Προς το περιεχόμενο

CHAOS αοριστολογιών με το «ελληνικό υπεραυτοκίνητο των 3.000 ίππων»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Stoliver είπε

Μακάρι να είχαμε περισσότερους σαν αυτούς... μόνο αυτό σου λέω... 
 

κάτσε να σε κάνω παράθεση το 1ο μήνυμα του θρεντ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιστεύω άμα είχα ποτέ την τύχη να οδηγήσω το ΧΑΟΣ και το πατούσα στα τέρματα ίσως δημιουργούσα χρονικά παράδοξα, ο πατέρας μου δεν θα γνώριζε την μητέρα μου και δεν θα είχα γεννηθεί ποτέ. 'Αποψή μου πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Metrios είπε

Πιστεύω άμα είχα ποτέ την τύχη να οδηγήσω το ΧΑΟΣ και το πατούσα στα τέρματα ίσως δημιουργούσα χρονικά παράδοξα, ο πατέρας μου δεν θα γνώριζε την μητέρα μου και δεν θα είχα γεννηθεί ποτέ. 'Αποψή μου πάντα.

για να φτασεις να οδηγησεις το chaos θα πρεπει να ζεις σε ενα παραλληλο συμπαν οπου οι νομοι της φυσης θα ειναι τελειως διαφορετικοι απο τους δικους μας εδω 

πχ αν σκεφτω κ διαφημισω πολυ μια παπατζα τοτε αυτη υλοποιειται ,ισως δεν θα χρειαζοσουν καν γονεις για να γεννηθεις ,ολα ειναι πιθανα λοιπον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω εδώ είναι το χρονικό παράδοξο.
 

Του λέει στο 4:57 >> ''Ξεπέρασες την γραφειοκρατεία δηλαδή'' .

Πιστέυω ότι μόνο με το χάος μπορεί να την έχει ξεπεράσει αυτήν την γραφειοκρατεία, άρα σίγουρα μάγκες κάπου το έχει έτοιμο...

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Οποιος συνεχίζει να πιστεύει ότι υπάρχει το CHAOS, μετά από αυτό το βίντεο, πραγματικά να πάει να κοιταχτεί. Ο Σπύρος Πανόπουλος είναι εντελώς χαμένος, έχει συνειδητοποιήσει τι συμβαίνει, και του έχουν κοπεί τα φτερά. Όταν το τελειώσουμε λέει, θα πάμε σε πίστα στο εξωτερικό να το δοκιμάσουμε. Ε αυτό δεν λέμε και μεις ρε άνθρωπε; Ότι δεν υπάρχει. Παραδέχεσαι τώρα και συ ότι δεν υπάρχει κι ότι δεν έχει κινηθεί ποτέ. Οπότε όλες οι επιδόσεις που υποστηρίζεις, είναι προιόν φαντασίας κι ότι τόσο καιρό έλεγες ψέμματα. Άντε γεια...

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραια ολα αυτα ,στα λογια μπορω να σου κανω το ασπρο μαυρο η κ αντιστροφα, στις πραξεις ειναι που κολλαει συνηθως το πραγμα

εγω προσωπικα ακομα κ ενα μονο πρωτοτυπο να βγαλει που να κανει ολα οσα εχει πει χωρις να σκορπαει στο πρωτο χιλιομετρο ,μπραβο θα του πω κ θα παραδεχτω οτι εκανα λαθος

αυτοι αν δεν βγαλουν το αυτοκινητο ετσι οπως το λενε μεσα στο 2022 θα βγουνε να πουνε ειμαστε καραγκιοζηδες ,συγνωμη?

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενοχλεί που κανεις δε κάνει πραγματικά εύστοχες ερωτήσεις κ ολοι χαϊδεύουν αυτάκια.
Τεσπα απο "θα" είμαστε κομπλέ.

Επαναλαμβάνονται τα ίδια αναληθή πράγματα.

Αυτα που λεει και θέλει να κάνει, δε πάνε μαζί. Πέρα απο τις όσες αστοχίες έχουν επισημανθεί εδώ στο νήμα.
 Μεμονομένα ιιισως μερικα απο αυτα να τα κυνηγήσει εφόσον υπάρχει chassis. Όλα μαζι... και θα φτανει 500 και θα σπασει το χρονο στο NUR και, και, και... σορρυ αυτα ειναι μαλακίες. 

Πραγματικά δε στέκουν, θα εχει τεστάρει μηχανικά μέρη σε ένα χρόνο μέσα? 
Εδώ χρόνο+ μπορεί να πάρει κατι που φτιάχνεις για εξομοιωτή.

Σε οποιοδήποτε προτζεκτ, μπορει κατι να παει στραβα, να κολλησει κτλ.
Βγαίνεις κ το λες, οι δημιουργοί του no man's sky και cyberbug κατιτίς παραπάνω ξέρουν πλεον... δε μπορεις να hypαρεις στο "άπειρον" και μετα να ενοχλείσαι για οποιαδήποτε κριτική δέχεσαι...


Αυτό το ρεκόρ θα σπάσει? Τα περισσσοτερα roal legal αυτοκίνητα παίζουν σε 6:30 με 7:40.

Με τι θα κανει αυτους τους χρόνους? Με τα πολύ σκληρά ελαστικά που χρειάζεται για να πιάνει την τοπ speed?
Racing Tires ετσι οπως το εχει σχεδιάσει, χωράει?... δε θα πρεπει να αλλάξει ζάντες και δαγκάνες?

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να μας πει και η porsche...είδατε πόσους έχει στο team?? μόνο ο πανό με τους 10 έλληνες που δουλεύουν για 100 ξέρει. Ασε που ένα ελληνικό άτι του chaos θα ισούται με 100 γερμανικά. Γατάκια είστε όλοι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Shadow Explorer είπε

Με τι θα κανει αυτους τους χρόνους? Με τα πολύ σκληρά ελαστικά που χρειάζεται για να πιάνει την τοπ speed?
Racing Tires ετσι οπως το εχει σχεδιάσει, χωράει?... δε θα πρεπει να αλλάξει ζάντες και δαγκάνες?φιλε σε 

 

 

φιλε σε παρακολουθω να υποδαυλιζεις συνεχως την προσπαθεια του σπυρου της καρδιας μας

ο ανθρωπος το ειπε ξεκαθαρα ,ειμαστε σε καποιες επαφες με εταιρειες για να φτιαχτει λαστιχου δρομου με προδιαγραφες 550km/h που θα ειναι αναδιπλωμενο καουτσουκ απο παρθενες ,νυχτα με πανσεληνο ,θα ειναι ταυτοχρονα κ σκληρο κ μαλακο κ θα αντεχει σε πολιτικη χρηση

συγνωμη αλλα ο σπυρος ειναι ξεκαθαρος κ με καθολα ρεαλιστικες προδιαγραφες 

νομιζω χρωστας μια συγνωμη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...