Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

naruto

 

 

 

εχουν παρει περιεργη τροπη τα πραματα, πραγματικα δεν ξερω πως σκατα θα ξεμπλεξουν, ειναι ωραιο ομως

 

 

 

 

Καθόλου περίεργη. Απλά ξαφνιαστήκαμε όλοι από αυτό. Τώρα προφανώς θα διεξαχθούν μάχες και με τους 4 παλαιούς kazekage που θα βοηθήσουν τον naruto. Αυτός ο kishi θα μας τρελάνει ποιά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το  ergo proxy ειναι ιδιαιτερο...με βαθυ νοημα στο τελος...anyway δεν ελκυει και πολλους....

Λιγο ακομα και θα ειχε το τέλος του lost...

=]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, μπορείτε να μου προτείνετε αστεία anime? και αν γίνεται χωρις ρομποτ και μαχες, γιατι αυτά τα έχω φαει  με το κουταλι. Ευχαριστω!!!

 

ΥΓ: μια χαρα ηταν το τελος του Lost. Ηταν πολύ περιπλοκη η σειρα για να δικαιλογηθεί αλλίως. και πάλι καλά που δεν έιπαν "ζησανε αυτοι καλά και εμεις καλύτερα", όπως έχουν πει σε άλλες σειρές... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, μπορείτε να μου προτείνετε αστεία anime? και αν γίνεται χωρις ρομποτ και μαχες, γιατι αυτά τα έχω φαει  με το κουταλι. Ευχαριστω!!!

 

 

φουμουφου, genshinken, plastic nee san, school rumble.

 

Τα κλασσικα δλδς

επισης

 

KLK

 

5fSjdQQ.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, μπορείτε να μου προτείνετε αστεία anime? και αν γίνεται χωρις ρομποτ και μαχες, γιατι αυτά τα έχω φαει  με το κουταλι. Ευχαριστω!!!

 

ΥΓ: μια χαρα ηταν το τελος του Lost. Ηταν πολύ περιπλοκη η σειρα για να δικαιλογηθεί αλλίως. και πάλι καλά που δεν έιπαν "ζησανε αυτοι καλά και εμεις καλύτερα", όπως έχουν πει σε άλλες σειρές... 

Great Teacher Onizuka ειναι αυτο που ψαχνεις. Νομιζω εχει τις καλυτερες εκφρασεις προσωπων που εχω δει σε anime xD Τρελό γέλιο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Darker Than Black 

ειχε συνεχη ροη χωρις "fillers"  ωραια ατμοσφαιρα καπως σκοτεινη (που μ αρεσει) βαθος στους χαρακτηρες και ωραιες μαχες γενικα πολυ ωραιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Darker Than Black 

ειχε συνεχη ροη χωρις "fillers"  ωραια ατμοσφαιρα καπως σκοτεινη (που μ αρεσει) βαθος στους χαρακτηρες και ωραιες μαχες γενικα πολυ ωραιο 

Αμα σου

 πω οτι το σταματησα στο 3ο....αξιζει η συνεχεια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Great Teacher Onizuka ειναι αυτο που ψαχνεις. Νομιζω εχει τις καλυτερες εκφρασεις προσωπων που εχω δει σε anime xD Τρελό γέλιο.

  

yeah GTO ftw!

great-teacher-onizuka.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω πω φιλε gto τι ειπες τωρα. εγω το διαβασα κανονικα αγοραζοντας εναν εναν τους τομους. απιστευτο μανγκα.

 

btw εχω φτασει στο 23ο επισοδει του future diary. απιστευτο! το redial ειναι δευτερη σεζον σαν συνεχεια; αξιζει να το δω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...