Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2022 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 hours ago, giokol said:

Εχω 9 pages pinned posts στο Μπλα-Μπλα. Ειναι φυσιολογικό αυτο?
 

εφτιαξε, ευχαριστουμε.

οπως ανεφερε ο @Dimitris156 δεν μπορει να ξαναπας στην πρωτη σελιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 870
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετά απο αναζήτηση στις αγγελίες δεν είναι εφικτό με τα κουμπία να πας σε άλλη σελίδα ή στην επόμενη. Δοκιμασμένο σε Firefox και Chromium οπότε δεν νομίζω να είναι κάτι απο πλευράς μου. Καποιος event handler ισως;

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Thresh είπε

Fixed η αλλαγή σελίδων και το κείμενο των αγγελιών.

Στο μπλα μπλα δεν βλέπω το πλαίσιο που επέλεγες αν θα φαίνονται τα αθλητικά και το auto & moto υποθέματα. Μόνο σε εμένα συμβαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, liakjim said:

Στο μπλα μπλα δεν βλέπω το πλαίσιο που επέλεγες αν θα φαίνονται τα αθλητικά και το auto & moto υποθέματα. Μόνο σε εμένα συμβαίνει;

Λογικά καταργήθηκε, επέστρεψε o παλιός ορθόδοξος τρόπος χωρίς τα checkboxes, που βλέπουμε στο πάνω μέρος τις υποκατηγορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, liakjim είπε

Στο μπλα μπλα δεν βλέπω το πλαίσιο που επέλεγες αν θα φαίνονται τα αθλητικά και το auto & moto υποθέματα. Μόνο σε εμένα συμβαίνει;

όχι , ευτυχώς το επαναφέρανε όπως παλιά , με την κάθε υποκατηγορία σε ξεχωριστό πεδίο τέρμα ψηλά και το μπλα-μπλά να πιάνει όλη τη σελίδα και όχι μέρος της με το κενό δεξιά (ευχαριστούμε :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Thresh είπε

Λογικά καταργήθηκε, επέστρεψε o παλιός ορθόδοξος τρόπος χωρίς τα checkboxes, που βλέπουμε στο πάνω μέρος τις υποκατηγορίες.

Κρίμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με χαλάει η λίστα αγνόησε θα ήθελα να ξέρω ότι κάποιος με έχει μπλοκάρει η να ξέρει κάποιος ότι τον έχω μπλοκάρει.

Τώρα αν στείλω μήνυμα σε κάποιον που με έχει μπλοκάρει θα φύγει κανονικά το μήνυμα απλά δεν θα πάει ποτέ σε αυτόν και σε μένα θα δείχνει ότι δεν έχει μπει να το διαβάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην ενοτητα των αγγελιων οποτε παω στην επομενη σελιδα με αφηνει στο τελος της επομενης σελιδας και οχι στην αρχη της γιατι;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...