Προς το περιεχόμενο

CHAOS αοριστολογιών με το «ελληνικό υπεραυτοκίνητο των 3.000 ίππων»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

31 λεπτά πριν, vassilispsalto είπε

Ευκαιρίας δοθείσης να παρουσιάσω και εγώ το δικό μου super car με τις πεντακόσιες εκατόν τριαντα πέντε χιλιάδες άλογα.

asd.png

Giannis Alafouzos likes this.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, stefstefan είπε

Ο Πανόπουλος έχει ολόκληρο βιογραφικό από πίσω του στον χώρο της αυτοκίνησης, όσοι τον ταυτίζετε με Σώρρες είστε απλά ανενημέρωτοι.

Ναι αυτο στην ελλαδα σημαινει ξερει να κανει ενα αμαξι 30-40 χρονων να πηγαινει το κ@λ@ του και να τρεχει καλα στα μεγαρα... Το να φτιαξεις hyper car απο το μηδεν ειναι κατι εντελως διαφορετικο και παρα πολυ δυσκολο. Να συζηταγαμε για κανενα κιτ καρ η κανενα  γερο ρεστομοντ ναι ισως αλλα αμαξι 3000 αλογα απο το μηδεν δεν φτιαχνεις ετσι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Rayndel είπε

Οπως παντα, εμεις οι Ελληνες εχουμε αποψη και ξέρουμε τα παντα....

Υποτίθεται όλο αυτό το σόου απευθύνεται στους Έλληνες... απόλυτα λογικά όλα τα σχόλια, αφού εκτέθηκε και απ' όσα είπε τίποτα δεν ανταποκρίνεται στη πραγματικότητα πολύ αναμενόμενο να υπάρξουν αντιδράσεις... Και για το επίπεδο που έχει θέσει και ο ίδιος με όλα αυτά τα καραγκιοζιλίκια, δεν νομίζω να έχουν λόγο και κίνητρο να τοποθετηθούν επιστήμονες και μηχανικοί απέναντι σ΄αυτό το ξεφτιλίκι.

Επεξ/σία από ideal09
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω νομιζω οτι υποτίμησε τον κοσμο , δηλαδη περιμεναν θετικα σχολια κ πανηγύρια , μεσα σε αυτα θα ημουν κ εγω , σιγα μην επαιρνα χαμπαρι . 

αλλα δεν υπολογισε οτι γατονια υπαρχουν παντου κ παντα , ενας ντελιβερας αγροτης κ.α , αυτα τα γατονια σε χρονο 0 κυριολεκτικα βρηκανε , την αποθηκη στην αγγλια , το spoiler που ειναι ετοιμο δειγμα για γραφίστες κ δημιουργους αυτοκινητων για gaming κ.α , βρηκαν τον λογο που ειναι σατινα το χρωμα κ δεν χρειαζετε να δημιουργησεις αντανακλάσεις , τα λαθη στο πανελ , στις ζωνες ......και ποσα αλλα .

κ ετσι χωρις να το προλαβουν πιαστηκαν με την γιδα στην πλατη . και τωρα σιγη .....η απολυτη σιγη .   

ενας ελληνας 900 αλλοι ; σοβαρα τωρα ; καταλαβατε για τι επιπεδο μας ειχε περασει ; τα τσακαλακια τον κανανε ρεμπετη !

Επεξ/σία από georgerapp
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vassilispsalto είπε

Ευκαιρίας δοθείσης να παρουσιάσω και εγώ το δικό μου super car με τις πεντακόσιες εκατόν τριαντα πέντε χιλιάδες άλογα.

asd.png

Κατέθεσε και εσύ μια πατέντα😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους, ένα site που τα γράφει όπως είναι. Κοντεύουν 2 χρόνια που κράζω το όλο "εγχείρημα" (από τότε που το έμαθα δλδ), και έχουμε ανταλλάξει αμέτρητες βρισιές με "πατριώτες" σε άλλες πλατφόρμες, που πιστεύουν οποιαδήποτε χαζομάρα τους πεις. Αλλά εκεί αυτοί, με το ζόρι να θέλουν να είναι αληθινό, χωρίς καμία απόδειξη. Καμία ελπίδα σ' αυτή τη χώρα... Γι' αυτό οι Σώρρες ευδοκιμούν. 

  • Like 5
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραμύθι από τα παλιά:

Μια φορά κ ενα καιρό στη βορειοανατολικη Ελλάδα ήταν ένας τύπος με ομάδα που... μάζευε χρήμα με κάθε απίθανο τρόπο εκμεταλλευόμενος τα όνειρα των πιτσιρικάδων κ των γονέων να παίξουν... μπαλλαρα τα παιδιά τους στα σαλόνια. 100.000€ η σεζόν αγορά "συμβολαίου" από τους γονείς του αθλητή για λίγα λεπτά αλλαγή σε συγκεκριμένα παιχνίδια μήπως το τέκνο πάρει μεταγραφή από... σπόντα. Η ποδοσφαιρομάνα τελικά δεν έβγαλε το νέο CR7, κάποιες τσέπες όμως γέμισαν. 

Τώρα κοντά σας και με νέες προσφορές στην αυτοκίνηση. 

Προφανώς το... project είναι μια fancy φαντασίωση που όλοι έχουν δικαίωμα να κάνουν, δωρεάν είναι η φαντασίωση κ το show off,

κ εμείς εδώ καλύτερα εικονικά project θα φτιάχναμε όλοι μαζί σίγουρα και σε photoshop και σε YouTube video.

Αν περάσει όμως σε επίπεδο κρατικής ή ιδιωτικής χρηματοδότησης είναι πλέον αδίκημα.....

Για να δούμε. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο και μόνο το hype που έχει δημιουργήσει ο Πανόπουλος με αυτή του την κίνηση οι συγκεκριμένος μόνο κερδισμένος και καλό διαφημισμενος ανεξάρτητα με την άποψη του καθενός από εμάς.Οσον αφορα για την πιστότητα του θέματος, παίδες το να είναι τόσο παπατζης και αερολογος ένας άνθρωπος ο οποίος έχει μια πολύ μεγάλη οικονομική άνεση μου κάνει εντύπωση..Ο χρόνος θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβεις τι παιζει με το κοινο που ακολουθει και στηριζει τον Πανοπουλο μπαινεις στο βιντεο του Σαρι και στα σχολια διαβαζεις Απογευμα να το παρουσιασεις γιατι εχουμε και σχολειο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, billdanos είπε

Δεν θα είχε κανείς αντίρρηση αν από την αρχή έλεγαν πως απλά προσπαθούν να σχεδιάσουν ένα αυτοκίνητο ώστε να προσελκύσουν ενδιαφέρον, επενδυτές κλπ! Τα δελτία τύπου όμως που διακινούν εδώ και καιρό είναι τουλάχιστον αστεία μιας και κάποιος που δεν γνωρίζει κάποια βασικά πράγματα, θα πιστέψει πως έχουμε ήδη ένα πρωτότυπο έτοιμο και ετοιμαζόμαστε και για τα επόμενα! 

Προσωπικά,  μέχρι στιγμής δίνω τα εύσημα μόνο στον γραφίστα και σε αυτόν που ασχολείται με τα 3d models! 😛 

Δε το βγαζουν κανα mod για Assetto Corsa,για κανα beamng ή στο Forza μπα και το δουμε να κινειται γιατι αλλιως δεν παιζει και ειναι κριμα να παει και χαμενη τοση δουλεια🤣🤣🤣🤣

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...