Προς το περιεχόμενο

CHAOS αοριστολογιών με το «ελληνικό υπεραυτοκίνητο των 3.000 ίππων»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, fuz10n είπε

πηρε το αφτι μου οτι ηταν μεγαρα χτες με το γνωστο μακλαρεν ισχυει? η ηταν με το ΧΑΟΣ?

ειναι παντου κ πουθενας φιλε ,ειναι γνωστα αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, GrMikeD είπε

Δώσε λινκ ρε μάν να δούμε και εμείς 

Στα social ανέβασε φωτό και κλιπς. Το μόνο παιδάκι που είδα μέσα ήταν η κόρη του. Αυτά τα event φυσικά έχουν είσοδο. Συνήθως στο 5αευρω κυμαίνεται για θεατές. 

Μαζεύει από εδώ και κει κάνα ρευστό μπας και βάλει καμία ψευτοστρώση "καρμπον" στον Φρανκενστάιν. Δεν νομίζω να νοίκιασε κανένα από τα οχήματα που είδα σε προηγούμενες φωτό. Της κλίκας του είναι. Μάλλον κάποιος μαντράς. Έχει πολλούς αμφιβόλου ήθους το σύστημα.  Ήταν και μια Ferrari μέσα στο "συνεργείο". Είχε βγάλει και κάποια κομμάτια από το αμαξώμα αυτης της McLaren να πουλήσει ότι είναι "project". Ακριβώς τα ίδια πάνελ που είχε βγάλει και στο άλλο ψευτοproject.

Τον βλέπεις στις φωτό δεν τον νοιάζει αν εκτίθεται. Έχει ήδη ρουφήξει χρήμα και περιμένει τη μεγάλη μπάζα. Στο μυαλό του έχει ξεγελάσει τους ιθαγενείς και απλά περιμένει να πέσει το χοντρό χρήμα.

🤢🤮

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, saintinos είπε

Με άλλο δανεικό McLaren και έκανε βόλτα τα φιλαράκια του και τη γυναίκα του..... Διάπλατα ποστ στα social ότι και καλά θα κάνει βόλτα όποιον πάει, να μαζευτεί κόσμος να γίνει ντορος. Με δανεικά χρήματα και αυτοκίνητο φυσικά.....

Χάντρες στους ιθαγενείς...

Γλοιώδης και γελοία τακτική "καλοπιάσματος"..

Είναι όπως όταν ο παπατζης βάζει το κραχτη να κερδίσει και να προσελκύσει θύματα....

Τραγικό.

Χωρίς καμία αξία συζήτησης.

Απ' ό,τι άκουσα, η συγκεκριμένη McLaren δεν έχει καν πινακίδες... Αλλά μακάρι να συνεχίσει το δούλεμα στους φανατικούς του followers, έχω ρίξει πολύ γέλιο μαζί τους. 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, MitsosDaBest13 είπε

Απ' ό,τι άκουσα, η συγκεκριμένη McLaren δεν έχει καν πινακίδες... Αλλά μακάρι να συνεχίσει το δούλεμα στους φανατικούς του followers, έχω ρίξει πολύ γέλιο μαζί τους. 😝

Εννοείτε χωρίς πινακίδες.. Μετά το φιάσκο με τη προηγούμενη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, nodas_21greek είπε

όταν τα αγορασμένα follows ξεκινάνε να σε κάνουν ταγκ...

 

77887.jpg

Αφτώς ήναι αίνας απώ τους αιννέα Αίλινες;

Ικωσιδίο, σιγκνόμι.

 

Επεξ/σία από cdallas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Stoliver είπε

Ο τύπος είναι φοβερός, κάνει πολλούς χαρούμενους... αυτό θέλουμε στη ζωή μας. 

Ε μα φυσικα, τιποτα δεν φωναζει χαρα απο το να τρεχεις στα μεγαρα και να πληρωνεις για να κανεις 5 λεπτα τον γυρο μιας πιστας μεσα σε μια McLaren που οδηγαει καποιος αλλος.......Τι Nurburgring και βλακειες......

Εσυ αν δεν μας τρολλαρεις πραγματικα δινω και 5ε για την επαγγελματικη βοηθεια που χρειαζεσαι........Ειμαι σιγουρος πως θα τσονταρουν ολοι εδω μεσα μετα το μπαραζ απαντησεων......

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...