Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπακαλικο, ο Κωτσος. Γραπτες επικοινωνιες και καταγγελιες για να πεσει και κανα προστιμο, μπας και βαλουν μυαλο. Γνωστη η τακτικη τους με τις προπαραγγελιες, προκαταβολες, δοσεις, κτλ και την μη τηρηση προτεραιοτητας. Ο ιδιος χαμος εγινε με PS5, XBOX, και πολλα ακομη. Απο εμενα εχει φαει διαγραφη εδω και καιρο…

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Marios2341 είπε

Ίσως αν εσύ θέλεις να το αλλάξεις είναι πάλι από την αρχή, εμένα τώρα επειδή είχα πληρώσει ήδη δύο δόσεις μου είπε η κοπέλα που θα ξεκινήσω να πληρώνω άμα θέλω από τον Ιούνιο 

Και εγώ τουλάχιστον πληρώνω δόσεις για κάτι που δεν έχω. Όπως τους βολεύει κάνουν.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ROSE11 είπε

ΆΛΛΑΞΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΆ ΤΟΥ ΕΊΧΑ ΚΆΝΕΙ 14/3 ΑΠΌ ΠΛΆΝΟ ΔΌΣΕΩΝ ΣΕ ΜΕΤΡΗΤΆ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΈΛΑΒΑ

Κατά τα άλλα ισχύει αυστηρή σειρα προτεραιότητας όπως μου είπαν στο τηλέφωνο... Τι χρώμα πηρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, alxdr74 είπε

Κατά τα άλλα ισχύει αυστηρή σειρα προτεραιότητας όπως μου είπαν στο τηλέφωνο... Τι χρώμα πηρες;

Έχει κάποιο πρόβλημα το site του κωτσοβολου; Μου βγάζει ότι δεν μπορεί να βρει την παραγγελία μου

Screenshot_20220403-215234_Samsung Internet.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/4/2022 στις 1:44 ΜΜ, vag.patrick είπε

Λογικα θα εχουν και μεσα στον μηνα. Δεν νομιζω να μην εχουν παραλαβη... Παντα με καθε επιφυλαξη το λεω.

πάντα τέλος του μήνα, μια φορά το μήνα κάνει παραλαβή η μπακαλονατιπροσωπεία ιστορμ από το εξωτερικό. Τώρα αν τα δίνει με δόσεις στον κάθε κωτσόβολο δεν ξέρω. Αλλά μια φορά τέλος τους μήνα-άρχες του επόμενου είναι οι παραλαβές από το εξωτερικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/4/2022 στις 2:46 ΜΜ, alxdr74 είπε

Κατά τα άλλα ισχύει αυστηρή σειρα προτεραιότητας όπως μου είπαν στο τηλέφωνο... Τι χρώμα πηρες;

μπλε πήρα μπήκα στο σαιτ μ το έβγαλε διαθέσιμο αποστολή στο σπίτι και το πήρα μετρητά 

Στις 3/4/2022 στις 2:46 ΜΜ, alxdr74 είπε

Κατά τα άλλα ισχύει αυστηρή σειρα προτεραιότητας όπως μου είπαν στο τηλέφωνο... Τι χρώμα πηρες;

kai twra diathesima ta blepw gia apostoli ola

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, alxdr74 είπε

Σήμερα που μίλησα μαζί τους μου είπαν χωρίς να τους ρωτήσω ότι μέχρι το Πάσχα θα έχω παραλάβει..  Για να δούμε.. 

Ποτε ειχες κανει παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Elintan68177221 είπε

Εγώ 3 Φεβρουαρίου και τίποτα ακόμα! Αν και στο σύστημα φαίνεται 10 Φεβρουαρίου! Τι να πω ! Ποτέ ξανά δεν θα προτιμήσω κοτσόβολο

Καλημέρα λογικά θα παραλάβεις σε αυτή τν παραλαβη γιατί εγώ εξυπηρετήθηκα και ήμουν 22/1 μια εβδομάδα μετά από τα παιδιά που πειραν εδώ. μου έστειλαν και εμένα. Ενώ στα κεντρικά μου έλεγαν θα με πάει μήνα ακομα στο κατάστημα μου είχαν πει 7-10 μέρες το πολύ και οντως μετά από μια εβδομάδα μου στείλαν μήνυμα. Τα κεντρικά μου έλεγαν ότι να ναι τόσο καιρό που περίμενα ενώ δυο φορές που είχα ρωτήσει στο κατάστημα ότι μου έλεγαν ήταν αλήθεια  και τους το ελεγα και έλεγαν εμείς είμαστε κεντρικά δν έχουμε καμία ενημέρωση που στην ουσία αυτοί έπρεπε να γνωρίζουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Anass είπε

Καλημέρα λογικά θα παραλάβεις σε αυτή τν παραλαβη γιατί εγώ εξυπηρετήθηκα και ήμουν 22/1 μια εβδομάδα μετά από τα παιδιά που πειραν εδώ. μου έστειλαν και εμένα. Ενώ στα κεντρικά μου έλεγαν θα με πάει μήνα ακομα στο κατάστημα μου είχαν πει 7-10 μέρες το πολύ και οντως μετά από μια εβδομάδα μου στείλαν μήνυμα. Τα κεντρικά μου έλεγαν ότι να ναι τόσο καιρό που περίμενα ενώ δυο φορές που είχα ρωτήσει στο κατάστημα ότι μου έλεγαν ήταν αλήθεια  και τους το ελεγα και έλεγαν εμείς είμαστε κεντρικά δν έχουμε καμία ενημέρωση που στην ουσία αυτοί έπρεπε να γνωρίζουν. 

Στο κατάστημα δεν μπορώ να βρω άκρη! Γενικά ακόμα κ για να πραγματοποιησω την παραγγελία είχα πρόβλημα.. Δηλαδή η αρχική μου παραγγελία είχε γίνει 22/1 και ολοκληρώθηκε 10/2 επειδή δεν ήξεραν τι τους γίνεται και με είχαν στείλει 2 με 3 φορές κατάστημα χωρίς λόγο. Όταν πήγα εκεί μου είχαν πει οτι φταιει ο προμηθευτής και δεν ξέρουν πότε θα παραλάβω. Ήθελα να την ακυρώσω και μου έλεγαν οτι δικαιολογίες και ότι και καλά δεν γίνεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alxdr74 είπε

Παραγγελία έγινε στις 15/02  για αυτό είμαι επιφυλακτικος αν θα παραλάβω 

Με βαση εμας που παραλαβαμε τελευταιοι.. (17/1) την προηγουμενη εβδομαδα δλδ , νομιζω πως ναι , θα πας μεχρι το Πασχα για παραλαβη . Ισως και πριν την Μεγαλη βδομαδα λογω πολλων αργιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vag.patrick είπε

Με βαση εμας που παραλαβαμε τελευταιοι.. (17/1) την προηγουμενη εβδομαδα δλδ , νομιζω πως ναι , θα πας μεχρι το Πασχα για παραλαβη . Ισως και πριν την Μεγαλη βδομαδα λογω πολλων αργιων.

Μακάρι να παραλάβω.. Μου είπε επίσης ότι αυτοί που παραγγέλνουν Απρίλη πάνε για τέλος Ιουνίου αρχές Ιούλη για παραλαβή..  Τόσος καιρός και ακόμα να στρώσει η κατασταση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...