Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως το μονο που μπορω να υποθεσω πλεον για τον Κωτσο , ειναι οτι πεσαν πολλοι λογω πλανο δοσεων και βαλανε παραγγελια. Στο istorm ας πουμε τωρα , μεχρι και pro max 128 Alpine Green εχουμε αμεσα. Οποιος εχει μετρητο φευγει σφαιρα παιδες για εκει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vag.patrick είπε

Εγω φιλε @Fulgore εχω την συζυγο που αγοραζουμε λογω ελ. επαγγελματια απο Κωτσο και για το σπιτι επισης χρονια στο ονομα της  και ειχα προ-εγκεκριμενο ποσο ενα διχιλιαρο. 

Αρα εσύ έχεις ένα σοβαρό λόγο που αναγκαστικά κοιτάς μόνο από Κώτσο. Από όλους τους υπόλοιπους,δεν είδα να λένε κάτι,γιαυτό απόρησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μίλησα με τα κεντρικά μου είπε η κοπέλα ότι τώρα εξυπηρετούν αρχές Γενάρη, όσοι είναι τέλος Ιανουαρίου θα παραλάβουν μέχρι τέλος Απριλίου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ολο εξυπηρετούν και εξυπηρετούν και τηλέφωνο δεν έχουμε δει ακόμα. 17/01 graphite 128.

Και δεν στέλνουν ούτε μια ενημέρωση οι αλήτες, μας έχουν γραμμένους κανονικά. Στείλτε ένα γμενο μήνυμα ότι προσεγγιστικά θα παραλάβετε την τάδε ημερομηνία. Και μιλάμε για τη μεγαλύτερη αλυσίδα στο κλάδο αυτό. Ούτε καρφίτσα δεν ξαναπαίρνω από εκεί

Επεξ/σία από JimxxZe
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, JimxxZe είπε

Ολο εξυπηρετούν και εξυπηρετούν και τηλέφωνο δεν έχουμε δει ακόμα. 17/01 graphite 128.

Και δεν στέλνουν ούτε μια ενημέρωση οι αλήτες, μας έχουν γραμμένους κανονικά. Στείλτε ένα γμενο μήνυμα ότι προσεγγιστικά θα παραλάβετε την τάδε ημερομηνία. Και μιλάμε για τη μεγαλύτερη αλυσίδα στο κλάδο αυτό. Ούτε καρφίτσα δεν ξαναπαίρνω από εκεί

εμενα μολις μ ειπαν υπομονη!!!

δεν ξερουν τι τους γινετε!!! οτι δινουν αρχες γεναρη μου το ειχαν πει πριν 20 μερες

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Anass είπε

Καλημέρα βλέπω υπάρχουν διαθεσιμα σε χρυσο και σε γραφίτη pro max 128

Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι είναι λάθος συστήματος

.  Το μαύρο δεν υπάρχει πουθενά και ότι αν θέλω να το παραγγείλω θα κάνει γύρω στο μήνα. Της λέω πλάκα μας κάνεις εδώ κλείνουμε 2μηνο και φως δεν βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, alxdr74 είπε

Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι είναι λάθος συστήματος

.  Το μαύρο δεν υπάρχει πουθενά και ότι αν θέλω να το παραγγείλω θα κάνει γύρω στο μήνα. Της λέω πλάκα μας κάνεις εδώ κλείνουμε 2μηνο και φως δεν βλέπουμε

Αυτά είναι μ@@@κιες  οποίος έχει μετρητά το παίρνει..όσοι την πατήσαμε με τς δόσεις καλά να πάθουμε. Και εγώ που είχα ρωτήσει να αλλάξω το χρωμα και να πάρω ότι έχει διαθέσιμο μ έλεγε είναι εκθεσιακό  αλλά διάβασα εδώ ότι οποίος είχε μετρητά και έκανε υην παραγγελία μια χαρά το παρέλαβε άθικτο ούτε εκθεσιακά ούτε μαλακιες που λένε αυτοί. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Anass είπε

Αυτά είναι μ@@@κιες  οποίος έχει μετρητά το παίρνει..όσοι την πατήσαμε με τς δόσεις καλά να πάθουμε. Και εγώ που είχα ρωτήσει να αλλάξω το χρωμα και να πάρω ότι έχει διαθέσιμο μ έλεγε είναι εκθεσιακό  αλλά διάβασα εδώ ότι οποίος είχε μετρητά και έκανε υην παραγγελία μια χαρά το παρέλαβε άθικτο ούτε εκθεσιακά ούτε μαλακιες που λένε αυτοί. 

Ακριβώς και εμενα τα ίδια μου έλεγαν και πήγα στο Κωτσόβολο στη Σπάρτη και πήρα την ίδια μερα το κινητό..Τα δίνουν με μετρητά και πιστωτική  για αυτό δε μένουν αποθέματα για εσάς με τος δόσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, markos1987 είπε

Ακριβώς και εμενα τα ίδια μου έλεγαν και πήγα στο Κωτσόβολο στη Σπάρτη και πήρα την ίδια μερα το κινητό..Τα δίνουν με μετρητά και πιστωτική  για αυτό δε μένουν αποθέματα για εσάς με τος δόσεις 

Αν είχα μετρητά δεν θα το έπαιρνα από Κωτσοβολο πάντως.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις πηρα τηλ και μου ειπαν πως βλεπει οτι εχει η αλλαξει η κατασταση απο προμηθευτη και οτι να περιμενω μνμα !!!

12/1

13 λεπτά πριν, Pioneer800 είπε

Μολις πηρα τηλ και μου ειπαν πως βλεπει οτι εχει η αλλαξει η κατασταση απο προμηθευτη και οτι να περιμενω μνμα !!!

12/1

ετοιμος εγω παιδια!!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έτσι μας γλενταει ο Κωτσος!! Μόλις ηρθε μήνυμα!

IMG_20220329_144024.jpg.bfed8f78ed97056164652042fbbdb320.jpg

 

21 ώρες πριν, JimxxZe είπε

Ολο εξυπηρετούν και εξυπηρετούν και τηλέφωνο δεν έχουμε δει ακόμα. 17/01 graphite 128.

Και δεν στέλνουν ούτε μια ενημέρωση οι αλήτες, μας έχουν γραμμένους κανονικά. Στείλτε ένα γμενο μήνυμα ότι προσεγγιστικά θα παραλάβετε την τάδε ημερομηνία. Και μιλάμε για τη μεγαλύτερη αλυσίδα στο κλάδο αυτό. Ούτε καρφίτσα δεν ξαναπαίρνω από εκεί

Ντάξει τους κακολόγισα αδίκως. Ούτε 3 μήνες δεν κάνανε να παραλάβω. Μόλις μέσα σε 72 μέρες ολοκληρώσανε τη παραγγελία για δρομολόγηση. Νομίζω ήμασταν όλοι λίγο υπερβολικοί... Αντε και του χρόνου πάλι πλάνο δόσεων για το iPhone 14, φυσικά από την αγαπημένη μας αυτή αλυσίδα, για έγκαιρη παραλαβή.

2 μέρες να αργούσαν ακόμα και θα νόμιζα ότι μου κάνανε Πρωταπριλιάτικη φάρσα.

Επεξ/σία από JimxxZe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ενημερωθηκα να περασω αυριο το απογευμα για παραλαβη. Αιντα τωρα βουρ για θηκες και τζαμακια... 

Καλη υπομονη στους υπολοιπους..

17/1 13 pro max 128gb sb

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vag.patrick είπε

Και εγω ενημερωθηκα να περασω αυριο το απογευμα για παραλαβη. Αιντα τωρα βουρ για θηκες και τζαμακια... 

Καλη υπομονη στους υπολοιπους..

17/1 13 pro max 128gb sb

Μπράβο ρε παιδιά να τα χαρείτε!!  
αντε να δούμε εμείς ποτέ θα πάρουμε 22/1 cb 128

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Anass είπε

Μπράβο ρε παιδιά να τα χαρείτε!!  
αντε να δούμε εμείς ποτέ θα πάρουμε 22/1 cb 128

νομιζω οτι απο βδομαδα θα  αρχισουν να κλεινουν Ιανουαριο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...