Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, EvilEyes είπε

Οι extra sim είναι μόνο για data αν κατάλαβα καλά.

Μπορούν να δέχονται κλήσεις και μυνηματα από viber ή messenger ή οποιοδήποτε άλλο social πρόγραμμα

Επεξ/σία από kostasfalcon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, dimitrisg55 είπε

Στη 5η κλήση μετά απο πρήξιμο και πολλές αλλαγές εκπροσώπων τελικά το κατάφερα

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει τελικά.... γιατί άλλοι το δέχονται άλλοι δεν το δέχονται.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλεσα στο 13888 και για το νούμερο μου επειδή έχει λήξει το συμβόλαιο μου έδωσε τιμή για το unlimited πρόγραμμα 90 ευρώ. Επίσης μου είπαν ότι η συγκεκριμένη προσφορά με τα 37 είναι online και να περιμένω να με καλέσουν μέσω του λινκ. Μπαρουφες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, ordion3 είπε

Κάλεσα στο 13888 και για το νούμερο μου επειδή έχει λήξει το συμβόλαιο μου έδωσε τιμή για το unlimited πρόγραμμα 90 ευρώ. Επίσης μου είπαν ότι η συγκεκριμένη προσφορά με τα 37 είναι online και να περιμένω να με καλέσουν μέσω του λινκ. Μπαρουφες

Μόλις τώρα με κάλεσαν από την Cosmote, και αφού είχα αφήσει το νούμερο μου 15 φορές στη φόρμα, και τους είπα ότι κάλεσα εγώ ο ίδιος και πήρα την προσφορά. Επίσης τους είπα ότι δεν ξέρω για ποιο λόγο κάποιους τους δέχονται και κάποιους όχι δεν ήξερε τι να μου απαντήσει τα έχασε. 

Μετά με ρωτούσε με λίγο περίεργο ύφος εάν ζήτησα την προσφορά με το ήδη υπάρχων νούμερο μου (what's up) 

Δεν ξέρω αλλά με έβαλε σε σκέψεις... 

Επεξ/σία από kostasfalcon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, dimitrisg55 είπε

Στη 5η κλήση μετά απο πρήξιμο και πολλές αλλαγές εκπροσώπων τελικά το κατάφερα

 

Γιατί δεν πάτε σε κατάστημα;

3 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Μόλις τώρα με κάλεσαν από την Cosmote, και αφού είχα αφήσει το νούμερο μου 15 φορές στη φόρμα, και τους είπα ότι κάλεσα εγώ ο ίδιος και πήρα την προσφορά. Επίσης τους είπα ότι δεν ξέρω για ποιο λόγο κάποιους τους δέχονται και κάποιους όχι δεν ήξερε τι να μου απαντήσει τα έχασε. 

Μετά με ρωτούσε με λίγο περίεργο ύφος εάν ζήτησα την προσφορά με το ήδη υπάρχων νούμερο μου (what's up) 

Δεν ξέρω αλλά με έβαλε σε σκέψεις... 

Δε χρειάζεται καμία σκέψη. Η προσφορά ισχύει οπότε προχωράς κανονικά. Αν δεν το δέχεται πήγαινε σε κατάστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Armoral είπε

Γιατί δεν πάτε σε κατάστημα;

Δεν νομίζω ότι το κατάστημα μπορεί να προχωρήσει αυτή την αίτηση το πιο πιθανό είναι να μην έχουν καν ιδέα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα την αίτηση. 
πηρα τηλέφωνο το 13888, μου άλλαξαν 2-3 υπαλλήλους και μια κοπέλα πολύ εξυπηρετική με βοήθησε. 
Έχω φοιτητικό wup και μου είπε σχετικά εύκολα ότι ισχύει η προσφορα. 
Με COSMOTE one μιας και έχω 100 mbps fiber έχει 10% έκπτωση στο πάγιο .

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Δεν νομίζω ότι το κατάστημα μπορεί να προχωρήσει αυτή την αίτηση το πιο πιθανό είναι να μην έχουν καν ιδέα

Νομίζεις.

Η προσφορά υπάρχει εδώ και μέρες.

Πας, κάνεις τη νέα σύνδεση σου τη φορητοτητα σου ή το μετατροπή του καρτοκινητου σου και σε δέκα λεπτά είσαι έτοιμος.

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικότερα αυτή τη στιγμή τίθεται θέμα γιατί κάποιους τους δέχονται Και γιατί κάποιους όχι.... 

1 λεπτό πριν, Armoral είπε

Νομίζεις.

Εάν ξέρεις κάτι Δώσε μία απάντηση... κυρίως για τα παιδιά που έφαγαν πόρτα τηλεφωνικά

Επεξ/σία από kostasfalcon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Γενικότερα αυτή τη στιγμή τίθεται θέμα γιατί κάποιους τους δέχονται Και γιατί κάποιους όχι.... 

Εάν ξέρεις κάτι Δώσε μία απάντηση... κυρίως για τα παιδιά που έφαγαν πόρτα τηλεφωνικά

Όπως συμπλήρωσα στο προηγούμενο μήνυμα:

Πας, κάνεις τη νέα σύνδεση σου τη φορητοτητα σου ή το μετατροπή του καρτοκινητου σου και σε δέκα λεπτά είσαι έτοιμος.

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Armoral είπε

Όπως συμπλήρωσα στο προηγούμενο μήνυμα:

Πας, κάνεις τη νέα σύνδεση σου τη φορητοτητα σου ή το μετατροπή του καρτοκινητου σου και σε δέκα λεπτά είσαι έτοιμος.

Με την τιμή των 37 ευρώ έτσι? 

Οπότε Λοιπόν ας το διαβάσουν και τα υπόλοιπα παιδιά και ας πάνε σε κατάστημα

Επεξ/σία από kostasfalcon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάλεσαν πίσω και μου είπαν λόγω σταθερού 33,2€. Μείον το τέλος κινητής μου είπε περίπου 28€. Τώρα ψάχνουμε αν και πως μεταφέρονται τα 25-30€ που έχω στην κάρτα και αν θα μεταφερθεί αυτούσιο το calling tunes.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, ordion3 said:

Είχες ήδη cosmote one η όλα καινούρια? 

Το συμβόλαιο είναι μεταφορά από Vodafone.

 

Cosmote one υπάρχει εδώ και χρόνια. Με την προσθήκη του αριθμού στο Cosmote one, θα πέσει αυτόματα η έκπτωση του 10% από ο,τι μου είπε η κοπέλα. Εν πιάσει περιπτώσει έστειλα και mail για αυτό το ζήτημα να το έχω και γραπτώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...