Προς το περιεχόμενο

CHAOS αοριστολογιών με το «ελληνικό υπεραυτοκίνητο των 3.000 ίππων»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, vasvas100 είπε

Ξεκινάμε ότι τέτοιο project δεν το δείχνουμε στον Σαριμπακουλιδη(σε όλα τα βίντεο σε πίστα είναι  συνοδηγός)και εδω από το 36 λεπτό και μετά  η αλήθεια για τον πανοπουλο   

 

Εταιρία με 9 άτομα προσωπικό και χωρίς ΑΦΜ στην Ελλάδα.

Αυτά είναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, The__Blade είπε

ήθελα να ήξερα τι κρύβει κάτω από το κάλλυμα ... 😂

 

Έχει μία McLaren   και προφανώς οταν σφίξουν τα γάλατα θα φτιάξει κάνα πολυεστερικό  σαν τους τύπους από το Βιετνάμ στο YouTube 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, stefstefan είπε

Ο Πανόπουλος έχει ολόκληρο βιογραφικό από πίσω του στον χώρο της αυτοκίνησης, όσοι τον ταυτίζετε με Σώρρες είστε απλά ανενημέρωτοι.

 

Ναι είναι αλήθεια αυτό που λες και για μένα το θέμα δεν είναι αν έχει έτοιμο το αυτοκίνητο ή όχι. Ο Musk, π.χ. έχει επανειλημμένος ανακοινώσει ένα σωρό προϊόντα που κάναν χρόνια να βγουν στην αγορά. Αλλά το θέμα είναι ότι όλοι γνώριζαν πως έχει την υποδομή για να το κάνει ενώ το όλο εγχείρημα του Πανόπουλου για τα δεδομένα της Ελλάδας είναι Επιστημονική Φαντασία . Ποιος θα δώσει χρήματα για προπαραγγελία σε μια εταιρία που ακόμα "φαντάζεται" το εργοστάσιό της; Αλλά ακόμα και εάν είχε το εργοστάσιο μια ελληνική εταιρία δεν έχει το prestige να τραβήξει παραγγελίες από την luxury αγορά αυτοκινήτων. Δυστυχώς είμαστε γνωστοί για το μουσακά μας όχι για τα αυτοκίνητά μας. 

Παρ' όλα αυτά εγώ εύχομαι στον Πανόπουλο να πετύχει και να μας διαψεύσει όλους. Γιατί κάποτε πρέπει να σταματήσουμε να είμαστε αποκλειστικά η χώρα του frape και του πιτόγυρου. 

Επεξ/σία από anax111
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, unforgiven είπε

Να το δούμε το βιογραφικό του;
Α, και κάποια επίσημη καταγραφή από διεθνή φορέα για τα παγκόσμια ρεκόρ του. 

Βρήκα αυτό, δεν ξέρω αν βοηθάει:
https://www.drdb.eu/pbdrv.asp?drv=1854

και αυτό:
https://www.dragimportnews.com/top-10/quickest-awd-evo/

Επεξ/σία από Droulas13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vassilispsalto είπε

Ευκαιρίας δοθείσης να παρουσιάσω και εγώ το δικό μου super car με τις πεντακόσιες εκατόν τριαντα πέντε χιλιάδες άλογα.

asd.png

 

Untitled.png

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή το παραπάνω άρθρο, θα ήθελα να σας παρουσιάσω το διαστημόπλοιο που έχω κατασκευάσει. Κάνει catch τα 0-100 parsec σε μόλις 5.5 δευτερόλεπτα. Έχουμε ήδη 1 παραγγελία απο τον Α Κενταύρου που θα φύγει το 2022. Διαθέτουμε 20 τέτοια ανα ηλιακό σύστημα, οπότε όποιος προλάβει.

 

UNSC_Infinity.jpg&f=1&nofb=1

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τις εθνικές φρεγάτες, το εθνικό αεροσκάφος, το εθνικό τυφέκιο και πολλά άλλα εθνικά προγράμματα που δεν είναι καν σε μακέτα βγήκε τώρα και το σουπερ εθνικό αυτοκίνητο, άντε να δούμε και τον εθνικό πύραυλό, τρέμε spacex. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...