Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P @Public 207,37€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


apostolispk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

57 minutes ago, livaspy said:

Παιδιά η σκούπα δεν έχει την εγγυηση της επίσημης αντιπροσωπείας!!! 

Είναι από infoquest?

από public εχει κανονικά 2 χρόνια εγγύηση infoquest 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

49 λεπτά πριν, Emperor1313 είπε

Εγώ αυτή που παρέλαβα εχθές από Mediamarkt έχει κανονικά στο κουτί το αυτοκόλλητο που λέει διάθεση και υποστήριξη από Infoquest.

Λάθος μου, τώρα είδα το αυτοκόλλητο infoquest και τα Ελληνικά για τις Μπαταριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/1/2022 στις 9:07 ΜΜ, kktts1914 είπε

Παρέλαβα και εγώ σήμερα από media έχει καρτελα της infoquest στο κάτω μέρος του κουτιού...εντυπώσεις μόλις τη τεσταρω.

τοσες μερες ποσες φορες την εστειλες αθηνα-θεσσαλονικη;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω μια εξτρα κρατημενη στο Public Σταυρουπολης στην Θεσσαλονικη, για εναν φιλο που τελικα δεν θα την παρει. Αν ενδιαφερεται κανεις ας μου γραψει. Νομιζω μεχρι αυριο θα την εχουν εκει.

Εχει δωθει σε user εδω στο φορουμ.

Επεξ/σία από fou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα μια παραγγελία από 2/1 με παραλαβή σε κατάστημα (και πληρωμή στο κατάστημα) και είναι κολλημένη σε προς διεκπεραίωση και λέει σε διαδικασία συλλογής. Τι φάση; Αφού διαθέσιμο φαίνεται γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
42 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Εγώ έκανα μια παραγγελία από 2/1 με παραλαβή σε κατάστημα (και πληρωμή στο κατάστημα) και είναι κολλημένη σε προς διεκπεραίωση και λέει σε διαδικασία συλλογής. Τι φάση; Αφού διαθέσιμο φαίνεται γενικά.

 

Νομιζω οτι ειναι συνηθες. 4η εργασιμη ηταν σημερα. Οχι κατι ιδιαιτερο. Να περιμενεις ενα μηνα για "αμεσα διαθεσιμα" για αποστολη πχ; Εχω ακουσει διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/1/2022 στις 9:10 ΜΜ, MikeJ είπε

Εγώ έκανα μια παραγγελία από 2/1 με παραλαβή σε κατάστημα (και πληρωμή στο κατάστημα) και είναι κολλημένη σε προς διεκπεραίωση και λέει σε διαδικασία συλλογής. Τι φάση; Αφού διαθέσιμο φαίνεται γενικά.

Public? Και εμενα το ιδιο ειχε γινει και πηγα απο το καταστημα γιατι φαινοταν διαθεσιμη και μου την εδωσαν τελικα.

Μηπως εχει βαλει και καποιο αλλο προιον στο ιδιο καλαθι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, touristas1985 είπε

Public? Και εμενα το ιδιο ειχε γινει και πηγα απο το καταστημα γιατι φαινοταν διαθεσιμη και μου την εδωσαν τελικα.

Μηπως εχει βαλει και καποιο αλλο προιον στο ιδιο καλαθι?

Ναι έχω και κάτι αλλο

Για αυτό δεν επικοινωνώ μαζί τους..

 

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν ηταν διαθεσιμο στο καταστημα οταν εκανες την παραγγελια (ή τωρα), πηγαινε χωρις πολλα λογια να την παραλαβεις. Την τιμη την γραφει και η παραγγελια σου, ειναι καταχωρημενη, να εχεις τον αριθμο μαζι σου. Αν δεν ηταν διαθεσιμη στο καταστημα, δεν θα εχει φτασει ακομα, γι αυτο και δεν εχουν στειλει sms. Δεν χανεις κατι να περασεις να την ζητησεις. Εκτος αν δεν ειναι στον δρομο σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν είναι το τοπικό μου κατάστημα οπότε δε ψήνομαι να πάω μέχρι εκεί και να μου πουν "μα γιατί ήρθατε, αφού δε σας στείλαμε μνμ παραλαβής ακόμα".

Επίσης το ότι τα προϊόντα είναι διαθέσιμα αναφέρομαι στο σάιτ γενικά, δε ξέρω ειδικά στο συγκεκριμένο κατάστημα αν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...