Προς το περιεχόμενο

Πόσo να πουλήσω..?


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, GreeKar98K είπε

Μεταξύ σοβαρού και αστείου, πόσο πηγαίνει μία Nvidia geforce GT 705 1gb;

10€ άνετα κοστολογείται, και αυτό διότι δεν μετρά σε όλα η απόδοση. Αυτός που θέλει μια τέτοια κάρτα είναι είτε ο χρήστης που έχει κανένα s775 και θέλει να βγάλει hdmi σε tv ή νέο μόνιτορ ή χρήστης που δεν εχει ενσωματωμένα. 

 

Για 5€ δεν θα έμπαινα στον κόπο να την δώσω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Maverickj13 είπε

Έχω ένα thinkpad T480 με i5-8650U, 256 M2 και 8 ram, είναι μοντέλο του 19 και έχει ακόμα ένα χρόνο εγγύηση...ποσο λέτε?

450-500€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, GreeKar98K είπε

450-500€;

Ποιο κάτω , με 550 πλέον βρίσκεις αξιοπρεπές καινούριο , λόγω χαμηλής ζήτησης εγώ θα έλεγα ταβάνι 400ευρω.

Επεξ/σία από jgeorgiou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο μπορώ να πουλήσω τον Ryzen 7 2700X BOX με το κουτί του και την ψήκτρα της AMD (αχρησιμοποίητη - αφού έχω Freezer 34 eSports Duo), όπως ακριβώς τον είχα αγοράσει ?

Δεν μπορώ να βρω (ακόμα) την απόδειξη (αγοράστηκε μαζί με άλλα), αλλά ξέρω τον αριθμό και την ημερομηνία της παραγγελίας (Νοέμβρης 2019 - το βλέπω από τον λογαριασμό), οπότε έχει περίπου άλλο 1,5 χρόνο εγγύηση.

Δεν κάνω overclock (το έχω γράψει επανειλημμένα και σε διάφορα topics), όλα στο auto, και το A-XMP στο Profile 2 στα 2933MHz. 

Άποψη τιμής έχω. π.χ. Εδώ άλλοι τον δίνουν σκέτο, χωρίς κουτί ή ψήκτρα, και δίχως ή μικρό υπόλοιπο εγγύησης στα 140-150 ευρώ. Άντε λοιπόν να τον δώσω και εγώ π.χ. 150 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, duffyduck είπε

Πόσο μπορώ να πουλήσω τον Ryzen 7 2700X BOX με το κουτί του και την ψήκτρα της AMD (αχρησιμοποίητη - αφού έχω Freezer 34 eSports Duo), όπως ακριβώς τον είχα αγοράσει ?

Δεν μπορώ να βρω (ακόμα) την απόδειξη (αγοράστηκε μαζί με άλλα), αλλά ξέρω τον αριθμό και την ημερομηνία της παραγγελίας (Νοέμβρης 2019 - το βλέπω από τον λογαριασμό), οπότε έχει περίπου άλλο 1,5 χρόνο εγγύηση.

Δεν κάνω overclock (το έχω γράψει επανειλημμένα και σε διάφορα topics), όλα στο auto, και το A-XMP στο Profile 2 στα 2933MHz. 

Άποψη τιμής έχω. π.χ. Εδώ άλλοι τον δίνουν σκέτο, χωρίς κουτί ή ψήκτρα, και δίχως ή μικρό υπόλοιπο εγγύησης στα 140-150 ευρώ. Άντε λοιπόν να τον δώσω και εγώ π.χ. 150 ευρώ.

Καλημέρα , βάλε μια αγγελία στα 145 και περίμενε να δεις αντιδράσεις , κατά την άποψη μου τις επόμενες εβδομάδες που θα φτιάχνει ο καιρός και θα αρθεί σταδιακά η καραντίνα η ζήτηση θα βαίνει μειούμενη και οι τιμές μεταχειρισμένων θα πέσουν κι'αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, duffyduck είπε

ΟΚ μπορώ να τον βάλω και 140 ευρώ (ανάλογα βέβαια τι έχουν και οι άλλες αγγελίες).

στις αγγελίες δες τι ζητάνε ως ένδειξη , οι περισσότεροι συνήθως μετά από 1 εβδομάδα απούλητο το διαπραγματεύονται σε πμ. Εγώ θα το έβαζα στα 140 και ανάλογα τα πμ θα αποφάσιζα.

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σχετικά καινούριος στο forum θα ήθελα τα φώτα σας για τα παρακάτω κομμάτια.

GIGABYTE GA-P31-DS3L  rev1.1

2x DDR2 2GB-667mhz AET860UD00-30D

Intel Core 2 Quad 2.83ghz

SILVERSTONE NT06-E CPU COOLER

GIGABYTE GEFORCE 9800GT GV-N98TSL-1GI CUDA 1GB SILENT CELL

LC-POWER LC8700 700W PSU

SAPPHIRE ATI Radeon HD5850 1Go GDDR5 -- Δεν βγάζει σήμα

G31M-GS R2.0 -- Το ενα slot ram δεν λειτουργεί

 

Είμαι άπειρος στην τιμολόγηση των κομματιών, κάποια τα έχω ανεβάσει σε αγγελία εδώ 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Kanellos_p είπε

Είμαι σχετικά καινούριος στο forum θα ήθελα τα φώτα σας για τα παρακάτω κομμάτια.

GIGABYTE GA-P31-DS3L  rev1.1

2x DDR2 2GB-667mhz AET860UD00-30D

Intel Core 2 Quad 2.83ghz

SILVERSTONE NT06-E CPU COOLER

GIGABYTE GEFORCE 9800GT GV-N98TSL-1GI CUDA 1GB SILENT CELL

LC-POWER LC8700 700W PSU

SAPPHIRE ATI Radeon HD5850 1Go GDDR5 -- Δεν βγάζει σήμα

G31M-GS R2.0 -- Το ενα slot ram δεν λειτουργεί

 

Είμαι άπειρος στην τιμολόγηση των κομματιών, κάποια τα έχω ανεβάσει σε αγγελία εδώ 

 

 

 

20

15

10

10

10

25

10

15

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kanellos_p είπε

Είμαι σχετικά καινούριος στο forum θα ήθελα τα φώτα σας για τα παρακάτω κομμάτια.

GIGABYTE GA-P31-DS3L  rev1.1

2x DDR2 2GB-667mhz AET860UD00-30D

Intel Core 2 Quad 2.83ghz

SILVERSTONE NT06-E CPU COOLER

GIGABYTE GEFORCE 9800GT GV-N98TSL-1GI CUDA 1GB SILENT CELL

LC-POWER LC8700 700W PSU

SAPPHIRE ATI Radeon HD5850 1Go GDDR5 -- Δεν βγάζει σήμα

G31M-GS R2.0 -- Το ενα slot ram δεν λειτουργεί

 

Είμαι άπειρος στην τιμολόγηση των κομματιών, κάποια τα έχω ανεβάσει σε αγγελία εδώ 

 

 

 

15ετιας σχεδόν μηχάνημα , μόνο σαν ανταλλακτικά έχει αξία . Εγώ δεν θα έβαζα τιμές και θα έλεγα να μου κάνουν προσφορες

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα λαπτοπ της ASUS μοντελο X541UVK με τα εξής :

i3 7100U 12gb RAM 1TB HDD και Geforce 920MX 2GB με σημάδια χρήσης αλλαγμένη πάστα και μπαταρία με γνήσιο φορτιστή ποσο λέτε να πιάσει ; 

2 ώρες πριν, Kanellos_p είπε

Είμαι σχετικά καινούριος στο forum θα ήθελα τα φώτα σας για τα παρακάτω κομμάτια.

GIGABYTE GA-P31-DS3L  rev1.1

2x DDR2 2GB-667mhz AET860UD00-30D

Intel Core 2 Quad 2.83ghz

SILVERSTONE NT06-E CPU COOLER

GIGABYTE GEFORCE 9800GT GV-N98TSL-1GI CUDA 1GB SILENT CELL

LC-POWER LC8700 700W PSU

SAPPHIRE ATI Radeon HD5850 1Go GDDR5 -- Δεν βγάζει σήμα

G31M-GS R2.0 -- Το ενα slot ram δεν λειτουργεί

 

Είμαι άπειρος στην τιμολόγηση των κομματιών, κάποια τα έχω ανεβάσει σε αγγελία εδώ 

 

 

 

Φίλε μου βάλτα ενα 60αρι 70 όλα μαζί εάν κάποιος τα θέλει σαν ανταλλακτικό η κάποια συλλογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, Γιάννης Μργ. είπε

Έχω ένα λαπτοπ της ASUS μοντελο X541UVK με τα εξής :

i3 7100U 12gb RAM 1TB HDD και Geforce 920MX 2GB με σημάδια χρήσης αλλαγμένη πάστα και μπαταρία με γνήσιο φορτιστή ποσο λέτε να πιάσει ; 

Φίλε μου βάλτα ενα 60αρι 70 όλα μαζί εάν κάποιος τα θέλει σαν ανταλλακτικό η κάποια συλλογή

Χαμηλή ζήτηση , πρέπει να πέσεις κάτω από το 200αρι , βάλε με 30ευρω έναν φθηνό ssd να δελεάσεις τον αγοραστή. Με τον ssd θα έχει αξιοπρεπείς επιδόσεις για γενική χρήση.

Επεξ/σία από jgeorgiou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...