Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, vag.patrick είπε

νομιζω οτι απο βδομαδα θα  αρχισουν να κλεινουν Ιανουαριο...

Έτσι μου είπαν στο κατάστημα 7-10 μέρες ακομα  αλλά στα κεντρικά μου είπαν αυτή η παραλαβή θα πάει δτα τέλη Δεκεμβρίου δεν βγαζω ακρη!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Anass είπε

Έτσι μου είπαν στο κατάστημα 7-10 μέρες ακομα  αλλά στα κεντρικά μου είπαν αυτή η παραλαβή θα πάει δτα τέλη Δεκεμβρίου δεν βγαζω ακρη!! 

Η αληθεια ειναι οτι δεν μπορεις να υπολογισεις τι λεει κανενας. Αλλο ογκο εχει το καταστημα και αλλο βλεπουν τα κεντρικα (υποθετω). Αυτο το 10 μερες ακομα το ειχα ακουσει τελη Φλεβαρη. Αλλα τοτε παραλαμβαναν οι του Δεκεμβρη ακομα. Τωρα εσυ εισαι 22/1 και σημερα/αυριο παραλαμβανουμε οι τα μεσα Γεναρη απ οτι καταλαβαινω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, ROSE11 είπε

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΔΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΤΟ 30% 

Πλάνο δόσεων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, ROSE11 είπε

ΝΑΙ

Και εγώ πλανώ δόσεων αλλά με είχαν ρωτήσει αν θέλω στην παραλαβή να δώσω προκαταβολη και έβαλα. Δεν ήταν υποχρεωτικό άμα θες εγώ το έκανα για να μην έχω πολλές δόσεις  

Επεξ/σία από Anass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Anass είπε

Και εγώ πλανώ δόσεων αλλά με είχαν ρωτήσει αν θέλω στην παραλαβή να δώσω προκαταβολη και έβαλα. Δεν ήταν υποχρεωτικό άμα θες εγώ το έκανα για να μην έχω πολλές δόσεις  

KAI ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ 17/01, νομίζω οριακά καλυφθήκαμε πρέπει να πήραμε τα τελευταία τεμάχια αφού δεν παρέλαβε ο Anass. Τώρα θα φάνε κανα 2 βδομάδες πάλι μεχρι να παραλάβουν.

Tέλος καλό όλα καλά, αλλά τεράστια ψυχοφθόρα περίοδος για ένα προϊόν το οποίο έχεις ήδη πληρώσει δόσεις και στο παραδίδουν σχεδόν 3 μήνες μετά. Ωστόσο, μπορεί όντως λόγω του πλάνου δόσεων να είχαν παρα πολλές παραγγελίες και για αυτό οι καθυστερήσεις. Ας τους δώσουμε λοιπόν αυτό το ελαφρυντικό.

Υπομονή στους υπόλοιπους και καλή παράλαβη. Για μένα τελειώνει εδώ ο δρόμος μου σε αυτό το thread. Χαρές, λύπες, άπειρα μπινελίκια, αύριο θα παραλάβουμε ο ένας όχι έχουν παραλαβή την άλλη βδομάδα έλεγε ο άλλος, γμσετα και αφησέτα. Μοιραστήκαμε όλοι παρέα τις εμπειρίες μας, ελπίζω να σας ξαναδώ του χρόνου σε παραγγελία για το 14ρι. Εις το επανιδείν.

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/3/2022 στις 8:52 ΜΜ, JimxxZe είπε

Μόνο εγώ έχω βάλει παράδοση στο χωρό μου; Ποιο παίζει να είναι πιο γρήγορο άραγε η αποστολή με κούριερ ή η παράδοση στο κατάστημα παραγελίας και παραλαβή απο εκεί 

Εγώ είχα παραλάβει την Πέμπτη που μας πέρασε ,και ο κουριελ μου το έφερε την Τετάρτη το πρωί !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω αυτοί που περιμένουν ακόμα το 13 καλύτερα να το ακυρώσουν, έχει παλιώσει πια, σε λίγους μήνες θα βγει το 14, τα ίδια λεφτά θα δώσετε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Cybergenetics είπε

Λέω αυτοί που περιμένουν ακόμα το 13 καλύτερα να το ακυρώσουν, έχει παλιώσει πια, σε λίγους μήνες θα βγει το 14, τα ίδια λεφτά θα δώσετε!!

Γιατί έχεις την εντύπωση ότι στο 14 θα τρέξουν καλύτερα οι προπαραγγελιες; Μόνο με μετρητά το παίρνεις άμεσα. Είτε το 13 είτε το 14

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, alxdr74 είπε

Γιατί έχεις την εντύπωση ότι στο 14 θα τρέξουν καλύτερα οι προπαραγγελιες; Μόνο με μετρητά το παίρνεις άμεσα. Είτε το 13 είτε το 14

Τι έχει παλιώσει;;;βγήκε πριν από 6 μήνες..εγώ πάντως έχω σκοπό να το κρατήσω μια 4ετια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...