Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Marios2341 είπε

Δεν ξέρω κάθε πότε έχουν παραλαβές. Απλά μου είπε τώρα άρχισαν έρχονται, δίνουμε συνέχεια 

Άντε να δούμε !!!! Με το καλό να το πάρουν όλοι!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, milopita είπε

Δηλαδή έχω μία ελπίδα εε. Ισχύει ότι κάνουν παραλαβές δύο φορές την βδομάδα μόνο; Να ξέρω αν θα μου πάει από Τετάρτη πάλι! 

2 φορές το μήνα μάλλον θες να πεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, bioentre είπε

2 φορές το μήνα μάλλον θες να πεις

Εμάς εδώ δεν είναι franchise αλλά ιδιόκτητο . Έχουν άλλη "μεταχείριση" (δεν μπορώ να βρω την σωστή λέξη) .. 

Για αυτό είναι τόσο καλοί (πανάθεμά τους) . 👊🏻💪🏻

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κοτσος παντως πρεπει να εχει το μεγαλυτερο θεμα,εγω και κατι φιλοι μου βρηκαμε μεσα σε 2 βδομαδες ψαξιματος απο γερμανο και κοσμοτε(βεβαια τα 256μοντελα) ενω ενας γνωστος μου ειχε παραγγειλει 3 μηνες απο κοτσο και ακομα θα περιμενε αν τελικα δεν επαιρνε ενα 512 που του βρηκανε μετα απο πολυ κραξιμο. Αποτι φαινεται τα μαγαζια που δεν ειχαν προπαραγγελιες εξυπηρετουν πολυ πιο γρηγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παράγγειλα iphone 13 pro max silver 128gb απο Κοτσόβολο! Πότε λέτε να να παραλάβω ρε παιδιά; Κ στο silver υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση ή μόνο στο blue sierra?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Elintan68177221 είπε

Σήμερα παράγγειλα iphone 13 pro max silver 128gb απο Κοτσόβολο! Πότε λέτε να να παραλάβω ρε παιδιά; Κ στο silver υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση ή μόνο στο blue sierra?

Πραγματικά δεν ξέρω σε ποιο..νομίζω το sierra έχει θέματαρα, εγώ παρήγγειλα μία εβδομάδα πριν λογικά μαζί θα μας έρθουν, πιστεύω μέσα Μαρτίου..εχθές που πήγα και ρώτησα μια κοπέλα μου είπε το πολύ σε μια εβδομαδα, δεν το πολύ πιστεύω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ακόμα παραγγέλνετε από τον απατεωνα που λέγεται Κωτσόβολος;;εγώ ποτέ ξανά από εκεί!έχει διαθέσιμα iphone 13 pro max sb 128 ο Γερμανός σήμερα. Απορώ γιατί μπαίνετε σε διαδικασία να περιμένετε τόσο καιρό;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, markos1987 είπε

Καλά ακόμα παραγγέλνετε από τον απατεωνα που λέγεται Κωτσόβολος;;εγώ ποτέ ξανά από εκεί!έχει διαθέσιμα iphone 13 pro max sb 128 ο Γερμανός σήμερα. Απορώ γιατί μπαίνετε σε διαδικασία να περιμένετε τόσο καιρό;;;

Ο μόνος λόγος που παραγγέλνουμε απο εκεί είναι γτ υπάρχει το πλάνο δόσεων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Marios2341 είπε

Ακριβώς αυτό 

Είναι λίγο αστείο πάντως να βάζεις 1500€ δόσεις, για να πάρεις ένα κινητό!αν έχεις τα λεφτά οκ. Αλλά δόσεις για ένα κινητό τραγικό μου φαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, markos1987 είπε

Είναι λίγο αστείο πάντως να βάζεις 1500€ δόσεις, για να πάρεις ένα κινητό!αν έχεις τα λεφτά οκ. Αλλά δόσεις για ένα κινητό τραγικό μου φαινεται

Αστείο γιατι; Εγώ προσωπικά αν και έχω τα χρήματα να τα δώσω προτιμησα να δωσω 12 δόσεις × 111,50 ευρώ.  Το ίδιο είναι! Ειδικά για ατομα που δεν εχουν αυτο το πόσο είναι προτιμότερο οι δόσεις! Πλεον οι περισσοτεροι ετσι κάνουν ακόμη κ για πράγματα αξίας 500 ευρώ. Δεν πληρώνεις τόκους οπότε γτ να μην το κάνεις; δεν βρίσκω κάτι τραγικό σε αυτό! Προτιμώ κάθε μήνα να βάζω στην άκρη 100 ευρώ απο τον μισθο μου  κ να  τα δίνω στη δόση παρά να τα δώσω ντουκου απο αυτά που έχω! Για ενα κινητο μου φαινονται παρα πολλα τα 1350 ευρώ! Οπότε προτίμησα αυτο. Τραγικό θεωρώ το γεγονός να αγοράζεις κινητο με  δόσεις κ να κάνεις 3 και 4 χρόνια να το ξεπληρώσεις.

Επεξ/σία από Elintan68177221
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Elintan68177221 είπε

Σήμερα παράγγειλα iphone 13 pro max silver 128gb απο Κοτσόβολο! Πότε λέτε να να παραλάβω ρε παιδιά; Κ στο silver υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση ή μόνο στο blue sierra?

Έκανα παραγγελία το iPhone 13 pro max silver 128gb από τον Κωτσόβολο στις 27/12/2021 και ακόμα περιμένω.🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, GeorgeRG είπε

Έκανα παραγγελία το iPhone 13 pro max silver 128gb από τον Κωτσόβολο στις 27/12/2021 και ακόμα περιμένω.🙂

Ωχ κατάλαβα! Θα περιμενω σίγουρα 2 μήνες 😑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...