Προς το περιεχόμενο

Adidas Black Friday Εκπτώσεις + 25% extra με Vodafone Thank You


zealavor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, VasilisApple είπε

Αυτό μου δείχνει, και μου το δειχνει  και σε μη εκτπωτικα προϊόντα. 

Τι κάνω λάθος?

Σβήσε τα προσωπικά σου στοιχεία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, BlueBlood7 είπε

Πέρισυ με ανάλογο κουπόνι πήρα ultra boost και ήταν πέτρα. Τρισάθλιο. Μαιμού 100%. 

Δηλαδή λες ότι η επίσημη Adidas σου πούλησε μαϊμού παπούτσι;;; 

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, BlueBlood7 είπε

Πέρισυ με ανάλογο κουπόνι πήρα ultra boost και ήταν πέτρα. Τρισάθλιο. Μαιμού 100%. 

Boost με Boost εχουν διαφορα στη σολα. Η Adidas βαφτιζει πολλα μοντελα ως "boost" αλλα δεν εχουν ολα την ιδια αισθηση. Υπαρχει μοντελο που εχει πιο πυκνη συνθεση στο boost και ειναι πιο σκληρο αλλα "σπαει" και καθεται πιο αργα, υπαρχει το κλασικο ultra boost το οποιο ειναι απιστευτο αλλα ισως κατσεις γρηγοροτερα.

Για εμενα λ.χ. εχει καλυτερη αισθηση το ultraboost 20 απο τα epic react 2 της Nike αλλά αυτό είναι προσωπική αίσθηση εχοντας φορεσει αρκετα και τα δυο παπουτσια με τα react 2 να τα κραταω μεχρι λιωσιμο σολας που ειχε χασει προσφυση αλλα ο αφρος στη σολα ειχε πατωσει ως αισθηση. Τα ultraboost σε αναλογο χρονικο διαστημα αντεχουν καλυτερα και προσφερουν καλυτερη ανεση και επιστροφη.

Ειναι καθαρα υποκειμενικο το θεμα της προσωπικης αισθησης ενος παπουτσιου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Sebu είπε

Boost με Boost εχουν διαφορα στη σολα. Η Adidas βαφτιζει πολλα μοντελα ως "boost" αλλα δεν εχουν ολα την ιδια αισθηση. Υπαρχει μοντελο που εχει πιο πυκνη συνθεση στο boost και ειναι πιο σκληρο αλλα "σπαει" και καθεται πιο αργα, υπαρχει το κλασικο ultra boost το οποιο ειναι απιστευτο αλλα ισως κατσεις γρηγοροτερα.

Για εμενα λ.χ. εχει καλυτερη αισθηση το ultraboost 20 απο τα epic react 2 της Nike αλλά αυτό είναι προσωπική αίσθηση εχοντας φορεσει αρκετα και τα δυο παπουτσια με τα react 2 να τα κραταω μεχρι λιωσιμο σολας που ειχε χασει προσφυση αλλα ο αφρος στη σολα ειχε πατωσει ως αισθηση. Τα ultraboost σε αναλογο χρονικο διαστημα αντεχουν καλυτερα και προσφερουν καλυτερη ανεση και επιστροφη.

Ειναι καθαρα υποκειμενικο το θεμα της προσωπικης αισθησης ενος παπουτσιου.

Να διορθώσω ότι ήταν πρόπερσι και ήταν το ultra boost 19. Κόστισε 90 ευρώ, δηλ. 90 ευρώ για πέταμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς στα παπούτσια, μόνο με την δοκιμή μπορούν να κριθούν.

Μπορεί στο δικό μου πόδι να έχει τέλεια εφαρμογή ένα παπούτσι και σε κάποιον άλλο να είναι στενό ή φαρδύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δουλεύει ο κωδικός της vodafone, όσες φορές και αν προσπάθησα, ακόμη και με προϊόντα χωρίς έκπτωση.

Λέει: "Επιλεγμένα προϊόντα εξαιρούνται από τις εκπτώσεις" και δεν τον δέχεται καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, BlueBlood7 είπε

Πέρισυ με ανάλογο κουπόνι πήρα ultra boost και ήταν πέτρα. Τρισάθλιο. Μαιμού 100%. 

ultraboost μονο 4 η 5 δοκιμασμενα απ ολους τους μπαρμαν ντιτζει σερβιτορους που φεύγουν σεζον. δεν υπάρχει το παπουτσι :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Cyberdemon87 είπε

Δεν δουλεύει ο κωδικός της vodafone, όσες φορές και αν προσπάθησα, ακόμη και με προϊόντα χωρίς έκπτωση.

Λέει: "Επιλεγμένα προϊόντα εξαιρούνται από τις εκπτώσεις" και δεν τον δέχεται καν.

Ναι αλλά σε πολλα παιδιά τους περνούσε ‘ τι έγινε τέλος πάντων ;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παθαμε και αυτο..ακυρωσε την πληρωμη η Ευρομπανκ και πηγα να κανω ξανα την ιστορια με αλλη καρτα και μου λεει τελος διαθεσιμοτητας.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!

Επισης να πω η εκπτωση δεν πιανει σε ολα τα παπουτσια το ιδιο. υπαρχουν και αυτα που λειε δεν οτι εξαιρουνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, G@rg@oun είπε

Το παθαμε και αυτο..ακυρωσε την πληρωμη η Ευρομπανκ και πηγα να κανω ξανα την ιστορια με αλλη καρτα και μου λεει τελος διαθεσιμοτητας.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!

Επισης να πω η εκπτωση δεν πιανει σε ολα τα παπουτσια το ιδιο. υπαρχουν και αυτα που λειε δεν οτι εξαιρουνται.

Εγώ πάντως αν και δοκιμασα πάνω από δεκα φορές με κωδικό cu δε κατάφερε καμία φορά να παίξει οπότε ζητησα από φίλο με φοιτητικό cu που έχει ειδική προσφορά να μου στείλει κωδικό και εκεί έπαιξε αμέσως το - 20%. Οπότε μήπως όσοι τα κατάφεραν είχαν φοιτητικό τελικά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...