και στα κέντρικά παραγγέλνουν άλλα εντελώς προιόντα με το φρέσκο χρήμα. Σε άλλα νέα το κινητό στο άμαζον τώρα είναι σε έκπτωση, οπότε βγαίνει 100 με 200 φτηνότερο από ότι στα καταστήματα και σου λένε ακριβώς πότε θα παραλάβεις.... παίζει και η κάρτα σου να χρεώνεται την ημέρα που η παραγγελία γίνεται dispatched αν δεν είναι άμεσα διαθέσιμο

Επεξ/σία από bioentre
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλει κάποιος ένα χρυσό 13 προ μαξ 128 απο κωτσόβολο ας μου στείλει ενα μήνυμα να του δώσω αριθμό παραγγελίας να πάει να το παραλάβει γιατί εγώ δεν θα το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giannis_ps_21 είπε

Αν θέλει κάποιος ένα χρυσό 13 προ μαξ 128 απο κωτσόβολο ας μου στείλει ενα μήνυμα να του δώσω αριθμό παραγγελίας να πάει να το παραλάβει γιατί εγώ δεν θα το πάρω.

Περιοχή ;; 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giannis_ps_21 είπε

Αθήνα! Το ξέχασα συγγνωμη.

Στειλε μουυ!

10 λεπτά πριν, giannis_ps_21 είπε

Αθήνα! Το ξέχασα συγγνωμη.

 

13 λεπτά πριν, giannis_ps_21 είπε

Αν θέλει κάποιος ένα χρυσό 13 προ μαξ 128 απο κωτσόβολο ας μου στείλει ενα μήνυμα να του δώσω αριθμό παραγγελίας να πάει να το παραλάβει γιατί εγώ δεν θα το πάρω.

Στειλεε μου εμένα μπας καιιι.. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις μπήκα στην σελίδα του Κώτσο και έχει βγάλει από αναμένεται σύντομα σε κατόπι παραγγελίας και διαθέσιμα κομμάτια! Τι γίνεται ;;; Ξεκόλλησαν ;;;;

Επεξ/σία από milopita
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, milopita είπε

Μόλις μπήκα στην σελίδα του Κώτσο και έχει βγάλει από αναμένεται σύντομα σε κατόπι παραγγελίας και διαθέσιμα κομμάτια! Τι γίνεται ;;; Ξεκόλλησαν ;;;;

Εγώ πριν πήγα κωτσο να ρωτήσω και μου είπαν ότι ξεκόλλησαν, εγώ που παρήγγειλα τέλος Ιανουαρίου μου είπε σε μία εβδομάδα θα το έχω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Marios2341 είπε

Εγώ πριν πήγα κωτσο να ρωτήσω και μου είπαν ότι ξεκόλλησαν, εγώ που παρήγγειλα τέλος Ιανουαρίου μου είπε σε μία εβδομάδα θα το έχω

Δηλαδή έχω μία ελπίδα εε. Ισχύει ότι κάνουν παραλαβές δύο φορές την βδομάδα μόνο; Να ξέρω αν θα μου πάει από Τετάρτη πάλι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, milopita είπε

Δηλαδή έχω μία ελπίδα εε. Ισχύει ότι κάνουν παραλαβές δύο φορές την βδομάδα μόνο; Να ξέρω αν θα μου πάει από Τετάρτη πάλι! 

Δεν ξέρω κάθε πότε έχουν παραλαβές. Απλά μου είπε τώρα άρχισαν έρχονται, δίνουμε συνέχεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...