Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όποιος έχει MAL ας κάνει ένα add εδώ :P http://myanimelist.net/profile/ShadowSora

 

Στην προηγούμενη σελίδα είδα κάποιον να λέει ότι δεν υπάρχουν "Αστεία" ανιμε, το θέμα είναι να συνηθίσεις την διαφορά κουλτούρας, έχω δει 100 ανιμε πάνω κάτω και σε παραπάνω από τα μισά το comedy ήταν αρκετό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Naruto

 

Φοβόμουν ότι ή αυτό ή thousand years of pain θα βλέπαμε πάλι. Και το TYOP θα ήταν λιγότερο silly. :P

Λάβα, πάγος, έρημος, τίποτ' άλλο; Περιμένω ζούγκλα μετά.

 

 

Χλωρίνη

 

Dat Orihime cleavage. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Naruto

 

Φοβόμουν ότι ή αυτό ή thousand years of pain θα βλέπαμε πάλι. Και το TYOP θα ήταν λιγότερο silly. :P

Λάβα, πάγος, έρημος, τίποτ' άλλο; Περιμένω ζούγκλα μετά.

 

 

Χλωρίνη

 

Dat Orihime cleavage. :P

 

 

 

Naruto

 

 

 

πρεπει να με περασαν για χαζο που γελαγα μονη μου στο σταθμο του μετρο. με εστειλε αδιαβαστη το sexy reverse harem jutsu. αυτο το πραμα που εκει που ολα ειναι σοβαρα σου πεταει μια μαλακια και πεθαινεις στο γελιο ειναι απιστευτο. κατα τ αλλα θελω να δω πως θα την φανε αυτη την πουτανα, απο την αλλη ξερω οτι οταν θα την φανε θα τελειωσει και η ιστορια. ειμαι διχασμενη.  :cry:

 

 

 

Bleach

 

 

ισιντα, ωρε ισιντα απαντα ωρε κοπελι. :P  εχω μια εντυπωση οτι αντιγραφει την κλασσικη ιστορια του καλου που γινεται κακος και πρεπει να τον αντιμετωπισουν οι φιλοι του. booooooooorring.

 

 

 

ιν οδερ νιους

 

τελειωσα το mirai nikki, ηταν και γαμω! θα συμφωνισω οτι το redial ηταν λιγο μαλακιουλα και δεν εδωσε κατι παρα πανω, ικανοποιησε λιγο την περιεργεια των θεατων για το πως εγινε στο τελος η φαση με την τρελη αλλα τπτ παραπανω. θα μπορουσε να ειχε διαρκεια 10 λεπτων αντι για 30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Bleach

 

 

ισιντα, ωρε ισιντα απαντα ωρε κοπελι. :P  εχω μια εντυπωση οτι αντιγραφει την κλασσικη ιστορια του καλου που γινεται κακος και πρεπει να τον αντιμετωπισουν οι φιλοι του. booooooooorring.

 

 

 

 

Ε, κλασσικό φαινόμενο αυτό στα ιαπωνικά. Δεν γίνεται ο πρωταγωνιστής να μην αντιμετωπίσει τον αντίζηλο. :P 

Επίσης, ίδιο seiyuu με τον Sasuke έχει. What did you expect? :P

 

Sasukeeeeeeh!

 

Ishidaaaaaaah!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ε, κλασσικό φαινόμενο αυτό στα ιαπωνικά. Δεν γίνεται ο πρωταγωνιστής να μην αντιμετωπίσει τον αντίζηλο. :P

Επίσης, ίδιο seiyuu με τον Sasuke έχει. What did you expect? :P

 

Sasukeeeeeeh!

 

Ishidaaaaaaah!

 

 

ακριβως αυτο σκεφτηκα μονο που ρε παιδι μου στην περιπτωση του sasuke φαινοταν εξ αρχης οτι το παιδι ηταν προβληματικο. πως να το πω ειχε μια λογικη το ολο πραμα. ασε που ετσι οπως ειναι στο ναρουτο εχει πιο πολυ ενδιαφερον γιατι παιζουν 1002 παραγοντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...