Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, unicore30 είπε

καλημέρα σας, 

τηλεφωνική επικοινωνία με cosmote, σε ερωτηση μου για φορητοτητα στο προγραμμα με τα 37€, μου είπαν οτι θα πρεπει να με καλέσουν απο το site που εβαλα το κινητο μου.

Σε πιεση μου να δουν την καρτελα μου  με τα σταθερα, τα άλλα κινητα και τις 2 cosmote tv και αναφέροντας οτι θα προχωρήσω σε ακυρωση ΟΛΩΝ, έκαναν κανονικά την φορητοτητα απο το τηλεφωνο ..... 

Το ότι δεν στο έκαναν, Είναι ότι δεν ανακατεύεται το ένα σημείο πώλησης με το άλλο. Δλδ η απειλή που έκανες για διακοπή είναι ανούσια στο λέω σίγουρα.

Τώρα αν ρωτάς γτ στο έκαναν είναι για να μη τους πρήξεις άλλο ,😋

4 λεπτά πριν, stylish είπε

Καλημέρα. Μπορεί να με ενημερώσει καποιος περί τίνος πρόκειται; 

Βάζεις μια νεα sim με απεριοριστα data και λεπτά προς ολους; Το κόστος ειναι 37€ για ενα έτος;

Κρίνεται απαραίτητο να βάζουμε κάρτα καθε τόσο;

Ευχαριστώ

Είναι σύνδεση με 37/μήνα και είναι για 18 ή 24 μήνες συμβόλαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 λεπτά πριν, stylish είπε

Καλημέρα. Μπορεί να με ενημερώσει καποιος περί τίνος πρόκειται; 

Βάζεις μια νεα sim με απεριοριστα data και λεπτά προς ολους; Το κόστος ειναι 37€ για ενα έτος;

Κρίνεται απαραίτητο να βάζουμε κάρτα καθε τόσο;

Ευχαριστώ

Διάβασε εδώ είναι και σε περιμένει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, DiamadisT είπε

Υπάρχει modem με ethernet για να το βάλουμε στο τοπικό μας δίκτυο;

4g:

https://www.skroutz.gr/s/25043802/TP-LINK-TL-MR6400-v5-Ασύρματο-4G-Mobile-Router-Wi-Fi-4-με-3-Θύρες-Ethernet.html

5g:

https://www.skroutz.gr/c/775/adsl-modem/f/1237056/5G.html?from=catspan&o=5g+modem

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με εξυπηρετησε απευθειας μια υπαλληλος.

Αλλαγη καρτοκινητου cosmote σε συμβολαιο χωρις πολλα μπλα μπλα.

Μου ανεφερε ρητα οτι μπορουν τα data να χρησιμοποιηθουν και στο εξωτερικο στην Ε.Ε. καθως και η ομιλια.

Επιπλεον data sim με χρεωση 3.02 εως 4 καρτες.

Το μονο παραπονο ειναι οτι δεν μεταφερεται το υπολοιπο του καρτοκινητου οποτε πρεπει να κανω μεταφορα σε καποιο φιλο η συγγενικο προσωπο!

Απ οτι φαινεται γενικα ειναι μαλλον θεμα τυχης το αμα θελει να σε βολεψει ο υπαλληλος. Οι αστερισκοι γραφονται για το τυπικο της ιστοριας.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stalker96 είπε

Εμενα με εξυπηρετησε απευθειας μια υπαλληλος.

Αλλαγη καρτοκινητου cosmote σε συμβολαιο χωρις πολλα μπλα μπλα.

Μου ανεφερε ρητα οτι μπορουν τα data να χρησιμοποιηθουν και στο εξωτερικο στην Ε.Ε. καθως και η ομιλια.

Επιπλεον data sim με χρεωση 3.02 εως 4 καρτες.

Το μονο παραπονο ειναι οτι δεν μεταφερεται το υπολοιπο του καρτοκινητου οποτε πρεπει να κανω μεταφορα σε καποιο φιλο η συγγενικο προσωπο!

Απ οτι φαινεται γενικα ειναι μαλλον θεμα τυχης το αμα θελει να σε βολεψει ο υπαλληλος. Οι αστερισκοι γραφονται για το τυπικο της ιστοριας.

Τι διαρκεια συμβολαιου γραφει η συμβαση σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, mikesss είπε

Τι διαρκεια συμβολαιου γραφει η συμβαση σου?

Στην αρχη μου ανεφερε 24μηνο και συμφωνησα αλλα μετα το εκανε 18μηνο απο μονη της.

Καλυτερα 18μηνο!

Επεξ/σία από stalker96
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stalker96 είπε

Στην αρχη μου ανεφερε 24μηνο και συμφωνησα αλλα μετα το εκανε 18μηνο απο μονη της.

Το ιδιο και σε μενα. 

Υπαρχει καποιος λογος που δεν το κανουν 24μηνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mikesss είπε

Το ιδιο και σε μενα. 

Υπαρχει καποιος λογος που δεν το κανουν 24μηνο?

Δεν γνωριζω αν υπαρχει συγκεκριμενος λογος παντως ειναι κερδος για μενα η μικροτερη δεσμευση.

Την ρωτησα για ανανεωση και μου ειπε οτι μπορω να ζητησω 9 μηνες πριν την ληξη κανονικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stalker96 είπε

Δεν γνωριζω αν υπαρχει συγκεκριμενος λογος παντως ειναι κερδος για μενα η μικροτερη δεσμευση.

Την ρωτησα για ανανεωση και μου ειπε οτι μπορω να ζητησω 9 μηνες πριν την ληξη κανονικα!

Απλα το λεω γιατι ειναι μια πολυ καλη τιμη για unlimited, και θα ηταν κριμα πανω στη ληξη του 18μηνου να μην υπαρχει τιποτα αντιστοιχο, ενω θα μπορουσαμε να κλειδωσουμε την τιμη για ακομα 6 μηνες.

Η ανανεωση φανταζομαι θα μπορει να γινει αλλα δεν ξερουμε αν θα ειναι με την ιδια τιμη.

Γιατι συνηθως αν εισαι ηδη σε συμβολαιο, δεν ισχυει καμμια καλη προσφορα. Οπως συμβαινει και με τη συγκεκριμενη περιπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, stalker96 είπε

Δεν γνωριζω αν υπαρχει συγκεκριμενος λογος παντως ειναι κερδος για μενα η μικροτερη δεσμευση.

Την ρωτησα για ανανεωση και μου ειπε οτι μπορω να ζητησω 9 μηνες πριν την ληξη κανονικα!

Όταν από καρτοκινητό το κάνεις σύνδεση είναι 18μηνο…..

Εάν μπείτε μέσα στο site της Cosmote και δείτε τα unlimited πακέτα της γράφει μέσα ότι αν είναι καρτοκινητό είναι 18μηνο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Όταν από καρτοκινητό το κάνεις σύνδεση είναι 18μηνο…..

Εάν μπείτε μέσα στο site της Cosmote και δείτε τα unlimited πακέτα της γράφει μέσα ότι αν είναι καρτοκινητό είναι 18μηνο

Ευχαριστω που το ξεκαθαρισες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Όταν από καρτοκινητό το κάνεις σύνδεση είναι 18μηνο…..

Εάν μπείτε μέσα στο site της Cosmote και δείτε τα unlimited πακέτα της γράφει μέσα ότι αν είναι καρτοκινητό είναι 18μηνο

Χιλια συγγνωμη αλλα το ψαχνω και δεν το βρηκα καπου. Μηπως εχεις λινκ; Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...