Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, malias4 είπε

Οκ οποτε δεν με βολευει λοιπον εμενα !

Αν θέλεις να γίνονται και κλήσεις ενεργοποιείς Cosmote multisim με κόστος 5 ευρώ το μήνα ανά sim.

13 λεπτά πριν, gidi είπε

Άραγε από Cosmote Neo μετατροπή σε gigafactory unlimited θα γίνεται; Επίσης η δέσμευση της εταιρίας είναι στα 37 ευρώ για ποσό καιρό;

18 μήνες.

image.png.b30b96196a61bf11fcb2265ea5d11b3c.png

Εδώ αναφέρει μόνο για νέες συνδέσεις και φορητότητες, για μετατροπές από καρτοκινητό επισκεφθείτε κατάστημα.

Και μην ξεχνάτε ότι στο πρόγραμμα συμπεριλαμβάνονται απεριόριστα λεπτά και προς Ε.Ε.:

image.png.72e44e9a470b38b1d9a7a22b81a769cd.png

image.png.2e5120d4a356825154479b7f497428e9.png

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι multisim βαρανε ολες μαζι στις εισερχομενες και φαινεται παντου ενα νουμερο.

Ειναι για οταν εχεις πολλες συσκευες ο ιδιος. Οχι να παρει η γυναικα και τα παιδια.

Οι data ομως μπορουν να μπουνε σαν δευτερες μονο για data.

Να εχεις μια q για ομιλια πχ και τα data απο αυτην.

Εχω παρομοιο προγραμμα και εχω να πω οτι τελειωνει τις dsl με αυτο το πραγμα.

37 ευρω τα αξιζει με το παραπανω. συν 6 αλλες 2 σιμ και αντε γεια

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kostasfalcon είπε

Δεν είναι το ίδιο όμως όπως ένα smartphone…. Τελοσπάντων δικαίωμα σου το τι θα κάνεις… Για μένα είναι λάθος για σένα είναι σωστό

Το 4G μόντεμ της HUAWEI το πήρα στα 39€ και Έχει αποσπώμενη μπαταρία….Δεν έχει οθόνη μόνο Led φωτάκια

Τα κόστη όπως βλέπεις είναι δυσανάλογα

Έδωσα 200€ για ένα xiaomi 5G πιάνω 1000mbps και το μοιράζω σε όσες συσκευές θέλω. Είναι 2 χρόνια περίπου ίσως και παραπάνω συνέχεια στη πρίζα, όχι το ίδιο τηλέφωνο πριν είχα άλλο. Όμως έχω εδώ και 3 χρόνια συνέχεια στη πρίζα ένα κινητό. Συγκεκριμένα στο αμάξι, στον φορτιστή του αυτοκινήτου. Έχω android οθόνη και γενικά χρησιμοποιώ πολύ το αμάξι και θέλω να έχω και εκεί ίντερνετ. Το κινητό χειμώνα καλοκαίρι είναι κρύο. Δε το έχω δει ποτέ ζεστό. Καταρχήν η οθόνη ανάβει μια φορά το μήνα και αν. Είναι σε book θήκη κρυμμένο και συνδεδεμένο με το ρεύμα. Ας φουσκώσει η μπαταρία δε πειράζει θα πάρω άλλο. Το θέμα είναι ότι τα τελευταία χρόνια είτε φορητά 4g μηχανήματα που είχα είτε κινητά όλα ήταν μονίμως στο ρεύμα κανένα δεν έπαθε ζημιά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, DjTony είπε

Έδωσα 200€ για ένα xiaomi 5G πιάνω 1000mbps και το μοιράζω σε όσες συσκευές θέλω. Είναι 2 χρόνια περίπου ίσως και παραπάνω συνέχεια στη πρίζα, όχι το ίδιο τηλέφωνο πριν είχα άλλο. Όμως έχω εδώ και 3 χρόνια συνέχεια στη πρίζα ένα κινητό. Συγκεκριμένα στο αμάξι, στον φορτιστή του αυτοκινήτου. Έχω android οθόνη και γενικά χρησιμοποιώ πολύ το αμάξι και θέλω να έχω και εκεί ίντερνετ. Το κινητό χειμώνα καλοκαίρι είναι κρύο. Δε το έχω δει ποτέ ζεστό. Καταρχήν η οθόνη ανάβει μια φορά το μήνα και αν. Είναι σε book θήκη κρυμμένο και συνδεδεμένο με το ρεύμα. Ας φουσκώσει η μπαταρία δε πειράζει θα πάρω άλλο. Το θέμα είναι ότι τα τελευταία χρόνια είτε φορητά 4g μηχανήματα που είχα είτε κινητά όλα ήταν μονίμως στο ρεύμα κανένα δεν έπαθε ζημιά. 

το ιδιο πιανει 1000.

οι συσκευες που θα παιρνουν απο αυτο πιανουν ελαχιστα.

Δεν μπορει να μοιραζει ενα κινητο μεγαλες ταχυτητες.

Αυτα τα λεω μετα απο δοκιμες οχι στα λογια.

Για το αυτοκινητο εισαι οκ αλλα για σπιτι με 2 pc  smart tv και εγω δεν ξερω τι αλλο το ρουτερ ειναι μονοδρομος.

Εκτος αν παει usb c σε ethernet και απο εκει ενα ρουτερ χιαομι που ειναι φτηνα και να μοιραζει αυτο.

οι ταχυτητες ειναι παρα πολυ μεγαλες αξιζει μια επενδυση σε ρουτερ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Armoral είπε

Αν θέλεις να γίνονται και κλήσεις ενεργοποιείς Cosmote multisim με κόστος 5 ευρώ το μήνα ανά sim.

Έχω την αίσθηση ότι ειδικά για το gigamax unlimited η multi sim κάνει €25/μήνα... Εκτός αν συνήλθαν.

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι πολύ καλή προσφορά. Εγώ την έχω στα 53 συν 2 sim εδλ και 4 μήνες και σκέφτομαι να κάνω διακοπή συμβολαίου με πληρωμή ρήτρας και να την πάρω σε άλλο κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Armoral είπε

Αν θέλεις να γίνονται και κλήσεις ενεργοποιείς Cosmote multisim με κόστος 5 ευρώ το μήνα ανά sim.

18 μήνες.

image.png.b30b96196a61bf11fcb2265ea5d11b3c.png

Εδώ αναφέρει μόνο για νέες συνδέσεις και φορητότητες, για μετατροπές από καρτοκινητό επισκεφθείτε κατάστημα.

Και μην ξεχνάτε ότι στο πρόγραμμα συμπεριλαμβάνονται απεριόριστα λεπτά και προς Ε.Ε.:

image.png.72e44e9a470b38b1d9a7a22b81a769cd.png

image.png.2e5120d4a356825154479b7f497428e9.png

Το περί φορητότητας και νέων συνδέσεων προστέθηκε μετά το μεσημέρι, μετά το σύστριγκλο...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τον επόμενο μήνα λήγει το 24μηνο στο σταθερό που είναι στη wind. Επειδή είμαι παντελώς άσχετος, έχει νόημα να κάνω το πρόγραμμα και με μια έξτρα σιμ να πάρω ένα 4g router για να έχω Ίντερνετ σπίτι; 
Χαλαρή τηλεργασια και κάνα νετφλιξ είναι η χρήση που κάνω. Περιοχή αθηνα 

Αν είμαι οφτοπικ συγγνώμη, να σβηστεί 

Επεξ/σία από Asvos21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Asvos21 είπε

Τον επόμενο μήνα λήγει το 24μηνο στο σταθερό που είναι στη wind. Επειδή είμαι παντελώς άσχετος, έχει νόημα να κάνω το πρόγραμμα και με μια έξτρα σιμ να πάρω ένα 4g router για να έχω Ίντερνετ σπίτι; 
Χαλαρή τηλεργασια και κάνα νετφλιξ είναι η χρήση που κάνω. Περιοχή αθηνα 

Αν είμαι οφτοπικ συγγνώμη, να σβηστεί 

Ανάλογα και τι πλήρωνες για το σταθερό στην Wind.Γενικά όμως για την χρήση που θες,δεν θα έχεις θέμα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Asvos21 είπε

Τον επόμενο μήνα λήγει το 24μηνο στο σταθερό που είναι στη wind. Επειδή είμαι παντελώς άσχετος, έχει νόημα να κάνω το πρόγραμμα και με μια έξτρα σιμ να πάρω ένα 4g router για να έχω Ίντερνετ σπίτι; 
Χαλαρή τηλεργασια και κάνα νετφλιξ είναι η χρήση που κάνω. Περιοχή αθηνα 

Αν είμαι οφτοπικ συγγνώμη, να σβηστεί 

Αν στην Wind πληρώνεις λιγότερα τότε γιατί να πας στην cosmote;

Αν στην Wind έχεις καλές ταχύτητες τότε γιατί να πας στην cosmote;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Αν στην Wind πληρώνεις λιγότερα τότε γιατί να πας στην cosmote;

Αν στην Wind έχεις καλές ταχύτητες τότε γιατί να πας στην cosmote;

Δεν το εξήγησα σωστά, πληρώνω σταθερή 50αρα 28€ βάλε και τις κάρτες στο καρτοκινητό, άμα βγαίνει στα 40€ αυτό με μια 2η σιμ που θα μπει σε ένα 4g router, τότε νομιζω συμφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Asvos21 είπε

Δεν το εξήγησα σωστά, πληρώνω σταθερή 50αρα 28€ βάλε και τις κάρτες στο καρτοκινητό, άμα βγαίνει στα 40€ αυτό με μια 2η σιμ που θα μπει σε ένα 4g router, τότε νομιζω συμφέρει

Καρτοκινητό Cosmote ή Wind;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...