Προς το περιεχόμενο

Αξεσουάρ για τις κονσόλες. Μπαταρίες/κάρτες μνήμης/θήκες/καλώδια κλπ.


Mr_Terror

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, ICE-T είπε

ναι το διάβασα, έχει λίγο χαμηλότερο τον μηχανισμό μάλλον και φαίνεται δεν κάνει άμεσα register μαζί με το Bluetooth φαίνεται περισσότερο άλλοι έχουν στο Y ,δεν χρησιμοποιώ ασύρματο ούτε Bluetooth εδώ και πολλά χρόνια γιατί αντιλαμβάνεσαι την καθυστέρηση ακόμη και στα ps controller γενικώς,το quality control στα χειριστήρια και στις 2 κονσόλες δεν ήταν το καλύτερο .

Ποιό ενσύρματο έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 232
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, DiAvOl είπε

Ποιό ενσύρματο έχεις;

2 έχω Razer wolverine και Razer wolverine ultimate εκτός εγγύησης και τα 2 και δουλεύουν χωρίς πρόβλημα 

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ICE-T είπε

2 έχω Razer wolverine και Razer wolverine ultimate εκτός εγγύησης και τα 2 και δουλεύουν χωρίς πρόβλημα 

Ποιό από τα δύο θα πρότεινες; έχουν μεγάλες διαφορές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DiAvOl είπε

Ποιό από τα δύο θα πρότεινες; έχουν μεγάλες διαφορές;

Το πρώτο θα πρότεινα γιατί είναι ποίο σκυλί , έχουν βγάλει καινούργιο version βέβαια για το πρώτο αλλά δεν βλέπω να κυκλοφορεί αυτό με τα back button Ελλάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.skroutz.gr/s/26220646/Razer-Wolverine-V2-Ενσύρματο-Gamepad-για-PC-Xbox-One-Xbox-Series-Μαύρο.html αυτό σκεφτόμουν να τσιμπήσω αν τελικά κρατήσω την κονσόλα, τα triggers πίσω και τα RGB Chroma κτλ. δεν με απασχολούν ιδιαίτερα.. ένα controller  να δουλέυει σωστά θέλω 🙂

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, DiAvOl είπε

https://www.skroutz.gr/s/26220646/Razer-Wolverine-V2-Ενσύρματο-Gamepad-για-PC-Xbox-One-Xbox-Series-Μαύρο.html αυτό σκεφτόμουν να τσιμπήσω αν τελικά κρατήσω την κονσόλα

αυτό λέω αλλά με τα 2 κουμπιά από κάτω δεν ξέρω αν αξίζει τόσα λεφτά χωρίς τα κουμπιά αλλά έχει mechanical button έτσι λένε και σίγουρα δεν έχει σχέση στο πάτημα των κουμπιών δίπλα στο απλό,εγώ θα έλεγα να κοίταζες στο απλό για κανένα μεταχειρισμένο αν στείλεις το καινούργιο για αντικατάσταση, τα χρησιμοποιώ για οδήγηση σε κανά παιχνίδι οπότε δεν έχω μεγάλη άποψη για τα κουμπιά γιατί σπάνια τα πατάω 😂η μόνο τα αποκατω σε κανά fps

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, thagkol είπε

100 ευρώ για ενσύρματο controller δεν είναι πολλά; Προσωπικά μου φαίνεται too much.

Σίγουρα, είναι πολλά λεφτα. Αξίζει μόνο αν είναι αξιόπιστα και κρατήσουν για αρκετά χρόνια.

Απ'οτι είδα όλα όσα έχουν καλές κριτικές έχουν από 90 ευρώ και πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, DiAvOl είπε

Σίγουρα, είναι πολλά λεφτα. Αξίζει μόνο αν είναι αξιόπιστα και κρατήσουν για αρκετά χρόνια.

Απ'οτι είδα όλα όσα έχουν καλές κριτικές έχουν από 90 ευρώ και πάνω

ναι δυστυχώς φιλαράκι και εγώ το δεύτερο για backup το είχα πάρει και ακόμα δεν το χρησιμοποιώ με 1 ώρα την ημέρα και αν τι να πάθει ποίο γρήγορα θα μου χαλάσει το mouse,στο ξαναλέω πάντως δώστε οι για αντικατάσταση και πάρε ένα μεταχειρισμένο δεν αξίζει να ξοδέψεις σε αυτή την φάση ειδικά αν δεν κάθεσαι ώρες στη  κονσόλα, επειδή κοιτάζεις και για ακουστικά για αυτό το λέω.

30 λεπτά πριν, thagkol είπε

100 ευρώ για ενσύρματο controller δεν είναι πολλά; Προσωπικά μου φαίνεται too much.

ανάλογα τι θέλει ο καθένας να παίζει μερικοί όπως και εγώ προτιμώ με το καλώδιο για να μην έχω delay όχι ότι με χαλάει φυσικά αν είναι και ασύρματο αλλά best overall και για τα 2 δεν υπάρχει

Επεξ/σία από ICE-T
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, DiAvOl είπε

Σίγουρα, είναι πολλά λεφτα. Αξίζει μόνο αν είναι αξιόπιστα και κρατήσουν για αρκετά χρόνια.

Απ'οτι είδα όλα όσα έχουν καλές κριτικές έχουν από 90 ευρώ και πάνω

Στην θεση σου θα επαιρνα παλι το ιδιο.Εχει και καλωδιο αν θες να παιζεις ενσυρματα.Οταν ερθει το επισκευασμενο απο την Microsoft,το πουλας αν δεν το θες και θα σου βγει πολυ μειωμενη η ζημια (της αγορας δευτερου χειριστηριου) συν του οτι δεν θα μεινεις χωρις χειριστηριο ουτε λεπτο.

https://www.skroutz.gr/s/26308999/Microsoft-Xbox-Series-Controller-with-USB-C-Ασύρματο-Μαύρο.html#description

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, LouCi4er είπε

Στην θεση σου θα επαιρνα παλι το ιδιο.Εχει και καλωδιο αν θες να παιζεις ενσυρματα.Οταν ερθει το επισκευασμενο απο την Microsoft,το πουλας αν δεν το θες και θα σου βγει πολυ μειωμενη η ζημια (της αγορας δευτερου χειριστηριου) συν του οτι δεν θα μεινεις χωρις χειριστηριο ουτε λεπτο.

https://www.skroutz.gr/s/26308999/Microsoft-Xbox-Series-Controller-with-USB-C-Ασύρματο-Μαύρο.html#description

 

Το πρόβλημά μου με αυτή την εκδοχή είναι ότι θα δώσω ολοκαίνουργιο controller για να πάρω ανακατασκευασμένο αν δεν μπορέσουν να το διορθώσουν, no bueno.

Επίσης μετά από αυτή την εμπειρία, δεν νομίζω να εμπιστευτώ πάλι της MS.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, DiAvOl είπε

Το πρόβλημά μου με αυτή την εκδοχή είναι ότι θα δώσω ολοκαίνουργιο controller για να πάρω ανακατασκευασμένο αν δεν μπορέσουν να το διορθώσουν, no bueno.

Επίσης μετά από αυτή την εμπειρία, δεν νομίζω να εμπιστευτώ πάλι της MS.

Δεν θα φαίνεται τίποτα τον μηχανισμό θα αλλάξουν φίλε μου,αν είχες πάρει PS5 και άκουγες το coil whine του ανεμιστήρα και άρχιζε να έχει drift το δεξίος μοχλός,το ίδιο θα έλεγες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, DiAvOl είπε

Το πρόβλημά μου με αυτή την εκδοχή είναι ότι θα δώσω ολοκαίνουργιο controller για να πάρω ανακατασκευασμένο αν δεν μπορέσουν να το διορθώσουν, no bueno.

Επίσης μετά από αυτή την εμπειρία, δεν νομίζω να εμπιστευτώ πάλι της MS.

Σε καταλαβαινω αλλα νομιζω οτι οι περισσοτεροι ετσι κανουν,δεν ειναι πολιτικη της Microsoft.Θα σου δωσουν χειριστηριο refurbrished που σημαινει αψογο εμφανισιακα και λειτουργικα,δεν θα σου δωσουν μεταχειρισμενο.Οπως εσυ με το δικο σου που δεν το δουλεψες ουτε μερα,αν το στειλεις πισω και το επισκευασουν και το δωσουν σε καποιον αλλο,δεν ειναι σχεδον καινουργιο?

Εγραψα τα παραπανω και πριν πατησω υποβολη εψαξα λιγο στο ιντερνετ διοτι με την Microsoft συγκεκριμενα δεν εχω εμπειρια με εγγυηση.Βρηκα καποια ποστ που λενε οτι τους γυρισαν πισω κοντρολερ μεσα στην σκονη και με σημαδια χρησης.Κατι τετοιο ειναι αδιανοητο αν συμβαινει.Στην θεση σου θα πηγαινα την κονσολα πισω στο καταστημα και θα απαιτουσα να μου δωσουν καινουργια σφραγισμενη.Δεν ξερω αν γινεται,ψαξτο λιγο.Παντως διαβασα οτι το ιδιο ακριβως κανει και η Sony οποτε.............

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, DiAvOl είπε

Το πρόβλημά μου με αυτή την εκδοχή είναι ότι θα δώσω ολοκαίνουργιο controller για να πάρω ανακατασκευασμένο αν δεν μπορέσουν να το διορθώσουν, no bueno.

Επίσης μετά από αυτή την εμπειρία, δεν νομίζω να εμπιστευτώ πάλι της MS.

Εγώ το 2007 αγόρασα PS3 fat και μετά την λήξη της εγγύησης έπαθε το γνωστό ylod. Το αντικατέστησα με PS3 slim, μετά πήγα σε PS4, PS4 Pro, PS5 και εσύ δεν μπορείς να εμπιστευτείς την MS για ένα ελαττωματικό χειριστήριο? Ας μην υπερβάλλουμε. Στείλε το με DOA και όλα καλά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας κάνει ότι νομίζει καλύτερο ο ίδιος, ίσως ο φίλος δεν ενθουσιάστηκε τόσο πολύ με την κονσόλα και το κλειστό οικοσύστημα της και το χειριστήριο είναι μια καλή λύση για άμεση επιστροφή doa ο ενθουσιασμός καμία φορά μας παροτρύνει σε αγορές που δεν τις χρειαζόμαστε,ας τα μετρήσει τα υπέρ και τα κατά με την ησυχία του δικια του απόφαση .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...