Προς το περιεχόμενο

Adidas Black Friday Εκπτώσεις + 25% extra με Vodafone Thank You


zealavor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Stelaras1993 είπε

σήμερα πάντως αυτο το εχει 180 .  Μπορεις να μας πεις με ποιον τροπο τα εφτασες 94.50? εγω μεχρι  126 τα φτανω

Για Adidas θα κοιτάτε πρόσφορές μόνο μέσα από το APP. Εξάλλου στο συγκεκριμένο το γράφει κιόλας:

 
Αναφορά σε κείμενο

 

Black Friday
Αυτό το προϊόν περιλαμβάνεται στο Early Access στην Black Friday του adidas app. Κάνε τις αγορές σου στο app με έκπτωση έως 50%

 

 
Στο APP έχει "αρχική" 126€. Βάλε και μια έκπτωη 25% που μάλλον πέρασε από την VODA πήγε στα 94,5€
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Adidas όλα είναι λαχείο. Το τι ισχύει σήμερα δεν σημαίνει ότι θα ισχύει και αύριο. Το site τους είναι πολύ "περίεργο" και περνάνε διάφόρου είδους προσφορές στο ξεκάρφωτο ενώ δεν θα πρεπε. ΑΠΟ ΤΟ SITE έχουν περάσει προσφορές 30% σε εκπτωτικά που ξεκάθαρα έγραφαν στην σελίδα τους ότι ΔΕΝ ισχύει καμιά περαιτέρω έκπτωση. Έχω πάρει 2 φορές Ultraboost και 1 φορά 4D στα 70€ (και μάλιστα τα Alphaedge των 350€ αρχική) με αυτόν τον τρόπο. Και πλεον το γυρνάνε σχεδόν εξ ολοκλήρου στο APP

Την ημέρα που ποσταρίστικε η προσφορά τα BF προίόντα ήταν ορατά και από το Site (τώρα απλά έχουν την ένδειξη και όχι την έκπτωση). Οπότε μάλλον τότε πέρασε.

3 ώρες πριν, Stelaras1993 είπε

δεν περναει απο voda 

Φιλε μου κάτι δεν κάνεις καλά. Μόλις το δοκίμασα και περασε κανονικά η έκπτωση της Voda στο APP. Τελική 94.5€. Δυστυχώς δεν με αφήνει να βγάλω Screenshot το κινητό (ίσως γιατί φαίνονται όλα τα στοιχεία) και ούτε έχω δευτερο κινητό για να βγάλω την οθόνη (δουλεύω από το σπίτι μόνος).

Αν σε ενδιαφέρει το συγκεκριμένο παπούτσι ξαναδοκίμασέ το.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 25% Extra της Vodafone απ'ότι έχω καταλάβει δεν περνάει σε κάποιους κωδικούς. Σε αυτά που παράγγειλα εγώ πέρασε μια χαρά.

image.png.d87999780ec4c2c343bceea6572d1a38.png

Συνολικά πλήρωσα: 31,50€. Πριν πει κάποιος "Χειμώνιασε ρε παλαβεεέε, τι παράγγειλες?" η απάντηση είναι "Γυμναστηριακά ρουχαλάκια, να μην δείξουμε λίγο την κορμάρα πριν το πλάκωμα με τα μελομακάρονα, τους κουραμπίεδες και τα μπυρόνια που θα βγάλουν μια ωραία κοιλούμπα στρογγυλή προς τα εξώ? (τουλάχιστον θα γουστάρει η κοπέλα μου, να εχεί μαξιλαράκι μαλακό να ξαπλώνει το κεφαλάκι τις πάνω όχι όπως τώρα που ξαπλώνει σε μπετό και παραπονιέτε!!!).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/11/2021 στις 6:02 ΜΜ, XghosT7 είπε

Το 25% Extra της Vodafone απ'ότι έχω καταλάβει δεν περνάει σε κάποιους κωδικούς. Σε αυτά που παράγγειλα εγώ πέρασε μια χαρά.

image.png.d87999780ec4c2c343bceea6572d1a38.png

Συνολικά πλήρωσα: 31,50€. Πριν πει κάποιος "Χειμώνιασε ρε παλαβεεέε, τι παράγγειλες?" η απάντηση είναι "Γυμναστηριακά ρουχαλάκια, να μην δείξουμε λίγο την κορμάρα πριν το πλάκωμα με τα μελομακάρονα, τους κουραμπίεδες και τα μπυρόνια που θα βγάλουν μια ωραία κοιλούμπα στρογγυλή προς τα εξώ? (τουλάχιστον θα γουστάρει η κοπέλα μου, να εχεί μαξιλαράκι μαλακό να ξαπλώνει το κεφαλάκι τις πάνω όχι όπως τώρα που ξαπλώνει σε μπετό και παραπονιέτε!!!).

Εξαίρετη επιλογή το μεσαίο, ΓΚΆΜΗΣΕΤΑ RUN IT. :)

Καλοφόρετα!

Επεξ/σία από prefuse
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνωρίζετε αν γίνει αγορά μέσω του Adidas app κάνουν αλλαγές για χρώμα και να κρατηθεί η έκπτωση;

ή μήπως με την αλλαγή, είτε σε νούμερο, είτε σε χρώμα, χάνεται η έκπτωση;

Επεξ/σία από prefuse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Τίποτα άλλο θέλεις; 

Fyi στην Nike γίνεται.

Δεν είναι κάποιο κόλπο να ξεγελάσεις κάποιον, απλά για να μην αγοράζεις το ίδιο σε 2 χρώματα ή νούμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, prefuse είπε

Γνωρίζετε αν γίνει αγορά μέσω του Adidas app κάνουν αλλαγές για χρώμα και να κρατηθεί η έκπτωση;

ή μήπως με την αλλαγή, είτε σε νούμερο, είτε σε χρώμα, χάνεται η έκπτωση;

https://www.adidas.gr/help/returns-refunds/can-i-exchange-my-products

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
11 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Για να μην κανουν ολοι κλικ , ας βαζουμε το κειμενο:

 

Προϊόντα πουαγοράστηκαν από το ηλεκτρονικό κατάστημα της adidas

Προς το παρόν δεν είναι δυνατόν να αλλάξετε προϊόντα αγορασμένα από το ηλεκτρονικό κατάστημά μας. Αν επιθυμείτε διαφορετικό χρώμα ή μέγεθος, τότε το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι να επιστρέψετε το προϊόν/ντα σε εμάς, για να σας επιστρέψουμε τα χρήματά σας, και να υποβάλετε νέα παραγγελία. Ο χρόνος επιστροφής εξαρτάται από το πόσες ημέρες χρειάζονται για να φτάσει το προϊόν/ντα στην αποθήκη μας στη Γερμανία, συνήθως 9 με 11 ημέρες. Έπειτα θα ακολουθήσουμε τη διαδικασία επεξεργασίας επιστροφής μέσα στις επόμενες 24 - 48 ώρες και θα ξεκινήσουμε διαδικασία επιστροφής χρημάτων σύμφωνα με τον τρόπο πληρωμής τον οποίο έχετε επιλέξει.

Προϊόντα που αγοράστηκαν από ένα κατάστημα λιανικής της adidas

Δεχόμαστε επιστροφές και αλλαγές από το ίδιο κατάστημα. Επίσης, δεχόμαστε επιστροφές προϊόντων που έχουν αγοραστεί από οποιοδήποτε άλλο κατάστημα λιανικής πώλησης της adidas στην ίδια χώρα. Παρακαλούμε να έχετε μαζί σας την απόδειξη αγοράς και να φροντίσετε να επιστρέψετε το προϊόν μέσα σε διάστημα 60 ημερών.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα το ultraboost στα 94.50  . Πάντως στα 126 δεν υπαρχει καποια προσφορα καθως στο σκρουτζ τα βρισκεις τοσο και λιγοτερο και με αριθμους για να επιλέξεις.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Stelaras1993 είπε

Τσιμπησα το ultraboost στα 94.50  . Πάντως στα 126 δεν υπαρχει καποια προσφορα καθως στο σκρουτζ τα βρισκεις τοσο και λιγοτερο και με αριθμους για να επιλέξεις.  

Συμφωνώ... 

Εγώ θα περιμένω ακόμα 6-8 ημέρες... 

Πολύ φτωχές προσφορές... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...