Προς το περιεχόμενο

Adidas Black Friday Εκπτώσεις + 25% extra με Vodafone Thank You


zealavor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Kosvog20 είπε

Vodafone σύνδεση έχω όχι cu 

Εχει φίλος Vodafone σύνδεση αλλά για να του το κάνω πιο απλό και να μην ψάχνει, από που παίρνει κωδικό;

Μπορει να βγάλει και δεύτερο για αυτόν αν μετά χρειαστεί;

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από prefuse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εφυγε η μεγαλη κουβεντα με προσωπικες αποψεις αλλα κυριως χαρακτηρισμους. Ας τα αποφευγουμε αυτα.

Καλη συνεχεια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, prefuse είπε

Εχει φίλος Vodafone σύνδεση αλλά για να του το κάνω πιο απλό και να μην ψάχνει, από που παίρνει κωδικό;

Μπορει να βγάλει και δεύτερο για αυτόν αν μετά χρειαστεί;

Ευχαριστώ

Από την εφαρμογή τους (my Vodafone)  έχω την εντύπωση από παλιότερα ότι έχω πάρει και  δυο φορές κωδικό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τσατσοVODAFONE ας δώσει κάνα πακέτο νορμάλ που χρεώνει τα 3GB 10 ευρώ κι ας αφήσει τα έξτρα και τα thnak you.

Μια μέρα είναι η black friday και φτάσαμε να είναι black month. Με τον ιδιοκτήτη ενός καταστήματος ACS αυτό λέγαμε, πόση απάτη μπορεί να πέφτει δηλαδή και πόσο ραντισμένος μπορεί να είναι ο κόσμος που αγοράζει. Τελικά αυτά τα φωτάκια με τα σύμβολα % έχουν κάνει πολύ ζημιά στα μυαλά εκεί έξω, οι τιμές πριν την Black και λίγο μετά είναι καλύτερες.

outlet προσφορές, περιορισμένα κομμάτια, παλιά κομμάτια, ακριβές τιμές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωδικός  cu Vodafone φοιτητικό μια φορά βγαίνει χωρίς χρέωση και δεν θυμάμαι για πόσες μέρες ισχύει. Μου ακύρωσαν παπούτσια λόγω μη διαθεσιμότητας του νούμερου μου και όταν πήγα να τον χρησιμοποιήσω δεν ίσχυε. Επίσης δεν με άφηνε να πάρω άλλον κωδικό μέχρι να λήξει ο προηγούμενος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, gustom2008 είπε

Δεν εχω ψωνισει ποτε σε adidas.Τι νουμερο να φοραω?Δεν βγαζω ακρη στο μεγεθολογιο.Σε nike,puma φοραω 46.σε asics 46,5.Γνωριζει καποιος?Ευχαριστω!

Πάντα τα adidas μου είναι μικρότερο νούμερο από Nike. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, notist είπε

Κωδικός  cu Vodafone φοιτητικό μια φορά βγαίνει χωρίς χρέωση και δεν θυμάμαι για πόσες μέρες ισχύει. Μου ακύρωσαν παπούτσια λόγω μη διαθεσιμότητας του νούμερου μου και όταν πήγα να τον χρησιμοποιήσω δεν ίσχυε. Επίσης δεν με άφηνε να πάρω άλλον κωδικό μέχρι να λήξει ο προηγούμενος. 

Ο κωδικός είναι για 15 μέρες.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δοκιμαστε και τους κωδικους απο το picodi. την προηγουμενη φορα πριν κανενα μηνα δουλεψανε συνδυαστηκα με το 40% εκπτωση.

https://www.picodi.com/gr/adidas

για αποφυγή ταλαιπωρίας κλείνεις  ραντεβου την ωρα που θα πας μεσω του app και μπαινεις κατευθείαν.

λεει early access. μηπως θα βγάλουνε και αλλα την εβδομαδα του μπλακ?

Επεξ/σία από beez
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν μπορώ όλη την εβδομάδα 0ου έρχεται να πάω σε καταστήμα να δοκιμάσω.

Σε Nike είμαι 42,5

Σε adidas λέτε να πάω σε 42 ή 42 2/3?

Έχει κανένας εμπειρία αν είναι λίγο μικρότερα ή μεγαλύτερα τα νούμερα από Nike σε adidas?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, prefuse είπε

Δυστυχώς δεν μπορώ όλη την εβδομάδα 0ου έρχεται να πάω σε καταστήμα να δοκιμάσω.

Σε Nike είμαι 42,5

Σε adidas λέτε να πάω σε 42 ή 42 2/3?

Έχει κανένας εμπειρία αν είναι λίγο μικρότερα ή μεγαλύτερα τα νούμερα από Nike σε adidas?

Μέτρα την πατούσα σου φίλε μου και δες τι σου ταιριάζει.

Ανά μισό εκατοστό αλλάζουν τα νούμερα,ο πιο αξιόπιστος τρόπος είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, prefuse είπε

Επειδή δεν έχω Vodafone, μπορείς να βγάλεις όσους κωδικούς θέλεις ή μέχρι 1 ανά νούμερο κινητού;

Το Vodafone thank you δίνει 1 κωδικό ανά νούμερο ανά 15 μέρες.

20 ώρες πριν, prefuse είπε

Εχει φίλος Vodafone σύνδεση αλλά για να του το κάνω πιο απλό και να μην ψάχνει, από που παίρνει κωδικό;

Μπορει να βγάλει και δεύτερο για αυτόν αν μετά χρειαστεί;

Ευχαριστώ

 

17 ώρες πριν, notist είπε

Κωδικός  cu Vodafone φοιτητικό μια φορά βγαίνει χωρίς χρέωση και δεν θυμάμαι για πόσες μέρες ισχύει. Μου ακύρωσαν παπούτσια λόγω μη διαθεσιμότητας του νούμερου μου και όταν πήγα να τον χρησιμοποιήσω δεν ίσχυε. Επίσης δεν με άφηνε να πάρω άλλον κωδικό μέχρι να λήξει ο προηγούμενος. 

Υπάρχει χρέωση 20 λεπτά αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, elpenor είπε

Υπάρχει χρέωση 20 λεπτά αν δεν κάνω λάθος.

Είναι δωρεάν σε φοιτητές 

Επεξ/σία από andreas1gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...