Προς το περιεχόμενο

Adidas Black Friday Εκπτώσεις + 25% extra με Vodafone Thank You


zealavor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, rudigarcia222 είπε

ρε παιδια μπαινω συχνα και ελεγχω,βαλαν μια ταμπελα black friday σε ειδη που ετσι και αλλιως ηταν στο outlet,σε ultraboost ενα κομματι εχει μονο αυτο το λευκογαλαζιοπαρδαλο χρωμα και με ελαχιστα νουμερα και το 20 μοντελο

μέσω app είναι η εκπτώση, όχι web

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως τα παιδικά παπούτσια Lego που έχω στο πρώτο post δεν είχαν έκπτωση πριν γιατί τα κοιτουσα. Τώρα με 40% BF  και extra 25% όπως βλέπετε και στο screenshot. 

Οπότε και για κάποια παπούτσια ισχύει ο συνδυασμός παρόλο που στο sms της Vodafone λέει:

YOUR CODE FOR ADIDAS IS [...] AND IS VALID UNTIL 28/11/2021. VODAFONE THANK YOU OFFERS YOU GET 25% DISCOUNT AT ADIDAS APP AND 25% DISCOUNT AT ADIDAS.GR. THE OFFER IS NOT VALID ON PRODUCTS THAT ARE ALREADY ON SALES. THE OFFER IS VALID UNTIL 31/12/2021. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχει έμπειρια κάνεις από πέρυσι, αν κάνουν καλύτερες εκπτώσεις σε cyber Monday ή κάποια άλλη περίοδο;

Θέλω να πάρω ένα συγκεκριμένο ζευγάρι αλλά δεν καίγομαι κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, prefuse είπε

Μήπως έχει έμπειρια κάνεις από πέρυσι, αν κάνουν καλύτερες εκπτώσεις σε cyber Monday ή κάποια άλλη περίοδο;

Θέλω να πάρω ένα συγκεκριμένο ζευγάρι αλλά δεν καίγομαι κιόλας.

Καλύτερες τιμές λογικά δεν θα δεις. 

Αυτό που θα δεις είναι να τελειώνουν τα νούμερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, billpao είπε

Μπορείς να βάλεις παραλαβή απο κατάστημα και αν δεν σου κάνουν τα επιστρέφεις εκείνη την ώρα. Δεν ξέρω ακριβώς, πως δουλεύει, επειδή δεν το έχω δοκιμάσει.

Ισχύει. Πήγα εχθές να παραλάβω ένα τσαντάκι μέσης. Κατάστημα παραλαβής μόνο ένα αυτό στο κέντρο της Αθήνας αθηναιδος και καλαμιωτου 5. Εκεί ξεχνάς αυτοκίνητο μηχανάκι ποδήλατο,μόνο πόδι. Ουρά έξω για έλεγχο πιστοποιητικων. Μέσα ήταν κάποιοι που τα δοκίμαζαν πριν τα αγοράσουν τα παπούτσια. Μεγάλο λάθος για μένα μόνο αυτό το κατάστημα με την υπηρεσία click&collect. Εγώ τουλάχιστον έχω 4 μεγάλα καταστήματα της Adidas κοντά μου με πάρκινγκ. Εκπτωτικό χωριό-Αγία Παρασκευή- mall Athens- Golden hall. Έχει και άλλα πολλά που σίγουρα θα έχει για όλους κάποιο κοντά. 

 

Επεξ/σία από notist
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, gustom2008 είπε

Δεν εχω ψωνισει ποτε σε adidas.Τι νουμερο να φοραω?Δεν βγαζω ακρη στο μεγεθολογιο.Σε nike,puma φοραω 46.σε asics 46,5.Γνωριζει καποιος?Ευχαριστω!

Αγόρασε 2-3-4 διαφορετικά νούμερα... Συνήθως αγοράζεις 1-2 νούμερα 

Παραλαβή στο σπίτι... 

Δοκιμάζεις όποιο σου κάνει και το άλλο τα επιστρέφεις και παίρνεις τα χρήματα σου πίσω... 

Επεξ/σία από matrixxx
Διορθωση συμφωνα με τα επομενα του μελους, απο μεγαλη κουβεντα που εφυγε
  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, dopermann είπε

Για δειξε μας πια ακριβως πηρες?

Ultraboost 21 μαύρο με λευκό πατο 

τα έχει 126 τώρα σε εκπτωση και με κωδικό Vodafone πήγε 94,50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Γ. Αν τελικα αυτο που ερθει δε του κανει , μπορει να το επιστρεψει ειτε παραγγελνοντας κατι αλλο, ειτε ζητωντας πισω τα χρηματα του.

Λάθος, δεν υπάρχει αλλαγή στο ηλεκτρονικό κατάστημα της Αντίντας, παρά μόνο επιστροφή χρημάτων και νέα παραγγελία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kosvog20 είπε

Ultraboost 21 μαύρο με λευκό πατο 

τα έχει 126 τώρα σε εκπτωση και με κωδικό Vodafone πήγε 94,50

Κωδικός CU-Around πάντως δεν περνάει για το ασπρομπλε ultraboost 21 που δοκίμασα μέσα από το app. Μου τα αφήνει στα 126 και κατά την προσθήκη του voucher επιστρέφει μήνυμα "The coupon code couldn't be applied (none of the promotions is currently available to the cart)"

Πήρατε τον κωδικό από κάπου αλλού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαγες ΔΕΝ κανει η adidas.

Μονο επιστροφη προιοντος κ χρηματων.

Το "κολπο' με τα πολλαπλα νουμερα ειναι παλιο και γνωστο και οποιος εχει χρονο και ορεξη το κανει οτι και να πει εδω η παρεα στο φορουμ. Οπως και σε αλλα μαγαζια το ιδιο. Προσωπικα προτιμω να μην το κανω και να διαβαζω πολλα reviews πριν παραγγειλω, γιατι δεν θελω να φορτωνομαι εξτρα εκκρεμοτητες, αλλα σε σπανιες περιπτωσεις εχει τυχει και το εκανα για να μην χαθει η τιμη προσφορας, η οποια χανεται μετα, αν γινει επιστροφη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Ουτε καν. Αν ακολουθησεις τον οδηγο επιλογης μεγεθους και γενικα αν ξερεις το νουμερο σου, δε χρειαζεται καμια εξτρα μεταφορα, σε αντιθεση με την καταχρηστικη μεθοδο που προτεινετε, που καθε παραγγελια εχει εξ αρχης επιστροφες.

Εγώ ξέρω τα νούμερά μου και δε μου χρειάζεται. Όμως δεν κρίνω με βάση μόνο τον εαυτό μου, καθώς υπάρχουν περιπτώσεις που ο άλλος μπορεί να είναι οριακά σε μία περίπτωση και να μην ξέρει.

Επομένως, εγώ προσωπικά, δεν είπα ότι είναι θεμιτό να γίνεται κατ' εξακολούθηση, αλλά ότι υπάρχουν περιπτώσεις όπως του @gustom2008 όπου χρειάζεται, τι να κάνουμε τώρα... Η μία στις 50-100-200 παραγγελίες θα είναι τέτοια. Το ξέρουν και το προϋπολογίζουν οι εταιρείες επαναλαμβάνω.

Για να το κλείσω, ναι στη χρήση όταν υπάρχει πραγματικό δίλημμα, όχι στην κατάχρηση.

Καλή συνέχεια από εμένα.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site πάντως αναφέρει η limited προσφορά ισχύει μέχρι 30/09/21

Επειδή δεν έχω Vodafone, μπορείς να βγάλεις όσους κωδικούς θέλεις ή μέχρι 1 ανά νούμερο κινητού;

 

 

 

 

 

Spoiler

Screenshot_20211114-133948__01.jpg

 

 

Spoiler

Screenshot_20211114-133957__01.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, johnnieinlab είπε

Κωδικός CU-Around πάντως δεν περνάει για το ασπρομπλε ultraboost 21 που δοκίμασα μέσα από το app. Μου τα αφήνει στα 126 και κατά την προσθήκη του voucher επιστρέφει μήνυμα "The coupon code couldn't be applied (none of the promotions is currently available to the cart)"

Πήρατε τον κωδικό από κάπου αλλού;

Vodafone σύνδεση έχω όχι cu 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...