Προς το περιεχόμενο

Vodafone CU απεριόριστα data και λεπτά ομιλίας για 5 μήνες [ΤΕΛΟΣ]


Decano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκανα κι εγω μια παραγγελια με ενεργοποιηση του πακετου γιατι δεν ηταν ξεκαθαρο αν μπορεις να το ενεργοποιησεις μετα.

Για τα bluetooth δεν υπηρχε καμια αναφορα στην επιβεβαιωση παραγγελιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

12€ το μήνα απεριόριστα για 5 μήνες είναι καλή προσφορά (15 ευρώ από τον τρίτο μήνα και μετά). Καλό είναι να σημειωθεί στον τίτλο ότι αφορά νέο νουμερο / φορητότητα. 

5 λεπτά πριν, angelwithyou είπε

Ποια είναι τα ακουστικά που δίνει ?

Φαίνονται για τα mi true wireless basic 2 αξίας 14€.

Επεξ/σία από TheoAlex50
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμαι σε κοσμοτε κ την θελω σαν δευτερη σιμ , δεν καταλαβα η δεν το ξεκαθαριζει καλα κ δεν ειμαι πελατης για να ξερω , μπορει καποιος να βοηθησει ? 

12/μην παιρνεις unlim data k omilia ,  τα οποια 12 ευρο γινονται 24 (χωρις φορους ) για 3 μηνες ? δλδ πρεπει να κανεις ανανεωση οπως κ να εχει ? για 5 μηνες απο που θα ενεργοποιουμε το πακετο ? θα ειναι στην εφαρμογη ? η μολις βαλουμε καρτα θα μπαινει ? αχχχχχ γερασαμε γμτ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Giorgos20177 είπε

επειδη ειμαι σε κοσμοτε κ την θελω σαν δευτερη σιμ , δεν καταλαβα η δεν το ξεκαθαριζει καλα κ δεν ειμαι πελατης για να ξερω , μπορει καποιος να βοηθησει ? 

12/μην παιρνεις unlim data k omilia ,  τα οποια 12 ευρο γινονται 24 (χωρις φορους ) για 3 μηνες ? δλδ πρεπει να κανεις ανανεωση οπως κ να εχει ? για 5 μηνες απο που θα ενεργοποιουμε το πακετο ? θα ειναι στην εφαρμογη ? η μολις βαλουμε καρτα θα μπαινει ? αχχχχχ γερασαμε γμτ 

Λογικά όπως το καταλαβαίνω εγώ, για 5 μήνες θα πρέπει να βάζεις χρήματα κάθε μήνα.

Τους 3 πρώτους μήνες αρκούν από 12 ευρώ και για τους άλλους δυο από 15 ευρώ…

Τα υπόλοιπα κάθε μήνα θα μείνουν μέσα στην κάρτα για να τα καταναλώσεις πιο μετά…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Λογικά όπως το καταλαβαίνω εγώ, για 5 μήνες θα πρέπει να βάζεις χρήματα κάθε μήνα.

Τους 3 πρώτους μήνες αρκούν από 12 ευρώ και για τους άλλους δυο από 15 ευρώ…

Τα υπόλοιπα κάθε μήνα θα μείνουν μέσα στην κάρτα για να τα καταναλώσεις πιο μετά…

τα unlimited data ειναι και για σερφινγκ η μονο fb mesenger youtube k ta sxetika ?  πως εχω μπερδευτει ετσι . δεν το ξεκαθαριζουν τα ξεφτερια

12 λεπτά πριν, drdedus είπε

γραφοντας την λεξη android στο κουπονι κατι αλλαζει.

μας συμφερει?

7giga/μηνα μονο κ 5 εξτρα ευρο , ομιλια εχεις ετσι κ αλλιως απεριοριστα , κ αυτα για 3 μηνες ! μουφα μονο το ταλιρο θα μεινει χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Giorgos20177 είπε

τα unlimited data ειναι και για σερφινγκ η μονο fb mesenger youtube k ta sxetika ?  πως εχω μπερδευτει ετσι . δεν το ξεκαθαριζουν τα ξεφτερια

7giga/μηνα μονο κ 5 εξτρα ευρο , ομιλια εχεις ετσι κ αλλιως απεριοριστα , κ αυτα για 3 μηνες ! μουφα μονο το ταλιρο θα μεινει χαχα

Η προσφορά δίνει unlimited MBs και unlimited λεπτά προς όλους για 30 ημέρες και το πακέτο κοστίζει 12 ευρώ/μήνα. Μετά τον τρίτο μήνα, χρειάζεται να κάνεις 15 ανανέωση χρόνου ομιλίας για να ενεργοποιήσεις το πακέτο.

τους πρωτους 3 μηνες εχει και διπλασιασμο καρτας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Decano είπε

Η προσφορά δίνει unlimited MBs και unlimited λεπτά προς όλους για 30 ημέρες και το πακέτο κοστίζει 12 ευρώ/μήνα. Μετά τον τρίτο μήνα, χρειάζεται να κάνεις 15 ανανέωση χρόνου ομιλίας για να ενεργοποιήσεις το πακέτο.

τους πρωτους 3 μηνες εχει και διπλασιασμο καρτας!

μαλιστα αρα θα υπαρχει το πακετο για 5 μηνες , μετα κουκου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...