Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, Anass είπε

Πήγα να πληρώσω από το κάταστημα  και ρώτησα και μιυ είπαν πως πιστεύει  μια εβδομάδα δέκα μέρες ακομα υπομονή εφόσον έκλεισα 2 μήνες..θα δίξει 

θέλει 2 μήνες για να βγει δηλαδή, μια χαρά. ΒΤΟ mac να πάρεις λιγότερο κάνει...

3 ώρες πριν, JimxxZe είπε

Μόνο εγώ έχω βάλει παράδοση στο χωρό μου; Ποιο παίζει να είναι πιο γρήγορο άραγε η αποστολή με κούριερ ή η παράδοση στο κατάστημα παραγελίας και παραλαβή απο εκεί 

παίζει η αποστολή αν το στέλνουν από τα κεντρικά, γιατί εντάξει στο κατάστημα δεν είναι χαζοί να στο δώσουν με το που φτάσει. Μπορεί να περάσει κάποιος πριν από εσένα, να μην έχουν να του δώσουν το δικό σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/3/2022 στις 12:45 ΜΜ, alxdr74 είπε

Δεν υπάρχει μια ας πούμε μέγιστη διάρκεια παραμονής στην οποία είναι υποχρεωμένοι να καλύψουν την παραγγελια; Έχουν βγει δόσεις και πληρώνουμε μαζί και τόκους για κάτι που δεν έχουμε..  Ο κάθε κωτσοβολος μπορεί να το τραβήξει με το απόθεμα για μήνες ακόμα. Εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι; Γιατί αυτός να έχει τα λεφτά στα χέρια του και εμείς την αναμονή του πότε θα παραλαβουμε;

3 mines einai to wrio meta mporeis na rou kaneis minisi 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να υποθέσω όλοι εσείς που περιμένετε Χ μήνες, δεν αγοράζετε από αλλη αλυσίδα για κάποιο συγκεκριμένο λόγο?

Βλέπω άμεσα διαθέσιμα στο Γερμανό σε όλα τα χρώματα σε 128GB και το public βλέπω έχει αμεσα διαθέσιμο και το καινούργιο πράσινο

image.png.9477bdf640ef4b2b117e9bc4c67c36e1.png

Πλάκα στην πλάκα όποιος πάρει το πράσινο χρώμα, τουλάχιστον θα μπορεί να πει ότι ''άξιζε'' η όλη αναμονή.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω γιατί δεν ξέρω από αυτά πρώτη φορά παραγγέλνω από Κωτσόβολο, έχω κάνει παραγγελία ένα iPhone 13 pro max γραφίτη από 17/1 έχω πληρώσει ήδη δύο δόσεις όταν θα μου έρθει συνεχίζω με τις δόσεις ή απλά πρέπει να τους δώσω μία προκαταβολή ξέρει κάποιος να μου πει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Papi12 είπε

Να ρωτήσω γιατί δεν ξέρω από αυτά πρώτη φορά παραγγέλνω από Κωτσόβολο, έχω κάνει παραγγελία ένα iPhone 13 pro max γραφίτη από 17/1 έχω πληρώσει ήδη δύο δόσεις όταν θα μου έρθει συνεχίζω με τις δόσεις ή απλά πρέπει να τους δώσω μία προκαταβολή ξέρει κάποιος να μου πει? 

an otan ekanes tin aitisi soy zitisan prokatavoli gia na egkrithi nai prepei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/3/2022 στις 5:50 ΠΜ, Fulgore είπε

Να υποθέσω όλοι εσείς που περιμένετε Χ μήνες, δεν αγοράζετε από αλλη αλυσίδα για κάποιο συγκεκριμένο λόγο?

Βλέπω άμεσα διαθέσιμα στο Γερμανό σε όλα τα χρώματα σε 128GB και το public βλέπω έχει αμεσα διαθέσιμο και το καινούργιο πράσινο

image.png.9477bdf640ef4b2b117e9bc4c67c36e1.png

Πλάκα στην πλάκα όποιος πάρει το πράσινο χρώμα, τουλάχιστον θα μπορεί να πει ότι ''άξιζε'' η όλη αναμονή.

Εγω φιλε @Fulgore εχω την συζυγο που αγοραζουμε λογω ελ. επαγγελματια απο Κωτσο και για το σπιτι επισης χρονια στο ονομα της  και ειχα προ-εγκεκριμενο ποσο ενα διχιλιαρο. Τα μισα τα χω μπροστα ως προκαταβολη και το υπολοιπο (ενα 400ρι) το κανα δοσεις με πλανο , ενω μπορουσα τοτε να παιξω μπαλα και με καρτα (πιστωτικη και να τελειωνω). Δεν ηθελα τοτε να φορτωσω την καρτα λογω των επομενων μηνων(που διανυουμε τωρα) και το φαγα στον κ@λο. Καλυτερα ναι μεν γιατι οντως το πλανο μου βγηκε με τα εξοδα (την καρτα που ελεγα) , βγηκαν εκτακτα εξοδα και στο σπιτι και στην δουλεια της γυναικας , οποτε η αναμονη ειναι κατι που ναι μεν με χαλαει αλλα απτην αλλη ειμαι τακτοποιημενος οικονομικα και ολα καλα.Ομως να πω την αληθεια δεν περιμενα να πιασω και Απριλιο. Τωρα μπηκα στον χορο και χορευω του Κωτσοβολου τα γουστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δε πάρουμε το τηλέφωνο αυτή τη βδομάδα θα είναι τραγικοί. Μιλάμε για απερίγραπτη αθλιότητα του Κωτσόβολου. 2 μήνες και 11 μέρες κλείνω σήμερα.

Επεξ/σία από JimxxZe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, alxdr74 είπε

Φαντάζομαι θα δώσουν στο 1ο δεκαήμερο του Απρίλη κάποιες παραγγελίες.. Σε graphite 128gb είμαστε πολλοί που περιμενουμε;

μονο εμεις θα εχουμε ξεμεινει απο γεναρη 😂 128 graphite

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά με έβαλαν αναμονή στα κεντρικά για να μάθουν(κατάλαβα πως έχουν φέρει απλά δεν έχει πολλά)  και μου είπαν ότι προσπαθούν να καλύψουν πριν από εμένα και τους λέω εγώ που έχω παραγγείλει 22/1 θα πάω σίγουρα έναν μήνα ακομα ; Και μου είπε σίγουρα σίγουρα..και ότι δεν ξέρουν πια πιθανόν ημερομηνία θα ξανά παραλάβουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...