Προς το περιεχόμενο

Αξεσουάρ για τις κονσόλες. Μπαταρίες/κάρτες μνήμης/θήκες/καλώδια κλπ.


Mr_Terror

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση είμαι κάτοχος xbox series s και ψάχνω για ακουστικά και βλέπω οτι υπάρχουν της Microsoft 2 ίδια ακουστικά (τουλάχιστον εμένα έτσι μου φαίνονται) με την μόνη διαφορά οτι το ένα είναι ασύρματο και κοστίζει μεσω skroutz γύρω στα 130 και το άλλο είναι ενσύρματο και κοστίζει 55-60 ευρώ.

Η διαφορά τους είναι μόνο αυτή ή είναι και κάτι άλλο που δεν βλέπω?

Ευχαριστώ πολύ καλές γιορτές και καλή χρονιά σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα controller για series τι γίνεται? Είναι σε έλλειψη? Για PS5 βρίσκω, για Xbox μόνο με καπέλο, εκτός από τα μαύρα και τα άσπρα, πχ κάτι κόκκινα, μπλέ, πράσινα κτλ δεν βρίσκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
57 minutes ago, music_lover said:

Με τα controller για series τι γίνεται? Είναι σε έλλειψη? Για PS5 βρίσκω, για Xbox μόνο με καπέλο, εκτός από τα μαύρα και τα άσπρα, πχ κάτι κόκκινα, μπλέ, πράσινα κτλ δεν βρίσκω.

Plaisio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να παραγγείλω joystick cover για το switch από skull&co και δεν έχει Ελλάδα επιλογή  στις αποστολές . Που μπορώ να βρω μιας και τα δικά μου έχουν σκιστεί ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά. Παράγγειλα μια θήκη για το χειριστήριο του XBOX για να το παίρνω μαζί μου στο σακίδιο για περισσότερη ασφάλεια όταν κάνω remote play από το τάμπλετ ή το λαπτοπ. Κάνει και για χειριστήρια PS4/SWITCH/PC.

https://www.kooqie.com/p/orzly-thiki-metaforas-gamepad-ps4-ps5-xbox-ka-mavri

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, music_lover είπε

Με τα controller για series τι γίνεται? Είναι σε έλλειψη? Για PS5 βρίσκω, για Xbox μόνο με καπέλο, εκτός από τα μαύρα και τα άσπρα, πχ κάτι κόκκινα, μπλέ, πράσινα κτλ δεν βρίσκω.

Πρόσφατα δούλευε κανονικά από microsoft store Ιρλανδίας, δε νομίζω να άλλαξε κάτι

https://www.microsoft.com/en-ie/store/collections/xboxaccessories?icid=Cat-Xbox-QL3-Accessories

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thagkol είπε

Πρόσφατα δούλευε κανονικά από microsoft store Ιρλανδίας, δε νομίζω να άλλαξε κάτι

https://www.microsoft.com/en-ie/store/collections/xboxaccessories?icid=Cat-Xbox-QL3-Accessories

Έξοδα αποστολής?

13 ώρες πριν, Malthador είπε

Είναι διαθέσιμα μόνο σε καταστήματα, δεν τα στέλνουν στον χώρο σου και δεν μπορώ και δεν θέλω να πάω σε αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, music_lover είπε

Έξοδα αποστολής?

Εγώ πήρα το επετειακό controller από εκεί τέλη Νοέμβρη, έκανε λιγότερο από μία εβδομάδα να έρθει και δεν είχε έξοδα αποστολής.

Επεξ/σία από thagkol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thagkol είπε

Εγώ πήρα το επετειακό controller από εκεί τέλη Νοέμβρη, έκανε λιγότερο από μία εβδομάδα να έρθει και δεν είχε έξοδα αποστολής.

Άσε, άργησα να το παραγγείλω αυτό και το έχασα, μη ξύνεις πληγές 😆

Εφόσον δεν έχει έξοδα αποστολής, προχωράω, ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, music_lover είπε

Άσε, άργησα να το παραγγείλω αυτό και το έχασα, μη ξύνεις πληγές 😆

Εφόσον δεν έχει έξοδα αποστολής, προχωράω, ευχαριστώ!

Απλά στη χώρα αποστολής όταν έρθει η ώρα να δώσεις διεύθυνση βάλε "Ελλάδα". Από το ιρλανδικό Store σε άφηνε (στο γερμανικό πχ ήταν κολλημένη η Γερμανία και δεν άλλαζε χώρα), τώρα μου κολλάει και δε μπορώ να δοκιμάσω αλλά μάλλον φταίει το pc μου.

Επεξ/σία από thagkol
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το θέμα του thread είναι αξεσουάρ, έχει αγοράσει κανείς καλό, πιστοποιημένο ή μη αλλά δοκιμασμένο καλώδιο hdmi v2.1 για το series x του που να περνάει κανονικά και χωρίς προβλήματα 4k/120hz με hdr?

Έχω ένα της equip αλλά μου κάνει διάφορα, σβήνει και ανοίγει η οθόνη για ένα δευτερόλεπτο ανά διαστήματα, στο μενού όταν είμαι εμφανίζει κάτι σαν λευκό φως στο μισό μέρος της οθόνης και τέτοια χαζά και σκέφτομαι να το αλλάξω με κάτι καλό.

Τώρα έχω αυτό: https://www.skroutz.gr/s/22098162/Equip-HDMI-2-1-Braided-Cable-HDMI-male-HDMI-male-2m-Μαύρο-119381.html?from=catspan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα guys εχω ενα ζευγαρι ακουστικα sennheiser αξιας 180 ευρω για το ps5, πιστευετε αξιζει μια επενδυση για τα pulse της sony η δεν θα υπαρχει καποια αξιωσημειωτη διαφορα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα MS Stores που στέλνουν Ελλάδα, με δωρεάν μτφ, χωρίς τελωνείο κτλ. είναι σίγουρα τα Ιρλανδίας, Γερμανίας, Γαλλίας, Ιταλίας, Ισπανίας από τα οποία αγοράζω χρόνια. Προσοχή μόνο στο Check Out να διαλέγουμε την Ελλάδα ως χώρα χρέωσης για να αποδοθεί το σωστό ΦΠΑ βάση των νέων κανονισμών. Στέλνουν με UPS και ανάλογα το μέγεθος κάνει από 2 μέρες ως μια βδομάδα. Επαρχία τα φέρνει η Γενική...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τσίμπησα ένα 20th Anniversary Special Edition από το public! Όλως τυχαίως πέτυχα ένα κομμάτι στο eShop τους, ελπίζω όμως μην φάω άκυρο στην πορεία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/1/2022 στις 3:43 ΜΜ, Soler777 είπε

Καλησπερα guys εχω ενα ζευγαρι ακουστικα sennheiser αξιας 180 ευρω για το ps5, πιστευετε αξιζει μια επενδυση για τα pulse της sony η δεν θα υπαρχει καποια αξιωσημειωτη διαφορα; 

ποια Sennheiser εχεις συγκεκριμενα;

γενικα τα Pulse μην τα θεωρεις ως κατι φοβερο, ειναι ενα  οκ ασυρματο στην πολυ αρχη της κατηγοριας, υπαρχουν πολυ καλυτερα ακουστικα απο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...