Προς το περιεχόμενο

Πόσo να πουλήσω..?


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Ένα PS4 Pro τελευταία έκδοση με ακόμα 1.5 μήνα εγγύηση δεύτερο χειριστήριο γνήσιο αγορασμενο τον Ιανουάριο με βάση φόρτισης των χειριστηρίων και ένα παιχνίδι Fifa 20 πόσο να το δώσω;

 

Πηρες Ps5 ρε θηρίο? 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

22 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Ενα Asus Portable Monitor 15.6" MB168B εντελως σφραγισμενο που περιμενω απο Κωτσοβολο ποσο να το βαλω να φυγει;

Δεν μπορείς απλά να ακυρώσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο θα βάζατε για πώληση ένα gaming headset coolermaster MH-752 σε άριστη κατάσταση με κουτί παρελκόμενα και απόδειξη από Κωτσόβολο με εγγύηση 1,5 χρόνο ακόμα; Θέλω να μεταβώ σε κάτι καλύτερο non gaming 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Nik1239 είπε

Πόσο θα βάζατε για πώληση ένα gaming headset coolermaster MH-752 σε άριστη κατάσταση με κουτί παρελκόμενα και απόδειξη από Κωτσόβολο με εγγύηση 1,5 χρόνο ακόμα; Θέλω να μεταβώ σε κάτι καλύτερο non gaming 

Δηλαδή το έχεις μισό χρόνο;

Τα ακουστικά είναι λίγο ιδιαίτερη περίπτωση καθώς σε κάποια φθείρεται γρήγορα η δερματίνη ενώ ο αγοραστής δεν μπορεί να ξέρει για κάποια θέματα υγιεινής/καθαριότητας (πχ λαδολέμονο μαλλί).

Νομίζω πως πρέπει να ρίξεις πολύ την τιμή, ίσως βάλε τα κάπου στα 50€ με 60€.

Επεξ/σία από RivAngE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, RivAngE είπε

Δηλαδή το έχεις μισό χρόνο;

Τα ακουστικά είναι λίγο ιδιαίτερη περίπτωση καθώς σε κάποια φθείρεται γρήγορα η δερματίνη ενώ ο αγοραστής δεν μπορεί να ξέρει για κάποια θέματα υγιεινής/καθαριότητας (πχ λαδολέμονο μαλλί).

Νομίζω πως πρέπει να ρίξεις πολύ την τιμή, ίσως βάλε τα κάπου στα 50€ με 60€.

Τα έχω κοντά δύο με τρεις μήνες , η δερμάτινη είναι άψογη και από άποψη υγιεινής είναι επίσης άψογα 

Σε περίπτωση που μου δώσουν καινούργια διότι έχει ένα θεματακι η κάρτα ηχου και θα τα στείλω πίσω πόσο να τα βάλω καινούργια σφραγισμένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AOC AG241QX Gaming Monitor 23.8" QHD 144Hz, 1ms

https://www.skroutz.gr/s/10121329/AOC-AG241QX-Gaming-Monitor-23-8-QHD-144Hz.html#reviews

4 ετών, κατάσταση καινούργιου εξωτερικά (υπάρχουν ακόμη κάποια αυτοκόλλητα όπως την είχα πάρει) με όλα τα παρελκόμενα και το κουτί τής.

Πόσο λέτε;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, vaggos231 είπε

Msi rx 570 8gb armor? Ποτέ overclock, 1μιση χρόνο λειτουργίας κ πλήρως λειτουργική.. 

Δεν έχεις και την καλύτερη υλοποίηση, αλλά απ' όσο καταλαβαίνω έχεις μισό χρόνο εγγύηση ακόμη; Αν ναι, σε βοηθάει αυτό. Θα έλεγα να ξεκινήσεις από 300 με την κατάσταση που επικρατεί και αν δεν υπάρξει ενδιαφέρον, ξεκινάς να κατεβαίνεις.

 

7 ώρες πριν, ChrisTz1 είπε

AOC AG241QX Gaming Monitor 23.8" QHD 144Hz, 1ms

https://www.skroutz.gr/s/10121329/AOC-AG241QX-Gaming-Monitor-23-8-QHD-144Hz.html#reviews

4 ετών, κατάσταση καινούργιου εξωτερικά (υπάρχουν ακόμη κάποια αυτοκόλλητα όπως την είχα πάρει) με όλα τα παρελκόμενα και το κουτί τής.

Πόσο λέτε;

 

Θεωρώντας ότι υπάρχει αυτό: https://www.skroutz.gr/s/21850734/AOC-Q27G2U-Monitor-27-QHD-144Hz.html [το οποίο βέβαια είναι μεγαλύτερο αλλά νεότερο και φθηνότερο], ότι είναι εκτός εγγύησης η δική σου οθόνη και συνυπολογίζοντας σε πόσο καλή κατάσταση την έχεις (και πως θα φανεί αντίστοιχα σε τυχόν φωτογραφίες) υπολογίζεις την τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο μπορώ να δώσω ένα ένα 

Ryzen 5 1500X

Hyper 2x8GB 2666

Gigabyte B350

Asus RX480 8GB

όλα έχουν αποδείξεις αλλά είναι εκτός εγγύησης εκτός ram που ναι life time να υποθέσω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, ziaba είπε

πόσο μπορώ να δώσω ένα ένα 

Ryzen 5 1500X

Hyper 2x8GB 2666

Gigabyte B350

Asus RX480 8GB

όλα έχουν αποδείξεις αλλά είναι εκτός εγγύησης εκτός ram που ναι life time να υποθέσω

 

50

50

40

150-250 

Η κάρτα θα φύγει στο λεπτό στα 150 μόνη της αν μπορείς να περιμένεις και λίγο εγώ θα την έβαζα και 300 ίσως τα πιάσει 

Τα άλλα τώρα έχουν τα χρόνια τους είναι σχετικα αργός ο επεξεργαστής αλλά πιστεύω κοντά 120€ ίσως φύγει σαν σετ cpu mobo ram 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, ziaba είπε

πόσο μπορώ να δώσω ένα ένα 

Ryzen 5 1500X

Hyper 2x8GB 2666

Gigabyte B350

Asus RX480 8GB

όλα έχουν αποδείξεις αλλά είναι εκτός εγγύησης εκτός ram που ναι life time να υποθέσω

 

Η καρτα εχει βγει σε δυο εκδοσεις ποια ακριβως ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, ziaba είπε

πόσο μπορώ να δώσω ένα ένα 

Ryzen 5 1500X

Hyper 2x8GB 2666

Gigabyte B350

Asus RX480 8GB

όλα έχουν αποδείξεις αλλά είναι εκτός εγγύησης εκτός ram που ναι life time να υποθέσω

 

Έχει και αρκετά μοντέλα η Gigabyte σε αυτό το chipset.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...