Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, markos1987 είπε

Τι έχει παλιώσει;;;βγήκε πριν από 6 μήνες..εγώ πάντως έχω σκοπό να το κρατήσω μια 4ετια

 

1 ώρα πριν, markos1987 είπε

Τι έχει παλιώσει;;;βγήκε πριν από 6 μήνες..εγώ πάντως έχω σκοπό να το κρατήσω μια 4ετια

1 ώρα πριν, markos1987 είπε

Τι έχει παλιώσει;;;βγήκε πριν από 6 μήνες..εγώ πάντως έχω σκοπό να το κρατήσω μια 4ετια

1 ώρα πριν, markos1987 είπε

 

 

7 λεπτά πριν, Anass είπε

Έλα ντε! παιδιά κάποιοι δεν έχουμε την τρελα να περνούμε κάθε χρόνο το καινούργιο ας πουμε εγώ έχω το 7 ακομα και μια χαρά όλα απλά ήθελα να κάνω μια ανανέωση μετά από τόσα χρόνια. Και αυτό όσο με πάει κ όσο το βαρεθώ. :)

Δεν υπάρχει λόγος να περνώ κάθε φορά το νέο μοντέλο για εμένα προσωπικά 

 

 

Επεξ/σία από Anass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως και στα mediamarkt τα ίδια είναι. απο 12 Φεβρουαρίου παραγγελία pro max 128 graphite με σημερινή επικοινωνία ακόμα αναμονή αποθέματος απο προμηθευτή.

Το θέμα είναι οτι τα mediamarkt απο τις 10 Φεβρουάριου δεν εχουν ξανακάνει παραλαβή iphone στις αποθήκες τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι άλλες αλυσίδες το έχουν άμεσα διαθέσιμο εδώ και μέρες όπως Γερμανός και You(όπως και Ευρωπαικά amazon φαντάζομαι).

Αρα επιλογή του καθενός είναι πόσο και αν θα περιμένει να το πάρει από άλλες αλυσίδες που έχουν χάλια απόθεμα.

Το λέω αυτό υπό την έννοια οτι δεν ειναι όπως ήταν καλό Νοέμβριο/Δεκέμβριο που παντού δεν υπήρχε ούτε για δείγμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Το θέμα είναι ότι άλλες αλυσίδες το έχουν άμεσα διαθέσιμο εδώ και μέρες όπως Γερμανός και You(όπως και Ευρωπαικά amazon φαντάζομαι).

Αρα επιλογή του καθενός είναι πόσο και αν θα περιμένει να το πάρει από άλλες αλυσίδες που έχουν χάλια απόθεμα.

Το λέω αυτό υπό την έννοια οτι δεν ειναι όπως ήταν καλό Νοέμβριο/Δεκέμβριο που παντού δεν υπήρχε ούτε για δείγμα.

 

Όταν είχα απελπιστεί με την αναμονή είχε δει στην σελίδα του Germanos άμεσα διαθέσιμα οπότε είπα να πάω από εκεί να κάνω μία ερώτηση να δω τι παίζει . Βέβαια αυτό έγινε περίπου ένα μήνα τώρα που δεν ξέρω τι γίνεται αλλά μου είπε εκεί το παιδί πως έχουν αρκετές παραγγελίες εν αναμονή . Το γεγονός πως φαίνεται διαθεσιμότητα στην ιστοσελίδα είναι καθαρά για να ψαρέψουν κόσμο .. Αυτά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ περίμενα δύο μήνες ακριβώς, 29/1 με 29/3, με παίρνουν τηλέφωνο στις 29 Μαρτίου και μου λένε έχουνε χρυσό διαθέσιμο και τους λέω πότε θα έρθουν τα Σιέρα και μου είπε η κοπέλα ότι η apple έχει ενημερώσει ότι σε 20 μέρες θα τους ενημερώσει πότε θα κάνει αποστολή και τη ρώτησα δηλαδή σε 20 μέρες μπορεί να σας πει ότι θα στείλει σε ενάμιση μήνα ; και μου είπε ίσως και της λέω ωραία έρχομαι να πάρω το χρυσό και ετσι παιδιά πήρα το χρυσό δεν μπορούσα να περιμένω ακόμα έστω και ένα μήνα να πάρω το σιερρα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Marios2341 είπε

Παιδιά εγώ περίμενα δύο μήνες ακριβώς, 29/1 με 29/3, με παίρνουν τηλέφωνο στις 29 Μαρτίου και μου λένε έχουνε χρυσό διαθέσιμο και τους λέω πότε θα έρθουν τα Σιέρα και μου είπε η κοπέλα ότι η apple έχει ενημερώσει ότι σε 20 μέρες θα τους ενημερώσει πότε θα κάνει αποστολή και τη ρώτησα δηλαδή σε 20 μέρες μπορεί να σας πει ότι θα στείλει σε ενάμιση μήνα ; και μου είπε ίσως και της λέω ωραία έρχομαι να πάρω το χρυσό και ετσι παιδιά πήρα το χρυσό δεν μπορούσα να περιμένω ακόμα έστω και ένα μήνα να πάρω το σιερρα

Με πλάνο δόσεων έγινε η αγορα;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Marios2341 είπε

Παιδιά εγώ περίμενα δύο μήνες ακριβώς, 29/1 με 29/3, με παίρνουν τηλέφωνο στις 29 Μαρτίου και μου λένε έχουνε χρυσό διαθέσιμο και τους λέω πότε θα έρθουν τα Σιέρα και μου είπε η κοπέλα ότι η apple έχει ενημερώσει ότι σε 20 μέρες θα τους ενημερώσει πότε θα κάνει αποστολή και τη ρώτησα δηλαδή σε 20 μέρες μπορεί να σας πει ότι θα στείλει σε ενάμιση μήνα ; και μου είπε ίσως και της λέω ωραία έρχομαι να πάρω το χρυσό και ετσι παιδιά πήρα το χρυσό δεν μπορούσα να περιμένω ακόμα έστω και ένα μήνα να πάρω το σιερρα

Και πολυ καλά έκανες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Marios2341 είπε

Ναι πλάνο δόσεων 

Και εγώ που ζητάω αλλαγή χρώματος μήπως βοηθάει να γίνει ποιο γρήγορα η παραλαβή είτε να βάλω τη διαφορά και να πάρω το 256ου λένε ότι δεν γίνεται και ότι θα πρέπει να ακυρωθεί το συγκεκριμένο  πλάνο δόσεων που έχω και να βγάλουμε καινούργιο από την αρχή Στην ουσία νέα παραγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alxdr74 είπε

Και εγώ που ζητάω αλλαγή χρώματος μήπως βοηθάει να γίνει ποιο γρήγορα η παραλαβή είτε να βάλω τη διαφορά και να πάρω το 256ου λένε ότι δεν γίνεται και ότι θα πρέπει να ακυρωθεί το συγκεκριμένο  πλάνο δόσεων που έχω και να βγάλουμε καινούργιο από την αρχή Στην ουσία νέα παραγγελια

Και εμένα έτσι μου είχαν πει όταν είχα ρωτήσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Anass είπε

Και εμένα έτσι μου είχαν πει όταν είχα ρωτήσει 

Ίσως αν εσύ θέλεις να το αλλάξεις είναι πάλι από την αρχή, εμένα τώρα επειδή είχα πληρώσει ήδη δύο δόσεις μου είπε η κοπέλα που θα ξεκινήσω να πληρώνω άμα θέλω από τον Ιούνιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...