Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 λεπτά πριν, Asvos21 είπε

Δεν το εξήγησα σωστά, πληρώνω σταθερή 50αρα 28€ βάλε και τις κάρτες στο καρτοκινητό, άμα βγαίνει στα 40€ αυτό με μια 2η σιμ που θα μπει σε ένα 4g router, τότε νομιζω συμφέρει

Δες τι ταχύτητες έχεις μέσα στο σπίτι σου, υπολόγισε ότι η ταχύτητα του ιντερνέτ δεν είναι σταθερή. Όντως όταν δίνει προσφορές απεριόριστα, για όλες τις ημέρες γονατίζει το δίκτυο.

Υπολόγισε και τα 5ευρα κάθε μήνα για τις έξτρα κάρτες που θα θέλεις, κάνε σούμα και δες αν σε συμφέρει.

Εμένα που είμαι (λόγο δουλειάς) συνέχεια στον δρόμο με συμφέρει γιατί τσάμπα θα πλήρωνα την σταθερή γραμμή…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το βασικό που με κρατάει από το να φύγω από το whatsup προνομιακό που έχω στο unlimited είναι στο πόσα θα μου ζητάνε μετα την λήξη του συμβολαίου....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, ALIEN-3- είπε

Εμένα το βασικό που με κρατάει από το να φύγω από το whatsup προνομιακό που έχω στο unlimited είναι στο πόσα θα μου ζητάνε μετα την λήξη του συμβολαίου....

Το σκέφτομαι και εγώ... Άσε που μετά δεν έχει επιστροφή στο προνομιακό/φοιτητικό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, alexiko είπε

Το σκέφτομαι και εγώ... Άσε που μετά δεν έχει επιστροφή στο προνομιακό/φοιτητικό...

Μια απο τα ιδια. Εχει ληξει το πασο και δεν κανω καποια κινηση προς το παρων. Εχω wu φοιτητικο και βαζω αυτο με τα 8.5 + καρτοιντερνετ 10ε/10 gb και ειμαι οκ για την ωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, ALIEN-3- είπε

Εμένα το βασικό που με κρατάει από το να φύγω από το whatsup προνομιακό που έχω στο unlimited είναι στο πόσα θα μου ζητάνε μετα την λήξη του συμβολαίου....

90 ευρώ το μήνα αλλά κάνεις αίτημα για διακοπή και μετατροπή σε καρτοκινητό ή επιλέγεις φθηνότερο πρόγραμμα. Πολύ πιθανό να σου δώσουν την ίδια τιμή με τη σημερινή και τότε. Άλλωστε μετά από δύο χρόνια βλέπεις πως θα κινηθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά για να αντικαταστήσει σταθερή γραμμή όμως αν δεν έχεις υψηλές απαιτήσεις (ακόμα και με 5g  πχ  δεν νομίζω να υπάρχουν σταθερά pings για online gaming) 

 

Ένα πολύ μεγάλο θετικό είναι το σήμα της κοσμοτε που επαρχία είναι αρκετά καλύτερο από wind/voda. Εγώ για αυτό θα το σκεφτόμουν σαν κύριο λογο

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, ALIEN-3- είπε

Εμένα το βασικό που με κρατάει από το να φύγω από το whatsup προνομιακό που έχω στο unlimited είναι στο πόσα θα μου ζητάνε μετα την λήξη του συμβολαίου....

Και εγώ το What's Up προνομιακό έχω, έφτασα όμως να δίνω 25 ευρώ το μήνα,  καθώς Πέρα από το δεκάρικο για να έχω τα 1500 λεπτά προς όλους, ήθελα και άλλα 15 ευρώ για ενεργοποιώ το πακέτο play now unlimited που το χρειάζομαι... 

Δυστυχώς Τις περισσότερες φορές τα data που μου δίνει το προνομιακό δεν μου αρκούν Οπότε Λοιπόν έκανα την καρδιά μου πέτρα και αποφάσισα να το αφήσω για να πάω στο unlimited συμβόλαιο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μίλησα με το 13888 για τη προσφορά και με ενημέρωσαν ότι δεν ισχύει η προσφορά για τη γραμμή μου. Έχω καρτοσυμβόλαιο που έληξε πριν μερικούς μήνες. 
 

Μαλιστα στο τηλέφωνο μου είπε ότι ισχύουν μόνο οι προσφορές για ανανέωση από την εφαρμογή της Cosmote. 

Επεξ/σία από Alexthekiller1993
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα πριν απο λιγο κ ισχύει μόνο για νέους αριθμούς ή αλλαγή απο καρτοκινητο. Αν εχεις καρτοσυμβολαιο και θες να κανεις αλλαγη σε καρτα και μετα να ζητήσεις την προσφορά υπαρχει προϋπόθεση παραμονης σε κάρτα για 3 μηνες υποχρεωτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκεφτηκα και εγω στα 37 να παρω + 1 sim με 3 ευρω δηλαδη στο 40αρι και ενα ρουτερακι 4G στο 50αρικο και να κοψω τη σταθερη και η sim με τα απεριοριστα και τα λεπτα να παει σε κινητο που καθε μηνα βαζω καρτα οποτε ειναι μια η αλλη στην τιμη μιας και τωρα δινω 30 ευρω για 50αρα σταθερη + το 10 ευρω της καρτας. Αλλα το κινητο δεν εχει ουτε απεριοριστα δεδομενα ουτε λεπτα και η συνδεση εχει το σαπιο upload των 5mb που ειναι τραγικο αν ανεβαζεις 100gb τη μερα. Απο την αλλη το σταθερο το ξερει πολυς κοσμος και περνουν αρκετοι σε αυτο οποτε ειναι λιγο deal breaker. Κοφτη δεν εχω δει εδω που ειμαι στην προσφορα πριν κατι μερες με τα απεριοριστα χρησιμοποιησα 1.2TB σε 3 μερες σταθερη στα 60mb download και 50mb upload με hotspot ενος κινητου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να πάρω την προσφορά και να την προσθέσω στο cosmote one του πατέρα μου που έχει σταθερό; Έρχεται ξεχωριστός λογαριασμός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, petroschelsea είπε

Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να πάρω την προσφορά και να την προσθέσω στο cosmote one του πατέρα μου που έχει σταθερό; Έρχεται ξεχωριστός λογαριασμός;

Ναι, μπορείς αν δεν συμμετέχουν πέντε αριθμοί κινητών στο One.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, petroschelsea είπε

Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να πάρω την προσφορά και να την προσθέσω στο cosmote one του πατέρα μου που έχει σταθερό; Έρχεται ξεχωριστός λογαριασμός;

Νομίζω ότι πρέπει να είναι στην ίδια διεύθυνση που θα δηλώσεις. Το όνομα δεν παίζει ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...