Προς το περιεχόμενο

Adidas Black Friday Εκπτώσεις + 25% extra με Vodafone Thank You


zealavor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα και εγω με προσφορα black friday από την εφαρμογή -40% και εβαλα και κωδικο CU -25% . 

Στην αρχη δεν δεχοταν τον κωδικο, εκανα update την εφαρμογη και με 2 -3 προσπαθειες τον δεχτηκε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, livaspy είπε

Δεν περνάει ο κωδικός πια…

Αλήθεια;;

Τότε είμαι τυχερός...

Με γλύτωσε από 300€ ψώνια που δεν χρειαζόμουν...!!

Του χρόνου πάλι... 

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο κωδικός περνάει αλλά θέλει προσπάθεια, εγώ έκλεισα-άνοιξα 5 φορές την εφαρμογή και στο τέλος τον πήρε, όπως γράφει και ένας φίλος πιο πάνω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, page hamilton είπε

 

Ο κωδικός περνάει αλλά θέλει προσπάθεια, εγώ έκλεισα-άνοιξα 5 φορές την εφαρμογή και στο τέλος τον πήρε, όπως γράφει και ένας φίλος πιο πάνω!!

Αφαιρεί την προσφορά με τον κωδικό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα και απο το site και απο το app..αφαιρει εξτρα 20% πανω στην προσφορα της BF με τον κωδικο της vodafone.
στο μηνυμα που ηρθε λεει οτι δινει 35% σε φοιτητες μεσω αγορων απο το App..30% απο το site..και σε ολα οσα εχουν ηδη καποια εκπτωση..εφαρμοζεται ενα εξτρα 20%.
Οποτε αν παρεις BF προσφορα θα παιξει εξτρα -20% και οχι παραπανω.
Δηλαδη για να δειτε ενα παραδειγμα τα Ultraboost 21 που εχουν 180ε..τα δινει 126ε τωρα..και με την Vodafone πανε στα 100.80ε
Πιο κατω δεν παει ΟΤΙ και να δοκιμασα.
Εγω θα τα παρω τα συγκεκριμενα γιατι τα κοιταω μηνες τωρα και δεν εχουν παει ποτε τοσο χαμηλα ειδικα σε νουμερο που ψαχνω εγω..47!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, G@rg@oun είπε

Εμενα και απο το site και απο το app..αφαιρει εξτρα 20% πανω στην προσφορα της BF με τον κωδικο της vodafone.
στο μηνυμα που ηρθε λεει οτι δινει 35% σε φοιτητες μεσω αγορων απο το App..30% απο το site..και σε ολα οσα εχουν ηδη καποια εκπτωση..εφαρμοζεται ενα εξτρα 20%.
Οποτε αν παρεις BF προσφορα θα παιξει εξτρα -20% και οχι παραπανω.
Δηλαδη για να δειτε ενα παραδειγμα τα Ultraboost 21 που εχουν 180ε..τα δινει 126ε τωρα..και με την Vodafone πανε στα 100.80ε
Πιο κατω δεν παει ΟΤΙ και να δοκιμασα.
Εγω θα τα παρω τα συγκεκριμενα γιατι τα κοιταω μηνες τωρα και δεν εχουν παει ποτε τοσο χαμηλα ειδικα σε νουμερο που ψαχνω εγω..47!

101€....!!!!!!!!

Τότε τραγικά πιο χάλια η φετινή bf... 

 25€ ακριβότερη η συγκεκριμένη σειρά παπουτσιών από τις προηγούμενες χρονιές...

Ας τα κρατήσουν στις αποθήκες τους να τα βλέπουν... 

Μην τους τα στερείται.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, G@rg@oun είπε

Εμενα και απο το site και απο το app..αφαιρει εξτρα 20% πανω στην προσφορα της BF με τον κωδικο της vodafone.
στο μηνυμα που ηρθε λεει οτι δινει 35% σε φοιτητες μεσω αγορων απο το App..30% απο το site..και σε ολα οσα εχουν ηδη καποια εκπτωση..εφαρμοζεται ενα εξτρα 20%.
Οποτε αν παρεις BF προσφορα θα παιξει εξτρα -20% και οχι παραπανω.
Δηλαδη για να δειτε ενα παραδειγμα τα Ultraboost 21 που εχουν 180ε..τα δινει 126ε τωρα..και με την Vodafone πανε στα 100.80ε
Πιο κατω δεν παει ΟΤΙ και να δοκιμασα.
Εγω θα τα παρω τα συγκεκριμενα γιατι τα κοιταω μηνες τωρα και δεν εχουν παει ποτε τοσο χαμηλα ειδικα σε νουμερο που ψαχνω εγω..47!

Πήρες το φοιτητικό κουπόνι που δεν χρεώνεται. Αν πάρεις το κουπόνι από την κατηγορία "Shopping" που χρεώνεται 0,20€ τότε θα πάρεις 25%. θα σου έβγαιναν 94,5€

Επεξ/σία από ninos30
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreas1gr είπε

101€....!!!!!!!!

Τότε τραγικά πιο χάλια η φετινή bf... 

 25€ ακριβότερη η συγκεκριμένη σειρά παπουτσιών από τις προηγούμενες χρονιές...

Ας τα κρατήσουν στις αποθήκες τους να τα βλέπουν... 

Μην τους τα στερείται.... 

Εγω στα δικα μου νουμερα δεν τα εχω δει ποτε κατω απο 100ε ουτε τα φετινα ουτε τα περσινα.
Αν ειχε κανα νουμερο πιο κατω σε προσφορα δεν ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, G@rg@oun είπε

Εγω στα δικα μου νουμερα δεν τα εχω δει ποτε κατω απο 100ε ουτε τα φετινα ουτε τα περσινα.
Αν ειχε κανα νουμερο πιο κατω σε προσφορα δεν ξερω.

Ποτέ δεν είδα διαφορετική τιμή (ακριβότερη) σε μεγάλα νούμερα... 

Αλλά όλη η σειρά και σε όλα τα νούμερα είχε πάντα ίδια τιμή. 

 

Γενικά φέτος οι τιμές σε σχέση με προηγούμενες χρονιές είναι τραγικά αυξημένες 20-30%.

Συγκεκριμένα boost παπούτσι που πέρσι το αγόρασα 65€, τώρα το έχει στα 84€...

Boost παπούτσι της συζύγου που τον Σεπτέμβριο το αγοράσαμε στα 64€ τώρα 78.4€!!!!!!!!!!

Ας τα κρατήσουν στις αποθήκες τους... 

 

Ισως παίζει ρόλο η τραγική οικονομική κατάσταση της Adidas που ζήτησε έκτακτο δάνειο 3 δισεκατομμύρια ευρώ!!!!! 

https://www.google.com/amp/s/m.naftemporiki.gr/amp/story/1589906/germania-daneio-3-dis-euro-me-kratiki-egguisi-pros-tin-adidas

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...