Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά δεν ισχύει καμιά σειρά προτεραιότητας. Περιμένω σχεδον 2 μήνες για ενα κινητό και φίλη μου το βρήκε διαθέσιμο χθες στο site, το έκανε παραγγελία και της εστειλαν μνμ να το παραλάβει. Ενημερώθηκε οτι δεν είναι εκθεσιακό και εννοείται πως δεν θα το παραλάβει γιατι απλά κάναμε την παραγγελία για να δοκιμάσουμε αν ισχύει αυτό που λένε κ άλλοι. Πραγματικά θέλω να τους κάνω ρεζιλι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πορεία να γίνει παράδειγμα παραγγελία εάν βρεθεί διαθέσιμο στο site  και κατά την.παραλαβη να ζητηθεί να γίνει η πληρωμή μέσω του πλάνου δόσεων που είναι ήδη ενεργο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Έχει παραλάβει κάποιος το 128άρι Graphite με παραγγελία από Μάρτιο; Η δικιά μου ειναι καταχωρημένη 02/03 και όσες φορές επικοινωνώ παίρνω αερολογίες ως απάντηση. Ο υπάλληλος που με εξυπηρέτησε στο κατάστημα Παγκρατίου μου είχε πει εξαρχής έχει αναμονή ε σε κανά μήνα να περιμένεις. Ο τροπος πληρωμής είναι με δόσεις αλλά έχω ήδη εξοφλήσεις κάποιες και πιο μπροστά απο την ροή δανείου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, alxdr74 είπε

Πορεία να γίνει παράδειγμα παραγγελία εάν βρεθεί διαθέσιμο στο site  και κατά την.παραλαβη να ζητηθεί να γίνει η πληρωμή μέσω του πλάνου δόσεων που είναι ήδη ενεργο;

Αν κρίνω από αυτό που έγινε σε εμένα ναι, το είπα και πιο πάνω, περίμενα ακριβώς δύο μήνες και με πήραν τηλέφωνο δύο φορές η πρώτη ήταν στον ενάμιση μήνα και η δεύτερη ήταν ακριβώς στους δύο, υπήρχαν διαθέσιμα και αν ήθελα να αλλάξω την παραγγελία μου, την πρώτη τους είπα όχι δεν θέλω το χρυσό, και την δεύτερη το πήρα, με πλάνο δόσεων, σου ακυρώνει την προηγούμενη παραγγελία, και συνεχίζεις με αυτην, εγώ πλήρωσα δύο δόσεις και μου είπε η κοπέλα ότι μπορώ τώρα να ξεκινήσω να πληρώνω από τον Ιούνιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Lorelai_seb είπε

Καλησπέρα,

Έχει παραλάβει κάποιος το 128άρι Graphite με παραγγελία από Μάρτιο; Η δικιά μου ειναι καταχωρημένη 02/03 και όσες φορές επικοινωνώ παίρνω αερολογίες ως απάντηση. Ο υπάλληλος που με εξυπηρέτησε στο κατάστημα Παγκρατίου μου είχε πει εξαρχής έχει αναμονή ε σε κανά μήνα να περιμένεις. Ο τροπος πληρωμής είναι με δόσεις αλλά έχω ήδη εξοφλήσεις κάποιες και πιο μπροστά απο την ροή δανείου. 

Εγώ το περιμένω από 15/02  και δεν έχουν καμία ενημέρωση μου είπαν σήμερα.. 

5 λεπτά πριν, Marios2341 είπε

Αν κρίνω από αυτό που έγινε σε εμένα ναι, το είπα και πιο πάνω, περίμενα ακριβώς δύο μήνες και με πήραν τηλέφωνο δύο φορές η πρώτη ήταν στον ενάμιση μήνα και η δεύτερη ήταν ακριβώς στους δύο, υπήρχαν διαθέσιμα και αν ήθελα να αλλάξω την παραγγελία μου, την πρώτη τους είπα όχι δεν θέλω το χρυσό, και την δεύτερη το πήρα, με πλάνο δόσεων, σου ακυρώνει την προηγούμενη παραγγελία, και συνεχίζεις με αυτην, εγώ πλήρωσα δύο δόσεις και μου είπε η κοπέλα ότι μπορώ τώρα να ξεκινήσω να πληρώνω από τον Ιούνιο

Σε εμενα είπαν μόλος ότι θα ακυρωθεί η παρών παραγγελία και θα πρέπει να γίνει καινούργια με αναμονή έγκρισης από τράπεζα και λοιπά. Και στο ενδιάμεσο μπορεί να.μην.υπαρχει διαθέσιμο το κινητό μέχρι να εγκριθεί η νέα αιτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ένα ακόμα τηλέφωνο που έκανα με ενημέρωσαν ότι τους ενημέρωσε η apple ότι θα τους στείλει παραλαβή στα μέσα Απρίλη. Τους ρωτάω την Μεγαλη εβδομάδα; και λένε ναι. 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, kata_tixi είπε

παιδια αυτα ισχύουν και για το απλό ή μόνο για το pro?

Το 13 το απλό και το μίνι υπάρχουν διαθέσιμα. Το πρόβλημα είναι περισσότερο στο pro max καιετα στο pro από ότι καταλαβαίνω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, alxdr74 είπε

Το 13 το απλό και το μίνι υπάρχουν διαθέσιμα. Το πρόβλημα είναι περισσότερο στο pro max καιετα στο pro από ότι καταλαβαίνω 

μπήκα live chat και ρώτησα για διαθεσιμότητα 13 απλό  μπλε γιατί το είχε μόνο σε ένα κατάστημα από ότι έδειχνε στο site ενώ το μαύρο υπήρχε σε πολλά . Τελικά με το που ρώτησα μου λέει ότι 15/4 θα παραλάβει από αυτούς courier και μου ήρθε το μήνυμα. 

Υ.Γ.1 και την δευτερά που μου είπαν ότι εγκρίθηκε πάλι είχα μπει εγώ chat και μου έστειλαν τότε το μήνυμα. γενικά ότι να ναι.

Υ.Γ.2 Ελπίζω ότι αυτά που μου είπαν ισχύουν!!

Επεξ/σία από kata_tixi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...