Προς το περιεχόμενο

Πόσo να πουλήσω..?


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Nakis93 είπε

Καλημέρα. Έχω ένα λάπτοπ Asus x570zd με τα εξής χαρακτηριστικά. 15,6" FHD οθόνη, 8Gb ram ddr4 2400Mhz (επεκτάσιμη), Ryzen 5 2500u, Nvidia Gtx 1050 4Gb, 250Gb NVME και 500Gb SSD. Είναι εκτός εγγύησης αγορασμένο πριν 3 χρόνια σε άψογη κατάσταση χωρίς φθορές και χωρίς μείωση απόδοσης, με τον "μαμά" φορτιστή. Πόσο θα μπορούσε να πιάσει;

575 ή 600 το βάζεις το laptop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμενα μου εστειλε ενας ανταλλαγη την 5500 XT 8GB που δινω με μια GTX 760 2GB συν 100 ευρω. :mellow:

Αν ειχε την 4GB θα μου ελεγε ανταλλαγη μια η αλλη. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλω να αλλάξω μια Gigabyte GeForce GTX 1660 6GB OC με κάτι δυνάτοτερο γιατί αλλαξα μονιτορ και στα 1440p ζοριζεται στα παιχνίδια που παιζω. Ποσο μπορω να την πουλήσω και τι μπορώ να παρω με τις τιμές που παίζουν;

Επεξ/σία από fragma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδες, χρονια πολλα και καλη χρονια με υγεια πανω απ'ολα.
Εχω ενα Navi 950 απο Astra J sedan (Dream), που καθεται καιρο τωρα και σκεφτομουν να το πουλησω. Επειδη δε βρισκω κατι αντιστοιχο για να συγκρινω και στο ebay βλεπω κατι 400+, εχει κανεις καμια ιδεα ποσο θα μπορουσα να το βαλω ως αγγελια?
Εχει χρησιμοποιηθει για λιγοτερο απο χρονο και μετα βγηκε για να μπει μια 10ιντση οθονη απο κινεζο. Αριστη κατασταση και φυσικα λειτουργικο (ξαναμπηκε πριν 1 χρονο για να παει το αυτοκινητο στην αντιπροσωπεια για εναν ελεγχο εντος εγγυησης και λειτουργουσε κανονικα).

Θελει κωδικο για ξεκλειδωμα αν δεν κανω λαθος.


Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, fragma είπε

Θέλω να αλλάξω μια Gigabyte GeForce GTX 1660 6GB OC με κάτι δυνάτοτερο γιατί αλλαξα μονιτορ και στα 1440p ζοριζεται στα παιχνίδια που παιζω. Ποσο μπορω να την πουλήσω και τι μπορώ να παρω με τις τιμές που παίζουν;

Γύρω στα 300 ευρώ πιστεύω. Για να σε συμφέρει η αλλαγή πρέπει να πας σε μεταχειρισμένη σε καλή τιμή αφού την τεστάρεις πρώτα. Αν πας σε νέα θα ξηλωθείς πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, nickpaokgr είπε

σοβαρευτείτε που θα δώσει το παιδί μέχρι 150 για ρ9 280. Πάνω από 100-120 δεν δίνεις ούτε για ρ9 380χ 4γβ...

βρες μια καλη με 120 να παρω και γω κανα δυο που χρειαζομαι για πυργους

Αν θες να μιλησουμε για το ποσο ειχαν οι 5500XT & rx590 8GB πες μου

Επεξ/σία από triplex1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello everyone

Λοιπόν έχω ένα Xbox One S 2TB λειτουργικό κανονικά χωρίς κανένα χτύπημα απλά δεν παίζει το ethernet εδώ και 2 χρόνια και δεν είχα ασχοληθεί γιατί ήμουν με το WiFi. Μαζί με χειριστήριο που είναι και αυτό λειτουργικό αλλά λίγο ταλαιπωρημένο και του λείπει το ένα grip απο τον δεξί μοχλό (παίζει κανονικά όμως)

Χωρίς κουτί και εγγύηση προφανώς , τι τιμή λέτε να το βάλω ? Επειδή πήρα το Series S και απλά κάθεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα λεω την γνωμη μου στο παιδι, το να δωσεις 200+ ευρω για κατι του 2016 και ειδικα για τοσο προβληματικη σειρα οπως 280, 290, 380,390 απλα το θεωρω τραγικο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα , εχω ξεχασμενη μια sjcam 4000 wifi , με ολα τα παρελκομενα , ελαχιστα χρησιμοποιημενη , εχεις κανεις καμια εικονα για το αν θα επιανε καποια τιμη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα κόσμε !

πόσο να δώσω (αν δώσω) τα παρακάτω πακέτο όλα μαζί:

μητρική ΗΡ από Prodesk 400 G6 με το τροφοδοτικό της, απείρααχτη

φοράει πάνω έναν intel i5-9400F και μια καταπληκτική :P pciE nvidia 710 για απλά γραφικά

επίσης έχει πάνω της τα παρακάτω:

Μ.2 Patriot , αγορά 6/8/21 , εγγύηση 3 χρόνια σύνολο, 100% υγεία

https://www.e-shop.gr/ssd-patriot-p300p256gm28-p300-256gb-nvme-m2-2280-pcie-gen3-x4-p-PER.323241

 

ψύκτρα , αγορά 13-11-2020 , εγγύηση 2 χρόνια σύνολο

https://www.e-shop.gr/deepcool-gammaxx-200t-p-PER.807806

 

RAM , εγγύηση lifetime , αγορά 3/8/21

2Χ 8GB

https://www.e-shop.gr/ram-patriot-psd48g266682-signature-line-8gb-ddr4-2666mhz-p-PER.577940

γνήσια win11 pro με το κλειδί της μητρικής ΗΡ

σκέφτομαι  250 ευρώ

 

Επεξ/σία από Kthulhou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/1/2022 στις 6:26 ΜΜ, panoulis222 είπε

μπλεξιμο... ναι ειναι παλια οπως κ ολο εκεινο το συστημα, δεν το δουλευω λογω καμμενης μητρικης, και αναρωτιεμαι αν αξιζει να δωσω τα κομματια η να ψαξω για μητρικη+τροφοδοτικο.

ευχαριστω παντως.

Μια χαρά κάρτα είναι η 7870 σου. Απλά οι τιμές των μεταχειρισμένων καρτών της amd δεν ανταποκρίνονται καλά στην αξία τους. Ειδικά εκείνης της εποχής.

Ποια cpu έχεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στο φόρουμ, χρόνια πολλά και καλή χρονιά με υγεία. Ενδιαφέρομαι να πουλήσω το λάπτοπ με τα παραπάνω χαρακτηριστικά λόγω αγοράς νέου. Είναι μοντέλο του 2020 και αγοράστηκε απο κατάστημα της Θεσσαλονίκης. Η αρχική του τιμή όταν βγήκε ξεκινούσε απο 1199 και μεχρι πρόσφατα που αποσύρθηκε απο το σκρούτζ ήταν κοντά στα 1300. Η απόδειξη υπάρχει ακόμη και έχει υπόλοιπο άλλους 5 περίπου μήνες εγγύση. Απο φθορές δεν έχει τίποτα το αξιοσημείωτο παραμόνο σημαδάκια απο καθημερινή χρήση. Είναι πλήρως λειτουργικό και τρέχει Windows 10 Pro, διαθέτει τον i7-1065G7, έχει 16GB ram ddr4, διαθέτει SSD 512GB  και φοράει ξεχωριστή κάρτα γραφικών της Νvidia GeForce MX230 με 4gb. 

H ερώτηση μου είναι η εξής: Πόσο μπορώ να το πουλήσω σε μια λογική τιμή σύμφωνα με το τι παίζει στην αγορά αυτήν την στιγμή με λάπτοπ παρόμοιων χαρακτηριστικών ?

Παρακάτω σας παραθέτω λινκ με το μοντέλο του λάπτοπ στο σκρούτζ καθώς και σας επισυνάπτω φωτογραφία με τα χαρακτηριστικά του.

Dell Inspiron 5593 (i7-1065G7/16GB/1TB + 512GB/GeForce MX230/FHD/W10) - Skroutz.gr

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.

Dell Inspiron 5593.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...