Προς το περιεχόμενο

Vodafone CU απεριόριστα data και λεπτά ομιλίας για 5 μήνες [ΤΕΛΟΣ]


Decano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, dimis_pj είπε

έκανα την παραγγελία το πρωί του Σαββάτου και μόλις μου ήρθε μήνυμα "έχουμε λάβει επιτυχώς την παραγγελία σου. Λόγω μεγάλου όγκου παραγγελιών στις εταιρείες courier, η παράδοση θα ολοκληρωθεί το αργότερο μέχρι Δευτέρα 6/12. Ευχαριστούμε πολύ για την κατανόηση"

Τα ίδια και σε εμένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσοχή, στη σελίδα της προσφοράς
https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cyber-week-offer/#?panel=note-337

πλέον λέει
"Τα αποθέματα για δωρεάν ακουστικά τελείωσαν στις 29/11/2021."

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, MakisCE είπε

Προσοχή, στη σελίδα της προσφοράς
https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cyber-week-offer/#?panel=note-337

πλέον λέει
"Τα αποθέματα για δωρεάν ακουστικά τελείωσαν στις 29/11/2021."

Το έβαλα στο αρχικό post μη την πατήσει κανείς και περιμένει να πάρει ακουστικά ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έλαβα δύο μηνύματα. Το πρώτο ότι θα παραλάβω την σιμ αύριο το πρωί με svuum courier και το δεύτερο μέχρι 6/12 θα παραλάβω τα ακουστικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, sgatzo είπε

Εγώ έλαβα δύο μηνύματα. Το πρώτο ότι θα παραλάβω την σιμ αύριο το πρωί με svuum courier και το δεύτερο μέχρι 6/12 θα παραλάβω τα ακουστικά...

Ακριβώς το ίδιο παρέλαβα και εγώ, παραγγελία στις 29/11. Με Svuum είναι η SIM και τα ακουστικά ξεχωριστή αποστολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγο προσοχή στα "unlimited".

Υπάρχει επιβεβαίωση οτι είναι όντως απεριόριστα ή μήπως είναι 13,9GB όπως αναφαίρετε στο chat?

Aν τωρα που τελειωσαν τα ακουστικά αποφασίσουν να δώσουν κάτι άλλο, το σκέφτομαι κι εγω να παραγγείλω μια σιμ

vodafone cu.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, e-bros είπε

λίγο προσοχή στα "unlimited".

Υπάρχει επιβεβαίωση οτι είναι όντως απεριόριστα ή μήπως είναι 13,9GB όπως αναφαίρετε στο chat?

Aν τωρα που τελειωσαν τα ακουστικά αποφασίσουν να δώσουν κάτι άλλο, το σκέφτομαι κι εγω να παραγγείλω μια σιμ

vodafone cu.png

Αυτή είναι άλλη προσφορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, F117 είπε

Εγώ έβαλα το ήδη υπάρχον κινητό μου.....CU....και σαν μεταφορά και καλά και μου είπαν ότι θα έρθει ο κούριερ!

Χαχα

Λογικά κάπου θα σκαλώσει η διαδικασία
Αν περάσει ενημέρωσε μας :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έλαβα το μήνυμα για καθυστέρηση από πλευράς κούριερ λόγω φόρτου αλλά νομίζω ότι η καθυστέρηση οφείλεται κυρίως στη vodafone. Αν είναι νέο νούμερο προφανώς τα έχουν έτοιμα και το μόνο που πρέπει να κάνουν είναι να τα βάλουν σε ένα φάκελο και να τα στείλουν (λογικά γιαυτό φεύγουν σημερινές παραγγελίες). Αν όμως είναι φορητότητα τότε πρέπει να αντιστοιχίσουν την sim που στέλνουν με το μεταφερθέν νούμερο και  αυτό τους καθυστερεί (λογικά η διαδικασία φορητότητας θα γίνει μετά την παραλαβή). Αν πράγματι το πρόβλημα ήταν στις κούριερ θα στέλναν sms ότι η παραγγελία παραδόθηκε και τον αριθμό αποστολής με την επισήμανση ότι  ίσως αργήσει λόγω φόρτου στις κούριερ. Όχι ότι με ενοχλεί αλλά δεν είναι και σωστό να μετατοπίζονται ευθύνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και μενα το ιδιο .Και οταν ειχα παρει ετσι sim ειχαν κανει 1 βδομαδα να τη στειλουν και 1 να την ενεργοποιησουν . H 10 μερες + θυμαμαι οτι ειχα παρει 2 τηλεφωνα τους μλκες γιατι η sim ελεγε δε βρισκει δικτυο - απενεργοποιημενη.

Και ακουστικα μη περιμενετε να μας στειλουν αυτα ηταν ο κραχτης :devil:

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/11/2021 στις 12:30 ΠΜ, dimitris234 είπε

Εκανα κι εγω μια παραγγελια με ενεργοποιηση του πακετου γιατι δεν ηταν ξεκαθαρο αν μπορεις να το ενεργοποιησεις μετα.

Για τα bluetooth δεν υπηρχε καμια αναφορα στην επιβεβαιωση παραγγελιας.

Γνωρίζει κανείς σίγουρα αν δεν έχεις κάνει ενεργοποίηση του πακέτου μπορείς μετα να το ενεργοποίησεις ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/11/2021 στις 5:41 ΜΜ, ChrisN.S. είπε

Και χωρίς τα ακουστικά για εμένα η προσφορά είναι πολύ καλή . 

Υ.Γ δεν μπορούσα να βγάλω το quote message στο κινητό .

Επεξ/σία από YellowGr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, MakisCE είπε

Προσοχή, στη σελίδα της προσφοράς
https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cyber-week-offer/#?panel=note-337

πλέον λέει
"Τα αποθέματα για δωρεάν ακουστικά τελείωσαν στις 29/11/2021."

Εκανα παραγγελια στις 27 αλλα ελαβα μονο το ενα μυνημα για την παραδοση εως 6/12 και οχι για παραδοση ακουστικων, τωρα ποιος ξερει τι μπορει να σημαινει αυτο..

Αλλα σιγουρα και χωρις ακουστικα ειναι πολυ καλη προσφορα, απλα αυτο ειναι το κερασακι.

Επεξ/σία από Darky
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...