Προς το περιεχόμενο

EON TV Box


X4Tz1S
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από X4Tz1S,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 20/12/2023 στις 8:10 ΜΜ, Liverpool89 είπε

Μεσω καλωδιου δεν θα μου το προτεινες; Απευθείας απο το ρουτερ στο box.

Τωρα που το δοκιμασα με τον υπολογιστή δεν εχω καποιο ιδιαιτερο προβλημα. 

Εδω στην περιοχή μου, δεν νομιζω να πιανει κανεις πανω απο 10.

Ποσο συγχρονίζει το ρουτερ σου και ποσο πιανεις στο PC με καλωδιο? Με κατω απο 10mbps ταχυτητα θα εχεις σιγουρα θεματα. Αν ειναι δοκιμασε τωρα που ειναι δωρεαν το ΕΟΝ αν σου κολλαει και πραξε ανάλογα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, Aggelos_INSM είπε

Ποσο συγχρονίζει το ρουτερ σου και ποσο πιανεις στο PC με καλωδιο? Με κατω απο 10mbps ταχυτητα θα εχεις σιγουρα θεματα. Αν ειναι δοκιμασε τωρα που ειναι δωρεαν το ΕΟΝ αν σου κολλαει και πραξε ανάλογα 

Με καλωδιο 10 σιγουρα. Με wifi 8 περιπου. Τωρα που ειναι δωρεαν βλεπω μεσω του υπολογιστη και δεν εχω καποιο ιδιαιτερο προβλημα. Με wifi. Με καλωδιο σιγουρα θα εχω πιο καλο αποτελεσμα. 

Σκεφτομαι να παρω ενα box πχ της χιαομι να δοκιμασω αν απο κει παιζει σαν εφαρμογή. Γιατι με το box της eon λενε τι πρέπει να εχω πανω απο 12αρα γραμμη. Τοσους πορους ζηταει το box σαν συσκευη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφω εδω να μην ανοίγω άλλο θέμα

Γνωρίζει κανείς αν πιάτο της cosmote και lnb μπορεί να συνδεθεί με nova γιατί θα ήθελα να το χρησιμοποιήσω σαν δεύτερο στο εξοχικό;;;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, papoys1 είπε

Γραφω εδω να μην ανοίγω άλλο θέμα

Γνωρίζει κανείς αν πιάτο της cosmote και lnb μπορεί να συνδεθεί με nova γιατί θα ήθελα να το χρησιμοποιήσω σαν δεύτερο στο εξοχικό;;;

 

αν το στρέψεις στις κατάλληλες μοιρες μια χαρα πιάνει, ίσως σε κακοκαιρία να χάνει πιο εύκολα το σήμα αλλά γενικώς όλα καλά. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ΥΠΆΡΧΕΙ ΠΕΡΊΠΤΩΣΗ ΚΆΠΩς ΝΑ ΦΛΑΣΑΡΙΣΤΕΊ για να λειτουργεί ως σκέτο ανδροιδ tv box.  Δεν εχω πια νοβα εδώ και ένα χρόνο. 

Επεξ/σία από Dorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...