Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρισμένο αμάξι


APPLEGEEK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 hour ago, SeriesX said:

Περα απο τα προβληματα που μου εχει βγαλει το SLK, δεν θα βρεις αλλο αμαξι σαν αυτο. Κατι RX8 ειναι αστεια μπροστα του.

Νταξει, είπαμε να πούμε καμιά βλακεία να περάσει η ώρα αλλά το παρακαναμε! :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, APPLEGEEK είπε

Παραπάνω από 2κ...

 

Δεν έχω περιουσία φίλε ...τα 2κ+++ τώρα τα πήρα ένα μηνα στην νέα θέση.. πριν ήμουν στο 1.5 μόνο με ενοίκιο, crypto etc χασουρα

Γονείς φτωχοί. Δεν έχουμε σπίτι. Μισθός από μικρός ήταν πάντα σχετικά χαμηλός. Ξεκίνησα με 170.000 δραχμές το 96. Μετά 900 ευρώ , 1000 ευρώ , το 2007 γύρισα Ελλάδα έπεσα στα 1200 μικτά. Μετά πάνω κάτω 1200-1500 έπαιζα. Μετά ανέβηκα στα 1560 -1600, εξωτερικό 3200. Και τώρα Ελλάδα 2500. 

Δεν έχω περιουσία φίλε έχω δουλέψει μόνος σκληρά. Πολλλα λάθη κάνω διότι είμαι και τζογαδόρος.

Διάβασα όλα τα μηνύματα και ακόμα προσπαθώ να καταλάβω. Είσαι φτωχός αλλά ταυτόχρονα έχεις και καλό μισθό. Έχεις 3000 μετρητά για να δώσεις προκαταβολή αλλά χρωστάς και σε πιστωτική κάρτα. Έχεις 8000 αέρα για να δώσεις σε δόσεις αλλά δεν μπορείς γιατί τα έχεις σε κρυπτονομίσματα. Και έχεις και πάθος με το τζόγο. Τι ισχύει τελικά απο όλα αυτά, γιατί ο κόσμος προσπαθεί να απαντήσει το ερώτημα σου αλλά συνέχεια αλλάζεις τις παραμέτρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Διάβασα όλα τα μηνύματα και ακόμα προσπαθώ να καταλάβω. Είσαι φτωχός αλλά ταυτόχρονα έχεις και καλό μισθό. Έχεις 3000 μετρητά για να δώσεις προκαταβολή αλλά χρωστάς και σε πιστωτική κάρτα. Έχεις 8000 αέρα για να δώσεις σε δόσεις αλλά δεν μπορείς γιατί τα έχεις σε κρυπτονομίσματα. Και έχεις και πάθος με το τζόγο. Τι ισχύει τελικά απο όλα αυτά, γιατί ο κόσμος προσπαθεί να απαντήσει το ερώτημα σου αλλά συνέχεια αλλάζεις τις παραμέτρους.

Είναι απλό, δεν έχω περιουσία. Έναν καλό μισθό έχω για Ελλάδα. Έχω πάθος με γυναίκες και ωραία αμάξια.

 

Είμαι τζογαδόρος, χρωστάω κάρτα.

 

Που το Παράξενο; Δικιά μου δουλειά το κάνω με τα χρήματα .

 

Εγώ αμαξι ψανχω όχι λογιστές ούτε δικηγόρους. Μια φορά ζούμε σε την απολαύσουμε.

 

Τα κρυπτό θα τα βγάλω εάν πάθω κάτι σοβαρό ατύχημα κτλ 

Επεξ/σία από APPLEGEEK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

Ευχαριστώ,έχω έναν καλό μάστορα

Πάει ψηλά για 1.4 αλλά γλυτώνεις πολλά διότι είναι και μουρατο αλλά όχι για πιτσιρίκια. Οπότε είναι για 40+ και όχι τόσο για σκισιμο. Έχει το γκαζακι του αλλά όχι κάτι wow φαντάζομαι. Το να το κάνεις καγκουρό αμάξι δεν έχει νόημα γιατί θα χάσεις μετά στη μεταπώληση. Οπότε με συμφερει να το πάρω να σκάσω μύτη στο γκαράζ της δουλειάς με τα κοπελιά χαχα πλάκα κάνω covid έχουμε 

Αν εννοεις οτι παει ψηλα απο θεμα χρηματων, ειναι λογικο γιατι ειναι πολυ καλο αυτοκινητο. Το δικο μου το πηρα 11Κ πριν 3 χρονια με 65.000χλμ, εχω τωρα 90 και απο οτι βλεπω η τιμη του εχει πεσει ελαχιστα. Σιγουρα δεν θελεις την 1.4 εκδοση με τα 120 αλογα, τα θεωρω λιγα για αυτο το αυτοκινητο, ειναι και βαρυ καθοτι Ηardtop. Η 1.4 τουρμπατη με τα 160 ειναι πολυ οκ απο γκαζι, οπως το ειπες, δεν ειναι wow, αλλα ειναι γρηγορο. Οταν εψαχνα cabrio, ηθελα και 4θεσιο, ετσι ωστε να μπορω να βαλω καναν ανθρωπο μεσα για βολτα. Οι χώροι του πορτπαγκαζ ειναι πολυ μεγαλοι για cabrio, ακομα και με την οροφη ανοιχτη. Οπως φυσικα και οι χωροι στο εσωτερικο. 4 ανθρωποι ειναι πολυ ανετοι και καθονται χωρις συμβιβασμους. Ο 5ος μπορεις να ειναι λιγο στριμωχτα, αλλα αυτο ισχυει σε ολα τα αυτοκινητα μεγεθους μικροτερου απο Sedan. Ταξιδι απιστευτα ανετο ακομα και με την οροφη ανοιχτη. Καταναλωση αναλογα και το ποδι σου 10-12lt/100 και απο ζημιες μια αντλια νερου στα τοσα χρονια που το εχω. Επισης η ηλιοροφη για μενα ειναι μεγαλο bonus. Ειναι και απο τζαμι, οποτε και κλειστο να ειναι, βλεπεις ουρανο απο την οροφη. Τα υπολοιπα ειναι καθαρα θεμα γουστου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, N3M3SiS είπε

Αν εννοεις οτι παει ψηλα απο θεμα χρηματων, ειναι λογικο γιατι ειναι πολυ καλο αυτοκινητο. Το δικο μου το πηρα 11Κ πριν 3 χρονια με 65.000χλμ, εχω τωρα 90 και απο οτι βλεπω η τιμη του εχει πεσει ελαχιστα. Σιγουρα δεν θελεις την 1.4 εκδοση με τα 120 αλογα, τα θεωρω λιγα για αυτο το αυτοκινητο, ειναι και βαρυ καθοτι Ηardtop. Η 1.4 τουρμπατη με τα 160 ειναι πολυ οκ απο γκαζι, οπως το ειπες, δεν ειναι wow, αλλα ειναι γρηγορο. Οταν εψαχνα cabrio, ηθελα και 4θεσιο, ετσι ωστε να μπορω να βαλω καναν ανθρωπο μεσα για βολτα. Οι χώροι του πορτπαγκαζ ειναι πολυ μεγαλοι για cabrio, ακομα και με την οροφη ανοιχτη. Οπως φυσικα και οι χωροι στο εσωτερικο. 4 ανθρωποι ειναι πολυ ανετοι και καθονται χωρις συμβιβασμους. Ο 5ος μπορεις να ειναι λιγο στριμωχτα, αλλα αυτο ισχυει σε ολα τα αυτοκινητα μεγεθους μικροτερου απο Sedan. Ταξιδι απιστευτα ανετο ακομα και με την οροφη ανοιχτη. Καταναλωση αναλογα και το ποδι σου 10-12lt/100 και απο ζημιες μια αντλια νερου στα τοσα χρονια που το εχω. Επισης η ηλιοροφη για μενα ειναι μεγαλο bonus. Ειναι και απο τζαμι, οποτε και κλειστο να ειναι, βλεπεις ουρανο απο την οροφη. Τα υπολοιπα ειναι καθαρα θεμα γουστου. 

Ψάχνω άμεσα... ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

Είναι απλό, δεν έχω περιουσία. Έναν καλό μισθό έχω για Ελλάδα. Έχω πάθος με γυναίκες και ωραία αμάξια.

 

Είμαι τζογαδόρος, χρωστάω κάρτα.

 

Που το Παράξενο; Δικιά μου δουλειά το κάνω με τα χρήματα .

 

Εγώ αμαξι ψανχω όχι λογιστές ούτε δικηγόρους. Μια φορά ζούμε σε την απολαύσουμε.

 

Τα κρυπτό θα τα βγάλω εάν πάθω κάτι σοβαρό ατύχημα κτλ 

Γυναίκες-ωραία αμάξια-τζόγος και χρέη δεν πάνε μαζί. Για δόσεις σε μάντρα, θα σου ζητήσουν κάποια πράγματα και έναν εγγυητή τουλάχιστον. 

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/36943569-audi-rs6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Γυναίκες-ωραία αμάξια-τζόγος και χρέη δεν πάνε μαζί. Για δόσεις σε μάντρα, θα σου ζητήσουν κάποια πράγματα και έναν εγγυητή τουλάχιστον. 

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/36943569-audi-rs6

Αφού βγάζω 52 το έτος δεν νομίζω 

6 λεπτά πριν, N3M3SiS είπε

Αν δεν πανε αυτα μαζι, τοτε τι παει; 

Madclip

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

Αφού βγάζω 52 το έτος δεν νομίζω 

8 λεπτά πριν, N3M3SiS είπε

Εντάξει μας δουλεύεις. Αποσύρομαι. Ας βοηθήσουν οι υπόλοιποι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, zx1234r είπε

Εντάξει μας δουλεύεις. Αποσύρομαι. Ας βοηθήσουν οι υπόλοιποι.

Δεν κατάλαβα. Θες να δεις το linkedin μου ? 

52 μικτά πάντα έτσι , στα 33 ήμουν 3 χρόνια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρίξε ένα βλέφαρο και σε 308cc αν θέλεις κάτι καλοκαιρινό, πολύ κουκλί αμάξι και δεν θα είσαι κάθε 2 εβδομάδες σε μηχανικό όπως τα γερμανικά.

Επεξ/σία από Cell_7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν χρωστάς, που είπες πως χρωστάς, καμία τράπεζα δεν θα σου δώσει δάνειο, όσα και να βγάζεις. Γιατί; Είναι πολύ απλό: Αν βγάζεις 2500 τον μήνα και χρωστάς, σημαίνει πως τα ξοδεύεις αλόγιστα. Και αν έριξες κανόνι στην κάρτα, θα ρίξεις και στο δάνειο. Και δεν έχεις και ακίνητο να σου πάρουν. Και να στο πάρουν, δεν τους συμφέρει. 
Αυτοκίνητο όπως το θέλεις με τόσα λεφτά από μάντρα, δεν βρίσκεις. 
Αφού χρωστάς, πάει να πει πως τα βγάζεις τσίμα τσίμα. Και θέλεις να βάλεις και άλλα στο κεφάλι σου, αγοράζοντας αυτοκίνητο παλιό, με ακριβή συντήρηση.
Καλές οι γυναίκες και ο τζόγος και τα κρύπτο και τα μουράτα αμάξια. Αλλά με τόσα που βγάζεις, πρέπει να βάλεις και τα μεγάλα προβλήματα με τα χρέη μέσα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

Δεν κατάλαβα. Θες να δεις το linkedin μου ? 

52 μικτά πάντα έτσι , στα 33 ήμουν 3 χρόνια 

Είναι ευρέος γνωστό ότι η εφορία τα δεδομένα τα παίρνει από το linkedin.

Επειδή εδώ και χρόνια καυχιέσαι για τα χρήματα σου, εγώ 'εχω απορία πραγματικά τι δουλειά κάνεις.

Επεξ/σία από armagedwnn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, armagedwnn είπε

Είναι ευρέος γνωστό ότι η εφορία τα δεδομένα τα παίρνει από το linkedin.

Επειδή εδώ και χρόνια καυχιέσαι για τα χρήματα σου, εγώ 'εχω απορία πραγματικά τι δουλειά κάνεις.

Δεν καυχιέται κάνεις . Ίσα ίσα .απλά ρωτάνε εδώ και απαντάω .

Πολύ εθνική πολύ μεγάλη στο delivery IT :)

 

54 λεπτά πριν, Cell_7 είπε

Ρίξε ένα βλέφαρο και σε 308cc αν θέλεις κάτι καλοκαιρινό, πολύ κουκλί αμάξι και δεν θα είσαι κάθε 2 εβδομάδες σε μηχανικό όπως τα γερμανικά.

Ωραίος φίλε 

2 ώρες πριν, Jos3ph είπε

Αυτά δεν είναι ακριβά ; Renault ψήνομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...