Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2022 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οπ λες στο dark να μην φαινονται? Ενω πιο πριν φαινοντουσαν.

Σορρυ μαλλον ειναι το dark theme

sign.PNG

Επεξ/σία από ASFE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 886
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και εδω και λιγες μερες εχω σταματησει να δεχομαι email απο το insomnia σε email hotmail. κατι εκανε το insomnia ονοματα δεν λεμε οικογενειες δεν θιγουμε.

δεν φταιει κατι στις ρυθμισεις μου. εχω βαλει ειδοποιηση με email. Κατι βρωμαει και δεν ειναι τα ποδια μου.ας επιβεβαιωσει και αλλος οτι εχει το ιδιο θεμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλοι 2 εχουμε το ιδιο θεμα. δε μου σκαει ιμειλ με ειδοποιηση οτι εχω πμ σε αγγελια πχ. και εγω και ο αγοραστης, το ιδιο προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, burnin said:

αλλοι 2 εχουμε το ιδιο θεμα. δε μου σκαει ιμειλ με ειδοποιηση οτι εχω πμ σε αγγελια πχ. και εγω και ο αγοραστης, το ιδιο προβλημα

κατι εγινε με emails της hotmail μετα απο αλλαγες που εκαναν στο forum.οκ δεν ειμαι ο μονος 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, poulinos είπε

κατι εγινε με emails της hotmail μετα απο αλλαγες που εκαναν στο forum.οκ δεν ειμαι ο μονος 😛

επιβεβαιωνω πως εχω χοτμειλ και εγω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, burnin said:

επιβεβαιωνω πως εχω χοτμειλ και εγω

ΩΡΑΙΑ οποτε περιμενουμε να φτιαχτει.εγω προς ωρας εβαλα να ερχονται Notification μεσα στο Forum υποχρεωτικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνουμε error message από τη Microsoft στις αποστολές σε hotmail accounts. Φαίνεται ότι μας έχει μπλοκάρει μετά τις τελευταίες αλλαγές. Έχουμε συμπληρώσει τη φόρμα τους για σχετικά προβλήματα και περιμένουμε απάντηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει φάει κάποια φρίκη το search; Ή δεν βγάζει αποτέλεσμα ή βγάζει και όταν βγάζει, άλλες ημερομηνίες δείχνει, άλλα βγάζει, αλλού σε πάει. Το έχει δει άλλος αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ημερομηνιες το μονο παραξενο που ειδα ηταν να κανω quote ποστ που εγινε μια ωρα πριν και αντι να μου λεει μια ωρα πριν να μου λεει 12.αλλα μια φορα το ειδα.

2 hours ago, liakjim said:

Έχει φάει κάποια φρίκη το search; Ή δεν βγάζει αποτέλεσμα ή βγάζει και όταν βγάζει, άλλες ημερομηνίες δείχνει, άλλα βγάζει, αλλού σε πάει. Το έχει δει άλλος αυτό;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, poulinos είπε

Με ημερομηνιες το μονο παραξενο που ειδα ηταν να κανω quote ποστ που εγινε μια ωρα πριν και αντι να μου λεει μια ωρα πριν να μου λεει 12.αλλα μια φορα το ειδα.

 

Παράδειγμα που έκανα τώρα , λέξη mitsubishi, με συγγραφέα εμένα και ταξινόμηση κατά ημερομηνία:

image.png.20e299d98e1e7f450a562378fff081bd.png

Πατάω το πρώτο που λέει 24 Απριλίου και με πάει στις 25 Απριλίου (σε άλλη σελίδα):

image.png.1e1e57a465c624d84c6023c707310529.png

 

ενώ στην πραγματικότητα το Post είναι στην 748 σελίδα

image.png.9b896ef09caddfc22af26827d4f86ea5.png

@Hal9000, μπορείς να το επιβεβαιώσεις;

Επεξ/σία από liakjim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, liakjim είπε

Τι εννοείς καλέ;

Στο screenshot σου. Στο μειλ αναφέρομαι κυρίως, σε περίπτωση που είναι main. Αν όχι, αγνόησε το μήνυμα μου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Στο screenshot σου. Στο μειλ αναφέρομαι κυρίως, σε περίπτωση που είναι main. Αν όχι, αγνόησε το μήνυμα μου

Αν είσαι άμπαλος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, liakjim είπε

Παράδειγμα που έκανα τώρα , λέξη mitsubishi, με συγγραφέα εμένα και ταξινόμηση κατά ημερομηνία:

image.png.20e299d98e1e7f450a562378fff081bd.png

Πατάω το πρώτο που λέει 24 Απριλίου και με πάει στις 25 Απριλίου (σε άλλη σελίδα):

image.png.1e1e57a465c624d84c6023c707310529.png

 

ενώ στην πραγματικότητα το Post είναι στην 748 σελίδα

image.png.9b896ef09caddfc22af26827d4f86ea5.png

@Hal9000, μπορείς να το επιβεβαιώσεις;

πολλές φορές κολλά , πχ απο ειδοποίηση μου λέει για ένα ποστ το οποίο με πετά σε επόμενη σελίδα ενώ το ποστ είναι σε προηγούμενη

το κάνει εδώ και πολύ καιρό ,ειδικά σε μεγάλα νήματα . Δυστυχώς δεν είναι στάνταρ , κάποιες φορές ξεκολλά 

__________

Μου θύμισε αυτό το bug

πχ αυτή η σελίδα (ακριβώς τώρα που γράφω) είναι ίδια με την προηγούμενη , μετά απο κανα 2 ποστ θα στρώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...